Kto lepiej realizuje mecze? TVP czy TVN?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Kto lepiej realizuje mecze?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
bleblok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2003
Posty: 56
Rejestracja: 22 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 00:32

Najlepsi w tym sa ludzie z c+ oczywiscie, drugie miejse Polsat i daleeeko w tyle tvn i tvp. Ciezko mi powiedziec kto lepszy tvn lepsza otoczka meczu, a tvp komentarz. Jak meczami na tvn zajma sie ludzie z c+ to da to napewno dobre rezultaty. Tych komentatorow z meczu z Realem poprostu nie slyszalem, byli tlem, musialem sie wsluchiwac zeby uslyszec co mowia wlasciwie. I do tego komentatorzy z meczow Amiki i Legi (Lecha nie ogladalem) to dopiero porazka... Ale najgorszy byl w tym tvnie Soltysik. Czy on wogule wie po ilu sie gra w pilke? Jakby nie wiedzial to bym sie nie zdziwil bardzo. Gosc sie tam nie nadaje do sportu i powinien byc zmieniony razem z komentatorami.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 00:42

Do tej pory nie wiedziałem, że Carlos ALberto gra w Realu, a tu proszę, wystarczy jeden mecz w TVN i ile ciekawostek się można dowiedzieć :D
Ale w sumie ok. Przy Puziolu Szpaka to to jest nic :wink:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
magik21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 08:03

Miolli pisze:No to masz problem bo komentatorzy byli wypożyczeni z Canal + :lol:
Niom właśnie. Ci którzy komentowali mecz w TVN jakoś mi nie pasowali do Ludzi z C+. TVP ma 3 kanały ogólnodostępne i niestety ale na żadnym z nich nie jest profesjonalnie nadawana transmisja z meczu. Nie umieją wykorzystać swojej pozycji na rynku medjalnym. Nigdy im nie zapomnę jak oglądałem kilka lat temu mecz finałowy w kosza Nobiles-Śląsk i Ci z TVP przerwali transmisje meczu aby nadać Teleexpress :).
TVN jest młodą stacją i musi się uczyć. Jeśli chodzi o obraz to jest napewno lepszy niż w TVP. Ale jeszcze u nich nie ma kto komentować. A Sołtysik niech idzie do Big Brothera.
Pozdro
FORZA JUVE!!!


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 13:01

Przeciez realizacja transmisjii przez tvn to parodia! Sołtysik mysli ze dalej prowadzi big brothera i pieprzy bzdury niezwiazane z piłką (chociaz i tak jest mniej wqrzajacy niz Szaranowicz ktory zna sie na wszystkich dyscyplinach); realizator telewizyjny pokazuje sędziego - ktory jest podobny do Casillasa i ma podobny do niego stroj - i podpisuje go: "Iker Casillas" ; jako komentatora wstawiaja prezentera z wiadomosci sportowych; a Nawalka ktory z nich wszystkich najlepiej powinien sie znac na pilce Roberto Carlosa nazywa Carlosem Alberto (chyba dalej przezywa ostatni sezon CL), a Ronaldo to dla niego Rivaldo.
Sporo osob narzeka na realizacje w tvp, na komentatorow itp ale teraz chyba najlepiej widac kto tu jest zawodowcem i kto realizuje transmisje od lat.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 13:07

miccoli pisze:
dobra prezentacja składów (zdjęcia każego zawodnika)
w tvp też kiedyś pokazywali foty zawodników, gorszej pary komentatorow w życiu nie widzialem :? to już jasina i iwański lepiej komentuja 8)
Zdecydowanie tak. Nie liczą się żadne fotki, tylko komentarz przez całe 90 minut, który był fatalny. Zdecydowanie najlepszy jest Szpakowski, który w każdy mecz wkłada cząstke siebie. :D


:roll:
Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 06:56

No obie stacje lipne, ale TVN to.............no comment, jak transmituja jakis mecz, wogole nie czuje tego klimatu, nie bede o tym mowil, lipa i tyle, a TVP Szpakowski niekiedy sobie pokrzyczy, poudaje emocje, ale C+ i PS rulezzzz


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 08:04

oczywiscie bez dwoch zdan CANAL+, najlepszy komentarz, prezentacja skladow tez dobra i analiza meczu... szczegolnie WIT ZELAZKO. ach jak ja uwielbiam kontrowersje :D

ale z tych podanych to TVP. TVN robi bardzie show z tych meczow, traktuja mecze jak rozrywka, a komentarz maja beznadziejny. dosc ze czeste pomylki to i nudno komentowany.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 08:50

oczywiście TVP bo chociaż nie mają takich "bajerów" jak w TVN to mimo mojej niechęci do pana szpaqa jednak wole aby to on komentował niż jakichś dziennikarzyk z TVN........ Kiedy komentuje Szpaqowski wprowadza jakby atmosfere, bardzo energicznie komentuje i to jest jego duży plus. Czasami lubie tesh siąść z z kartką papieru i zapisywać "ciekawe uwagi" pana Sz. ale ostatnio (podczas meczu Valencia- Porto) kartka skończyła się po 15 minutach :roll: :lol:


raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 09:02

Dla mnie zdecydowanie TVP. Dla mnie to juz po prostu tradycja. :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 09:05

Ja jestem za TVP, po czesci moze dlatego, ze najwiecej meczy ogladalem za ich posrednictwem i przyzwyczailem sie do glosow komentatorow i do stylu w jaki mecze transmituja. Z TVN nie ma co tego porownywac, bo po 1 TVN bardziej niz kazda inna stacja leci na kase (np:mecze live nie sa nigdy transmnitowane satelita ;/ ), poza tym panowie siedzacy na stolkach komentatorow maja wpadki i to czasami dosc powazne (przyklady juz byly wymieniane :D ). Fakt jest taki, ze chyba najlepsza stacja na ktorej oglada sie mecze jest Polsat Sport, komentarze sa spoko, studio........ czesto jest dosc jedno stronne, ale moze byc :D


Obrazek
wojtekk03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2005
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2005, 22:59

najlepszy jest polsat sport zdecydowanie, c+ oglądam niestety bardzo rzadko więc nie wiem, mają dobrych komentatorów :D ale i tak mateusz borek i roman kołtoń wymiatają :D :D :D tvp jest słabiutkie, no chyba ze szpak komentuje :-D a tvn to tylko puchar uefa polskie teamy pokazywali i sie dla nich szybko skonczylo :-D
jezeli chodzi o komentatorow to:
1.mateusz borek (ew. + kołtoń z jego diabelskim usmieszkiem :twisted: )
2.tomasz smokowski (zna sie bardzo dobrze na piłce, fajnie sie go słucha)
3.kilku panów z c+ (jacek laskowski - ten jego spokój :) edward durda - jest czesto na eurosporcie, spoko gość, nie lubie za bardzo pana miłko, natomiast lipiński może być bo jest z "piłki nożnej"j i kibicuje juve- a więc świetnie zna sie na piłce :D )
3.bozydar iwanow - tez w sumie ok
4.przemyslaw pelka - czlowiek od wszystkiego - hokej, teraz pilka nozna - duzo emocji wkłada w komentarz
5.pawel wojcik - nie lubie go, ale komentuje zuzel, wiec musze go sluchac:)
6.szpakqu - swietny poprostu!!! legenda!!!! ale jego wpadki mnie przytłaczają
.
.
.
.
(ostatnie) panowie z tvn - oni mnie dobijali - a szczegolnie pan kalinowski (jego komentarz to takie flaki z olejem nie dalo sie sluchac) no i sołtysik w studio tez był the best:D


i sie zaczęło SCHOOLTiME :/
FORZA JUVe FORZA ALEX
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 00:44

Jamal_TH pisze:Tylko TVP i TYLKO Szpakowski....Wtedy chociaż wiem , że coś się dzieje na boisku , mimo wielu pomyłek ,, Szpaka '' , to TVP rulezz , atmosfera gwarantowana.. pzdr
popieram w 100%. "wychowalem" sie na Jego komentarzach, mecze LM, czy reprezy Polski (szczegolnie) z dawnych lat to po prostu magia. nie wiem kto komentowal mecze Wisly w PUEFA jak grala z Schalke, z Parma i Lazio, ale tez byly dobre (bo w TVP).
2MAN pisze:tylko i wyłączonie TVP Twisted Evil TVN jedzie propagandą i sztucznością !!
rowniez odbieram transmisje TVN jako sztuczne. nie bylo zadnego klimatu, wszystko takie plasytkowe, ze az odpychalo... :(

posumowujac tylko i wylacznie TVP!!!


Juve per Sempre
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 13:08

Zalezy jakie kryteria by przyjmowac. Za TVN przemawiaja oczywiscie o wiele wieksze fundusze włozone w realizacje spotkania, jest to pełen profesjonalizm (przynajmniej pod wzgledem technicznym - bo jak kazdy widzial zdarzaja im sie błędy). TVP ma chbya tylko jedna kamere na mecze i przez to wyglada to troche delikatnie mowiac małonowocześnie i skromnie. Ale maja tego "ducha", specjalna atmosfere - komentatorzy sa dobrze znani i o wiele lepsi w swoim fachu od kolegow z TVN. TRoche mi to przypomina walke starych kin z multipleksami. Postawie swoj glos na TVP bo nie nawidze TVNu za ich amerykanskosc i modnosc, przy ktorej mi sie zbiera na wymioty.


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2005, 15:04

Jka dla mnie zdecydowanie TVP :smile: to co sie robi TVN to mala parodia nie transmisja. A ten... jak mu tam.... aaa mam - Miecugow ( :rotfl: ) ktory wystepuje we wszystkich programach na tejże stacji to dopiero brak profesjonalizmu... nie można jednego człowiek do wszystkiego dawać, jeśli według niego Carlos gra na prawej obronie... ich komentatorzy to samo.. parodia..

Pod tym wzgledem jeśli by porównywać TVN i TVP to tylko TVP :) bo jeśli by tu mówić o TVP i np. Polsat Sport to tu TVP szans nie ma :naughty: :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ