Brodacze.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 17:33

No cześć :prochno:

Są na forum jacyś brodacze ? Ostatio wzięło mnie na brodę trochę dłuższą niż zawsze , bo krótką brodę noszę od zawsze, przez wzgląd na lenistwo co do golenia oraz po prostu lubię mieć coś szorstkiego na twarzy :prochno:.
Niestety geny nie obdarzyły mnie pełną brodą i będę musiał coś wykombinować jak urośnie do takiej długości, że będzie można coś z niej wyrzeźbić.

Jeśli są na forum jacyś brodacze to proszę o jakieś opinie i wskazówki. Jak coś możecie również podzielić się waszymi brodami. ELO !

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 20:46

CO to, nie ma brodaczy na forum ???? :cooler:


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 21:19

Zarówno ci z brodą typu Oliwer Janiak jak i ci spokrewnieni z Ragnarem Lodbrokiem mogą po prostu być zdezorientowani i zawstydzeni po przeczytaniu Twojego posta :P


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 21:24

W jakim sensie zdezorientowana ? Najnormalniejszy temat o brodzie :prochno:

Nie byłem jeszcze w barber shopie, bo dopiero 6 tydzień zapuszczam ( w sensie tylko podgalałem jakieś wstrętne odrosty na szyi), ale jakieś opinie czy wskazówki mile wskazane.

ps Ragnarok ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> brodę, ale natura nie obdarzyła mnie takimi genami :(


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 19:58

Także tego nie piszcie tak szybko bo nie nadążam :prochno:


Polecam stronę http://jefffsbeardboard.yuku.com/directory#.VzIguoSLTIU
Ponad 24 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Dużo amatorów zaczynających swoją podróż z brodą jak i wielu wyjadaczy, konkretnych vikingów. :prochno:
Ja zdecydowałem że idę w stronę Riker's bread. Czyli tak zwany oldschool ze Star Treku.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 20:46

Na tym forum 95% userów jest na etapie pielęgnacji dziewiczego wąsa, a Ty im z brodą wyjeżdzasz heheh

W zeszłym roku miałem fazę na brodę i zapuszczałem, czasem przycinałem, czasem nie. W końcu po Nowym Roku zgoliłem i staram się raz na tydzień/ dwa golić, chociaż tego nie lubię :D

Może do brody powrócę, ale koniecznie z przycinaniem i kontrolowaniem długości ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 21:02

Tak samo ja miałem, nienawidzę się golić, więc kupiłem trymer jakiś rok temu i raz na tydzień skracałem, bo na zero wstrętnie się czuję. Ale ostatnio wzięło mnie na brodę dłuższą no i leci już 6 tydzień, choć lekko wyrównałem wąsy i boki oraz nakreśliłem linię szyi ale teraz puszczę wszystko na 7-8 tygodni bez wtrącania się.

Tak na poważnie zapuszczając brodę powinno się od momentu ogolenia przez 13 tygodni nic nie robić przy niej kompletnie, po czym zdecydować jaki styl brody odpowiada. Każdy ma inne geny ale prawie każdy może nosić brodę na różne sposoby. Najważniejsze to wytrwanie oraz oprzeć się presji otoczenia (dziewczyny,żony, kolegów), bo zawsze jest moment krytyczny gdzie wygląda się jak rumcajs. Ale to kwestia miesiąca.


Obrazek
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2016, 21:02

Kolumn głośnikowych nie umieszcza się tak blisko ścian, a tym bardziej samych narożników. Poczytaj sobie o absolutnych podstawach akustyki, bo się tylko ośmieszasz. Pokój goły, jak święty turecki, pogłos pewnie nieziemski.

A broda niezła. Wytrwałości życzę.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 14:21

Temat o brodzie sam w sobie spoko bo też mam tylko umieszczenie go na forum piłkarskim to trochę dziwne. Zarówno w przypadku forum Juve jak i (zwłaszcza) Realu, Barcy i w sumie każdych innych bo tam 99% userów przeżywa szok z pierwszymi włosami nie tylko pod nosem, ale i na siuraku.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 14:38

Shadow Marshall pisze:Temat o brodzie sam w sobie spoko bo też mam tylko umieszczenie go na forum piłkarskim to trochę dziwne. Zarówno w przypadku forum Juve jak i (zwłaszcza) Realu, Barcy i w sumie każdych innych bo tam 99% userów przeżywa szok z pierwszymi włosami nie tylko pod nosem, ale i na siuraku.
Nie wiem jak w przypadku Realu i Barcy, ale tutaj to bym w to wątpił.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2016, 21:43

Jestem po 13 tygodniach i po wizycie u golibrody. Styl zostaje, ale chcę troszkę dłuższą, więc trzymam kolejne 13 tygodni z regularnymi wizytami u golibrody.

Obrazek


Lecimy kolejne 13 tygodni.


A tu fota z przed roku, na zero bez brody

Obrazek


pozdro jackop ! :prochno: ( choć szczerze, lubię Cię ;) )


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2016, 22:54

Ja ostatnio zapuszczam, taką krótką. Strzygę ją co jakiś tydzień-dwa. Ale nie chodzę do żadnych barber shopów, bo mi to jednak trąca lekką pedaliadą :prochno:

Normalnie, do fryzjera i skrócić maszynką.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 00:54

Hmm, no oczywiście co kto lubi. Ja generalnie nie mam nic do ludzi z brodą z tym że hmm... Ta moda, zalatuje mi hipsterstwem a tego po prostu nienawidzę, tak jak nienawidzę Emo - dzięki Bogu, to akurat zanika (zanikło?) już. Chociaż i tak lepiej jak ktoś ma brodę niż same wąsy - ala szwagier. Dla mnie ten boom na brody to zwykły trend który zaraz minie. Ja osobiście szału dostaje jak mam 2 dniowy zarost. Ja nawet jak jestem w melanżu, nawet po... ekhm. :C To i tak i tak muszę się ogolić. Ogólnie prócz całkowicie ogolonej twarzy, gole pachy ze względów higienicznych, na klacie Bogu dzięki włosów nie mam (i tak bym golił.). No i lubię głowę golić na zero z tym że nie zawsze mi się chcę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 19:01

Ja po prostu nie lubię się golić więc mi to pasuje, moda mnie nie interesuje, interesuje mnie to abym ja czuł się dobrze w tym w czym chodzę i jak wyglądam ;)


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:56

Cabrini_idol pisze:Ja po prostu nie lubię się golić więc mi to pasuje, moda mnie nie interesuje, interesuje mnie to abym ja czuł się dobrze w tym w czym chodzę i jak wyglądam ;)
No i o to właśnie chodzi ;) Też mam ziomów z brodami. Ja np. mam zboczenie na punkcie butów koszykarskich, chodzę w takich niezależnie od pory roku... A także luźnych koszulek, bluz z kapturem i szerokich spodni.

Chodzi mi tylko o to że zauważyłem ostatnimi czasy prawdziwy boom na to, porównywalny z boomem na Korwina 2-3 lata temu. Który przecież zawsze miał swoich zwolenników niezależnie od trendów.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ