Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 22:06

Jestem kompletnym laikiem. Wcześniej miałem Nokie 3410, gdzie największym bajerem był animowany wygaszacz ekranu.

teraz mam Xperię J, Androida i wiele możliwości z których chciałbym korzystać.

Mówisz Sopcoast. Wszedłem w "Sklep Play", wpisałem Sopcoast i wyszukało mi SopcoastX. Pobrałem, wszedłem a tam jakieś kanały. Wchodzę w przypadkowy i wyskakuje mi komunikat:
"Sopcoast official player is not installed!
Download it free from spocoast.com"

Akurat wszedłem w HBO. Jak u coś oglądać?


Czy znacie może jakąś stronę na której w telefonie to obejrzę? A może jakies aplikacje? (wiadomo, najlepiej darmowe)


Mało piszę, dużo czytam.
Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 70
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 11:12

Dżesiu:
U mnie wystarczyło że zainstalowałem Adobe flash playera, i mogłem oglądać większość transmisji przez przeglądarkę, bez korzystania z innych dodatkowych programów.


Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 15:04

Gelo pobrałem Flash Playera, mam Chrome. Na Chrome da się oglądać? Jakiej Ty używasz przeglądarki?


Mało piszę, dużo czytam.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 15:21

Dżesiu, sopcast nie jest dostępny do pobrania przez google play, ściągnij stąd http://www.sopcast.com/docs/android.html


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 18:26

Przepraszam za natręctwo i za to, że jestem taki niekumaty :D

Ściągnąłem to na komputerze, podpiąłem telefon i wrzuciłem to do Other Files.. Nie mogę tego znaleźć w telefonie.


Mało piszę, dużo czytam.
Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 70
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 20:33

Co do flash playera to ja oglądam ne operze mobile, ale wydaje mi sie że na chrome tez powinno działać, musisz poprostu sprawdzić. A co do Sopcasta to nie prościej jest ściągnąć bezpośrednio na telefon?:)


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 13:20

do usunięcia


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2013, 14:04

Mam pytanie. Brat ma lumię 800 podłączyłem ją do mojego laptopa i dane zostały zsynchronizowane przez co brat odbiera wiadomości, które na facebooku są kierowane do mnie. Jak to rozłączyć? ;)


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 15:54

Jakiś fajny smartfon dla żony do 700zł, czekam na propozycje ;-)


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 18:34

drozdi pisze:Mam pytanie. Brat ma lumię 800 podłączyłem ją do mojego laptopa i dane zostały zsynchronizowane przez co brat odbiera wiadomości, które na facebooku są kierowane do mnie. Jak to rozłączyć? ;)
Nie mam windows phone w komórce, ale pewnie coś trzeba pogrzebać w ustawieniach tego synchro w telefonie. A do twojego lapka to podłączył jednorazowo rozumiem? Czy używa go regularnie? Bo jeśli nie ma na tym kompie oprogramowania do telefonu to chyba nie powinno się coś takiego dziać.


Z Juve na dobre i złe!
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 19:04

Hoffman sam posiadam Xperię J. mam ją od początku grudnia, więc już poznałem tego smartfona. Prócz tego, że jest duży i z uwagi na to, że kobiece spodnie )ponoć) mają mniejsze kieszenie, może być niewygodny. Prócz tego jest to moim zdaniem genialny wybór.


Mało piszę, dużo czytam.
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 20:12

Ja bym prosił o stronke (jeżeli ktoś w ogóle takową posiada) z której będe mogł pobrać motywy Juve na LG L9, bo niestety w sklep play nic godnego uwagi nie ma ...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 20:46

Hoffman pisze:Jakiś fajny smartfon dla żony do 700zł, czekam na propozycje ;-)
Zwykły Galaxy S albo Galaxy S 2
Swider10 pisze:Ja bym prosił o stronke (jeżeli ktoś w ogóle takową posiada) z której będe mogł pobrać motywy Juve na LG L9, bo niestety w sklep play nic godnego uwagi nie ma ...
Zedge.net jest apka w play store


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2013, 20:59

FalsoVero pisze:
Hoffman pisze:Jakiś fajny smartfon dla żony do 700zł, czekam na propozycje ;-)
Zwykły Galaxy S albo Galaxy S 2
Swider10 pisze:Ja bym prosił o stronke (jeżeli ktoś w ogóle takową posiada) z której będe mogł pobrać motywy Juve na LG L9, bo niestety w sklep play nic godnego uwagi nie ma ...
Zedge.net jest apka w play store
Już wybrałem w sumie, nie dodałem, że ma być dotykowy, rozsuwany z klawiaturą qwerty, a to dość mocno ogranicza pole wyboru ;d

żonie wybrałem - http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia- ... 60165.html

a sobie - http://allegro.pl/hit-htc-desire-z-pl-m ... 01865.html

jak ktoś może wydać jakieś opinie to mile widziane ;d


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2013, 17:52

Hoffman pisze:
FalsoVero pisze:
Hoffman pisze:Jakiś fajny smartfon dla żony do 700zł, czekam na propozycje ;-)
Zwykły Galaxy S albo Galaxy S 2
Swider10 pisze:Ja bym prosił o stronke (jeżeli ktoś w ogóle takową posiada) z której będe mogł pobrać motywy Juve na LG L9, bo niestety w sklep play nic godnego uwagi nie ma ...
Zedge.net jest apka w play store
Już wybrałem w sumie, nie dodałem, że ma być dotykowy, rozsuwany z klawiaturą qwerty, a to dość mocno ogranicza pole wyboru ;d

żonie wybrałem - http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia- ... 60165.html

a sobie - http://allegro.pl/hit-htc-desire-z-pl-m ... 01865.html

jak ktoś może wydać jakieś opinie to mile widziane ;d
Ale wybrałeś i już kupiłeś? bo jak kupiłeś to już za późno na opinie :prochno:

W wielkim skrócie -> SE jest słaby (600Mhz) i będzie mulił co może skutecznie zniechęcić do dotykowców i androida. Do tego jest cholernie mały. ale tak poważnie. Nie wiem czy miałeś okazje go trzymać w dłoni. Nawet jak dla kobiety uważam że jest za mały. Codzienne użytkowanie może być uciążliwe. I nawet klawiatura go nie ratuje (bo też jest mała :prochno: )

HTC już trochę lepiej. 800Mhz przy wgranym sofcie 2.1 powinno wystarczyć. Z relacji użytkowników wynika że próba wgrania 2.3 Froyo kończy się sukcesem, ale telefon zaczyna mulić (cytat- "- System android na jakim pracuje w podstawowej wersji czyli 2.2.1 jest najbardziej optymalny... Wersja 2.3.3 psuje płynność systemu, niestety po zaktualizowaniu jedyna możliwość to root aby wrócić do płynności"). Także o nowszych wersjach systemu zapomnij (a różnica w użyteczności jest już spora między 2.1, a 2.3). Telefon wykonany z dobrych materiałów, ciężki (nie dla wszystkich wada), dobrze się trzyma w dłoni. Ciężko znaleźć alternatywę z qwrty bo za takie pieniądze ogólnie alternatyw jest sporo (lepszych jeśli chodzi o bebechy)


ODPOWIEDZ