Poker Texas Hold'em

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 17:33

Witam,

Od roku gram w tego rodzaju pokera. Oczywiście na pieniądze ale max suma na grę to 30 zł od osoby w puli. Nie byłem w kasynie i nawet nie chce :P

Może przypadkiem gracie i macie jakieś ciekawe sukcesy na koncie.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 19:45

ja zacząłem około 2 lata temu, po namowie kumpla, który to nieźle sobie poczynał a grał chyba niecały rok.

moim zdaniem najlepszy z odmian pokera. uwydania chyba wszystkie cechy jakie powinien mieć pokerzysta. szybka gra, czasami bardzo zaskakująca, szybko można coś ugrać, jeszcze szybciej można wszystko stracić. nie równa się z pokerem tradycyjnym, czy też innymi odmianami.

na żywo grałem 3 razy, 2 razy u kumpla, gdzie wyszedłem ogólnie na 0 oraz raz startowałem w turnieju, który wchodził w skład białostockiej ligi pokera. wpisowe wynosiło 20 zł, zająłem chyba 15 miejsce na 42 osoby. z tego co wiem, liga nadal istnieje, skupia coraz więcej graczy. jest też sponsor (chyba Bettson), więc hajs również jest niemały.

zaczynałem oczywiście od internetowego pokera. głownie i4poker, Pokerium, coś tam jeszcze było. masa freerolli, gra bezgotówkowa, sporo można się nauczyć. najlepszym turniejem w moim wykonaniu okazał się wekkendowy freeroll na pokerium z pulą chyba 2000 ojro, gdzie zająłem 6. miejsce, inkasując 48 ojro, ale to było 1,5 roku temu.

teraz grywam raczej sporadycznie, czasu brak, może znowu zacznę pogywać?

z tego co wiem, to również howik gra w pokera. wiem, że grał na i4poker. nie wiem jak teraz.
montero4 pisze:Witam,

Od roku gram w tego rodzaju pokera. Oczywiście na pieniądze ale max suma na grę to 30 zł od osoby w puli. Nie byłem w kasynie i nawet nie chce :P

Może przypadkiem gracie i macie jakieś ciekawe sukcesy na koncie.
kumpel, który mnie wciągnał, w ciągu 2 wieczorów z pokerzystami, którzy grają w kasynach, wyciągnął 17k zł. rzeźnik :twisted:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2008, 10:08

Na necie bez kasy nie czuje presji. Wole na żywo z kasą. Jest szał :lol:


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2008, 20:11

W texas hold'em gram jakieś 2 lata, na razie tylko na necie (PokerStars) i tylko za kasę. Sukcesów większych nie mam, choć często zdarza mi się zająć miejsce w pierwszej "50" w turniejach eliminacyjnych (gdzie startuje 10000 graczy).

Chętnie wziąłbym udział w jakimś turnieju na żywo i tu prośba do Ciebie ledbetter. Chodzi mi właśnie o takie turnieje z wpisowym w Poznaniu. Mogę gdzieś znaleźć o nich info? Na jakiejś stronce lub forum? Ewentualnie prosiłbym o informację, jeśli wybierałbyś się na jakiś w przyszłości, jak np. taki, w którym grałeś w lutym.

Wracając do gier na PokerStars, to wprowadzają mnie one notorycznie w coraz to nowe depresje. Trzeba powiedzieć jasno, że silnik PS jest lekko mówiąc skopany. Mam tu na myśli sytuacje, kiedy np. w pewnych okresach czasu, np. styczeń - marzec, wchodzą zazwyczaj kolory, w innym czasie można grać w ciemno strita itd. Ci, którzy grają na PS wiedzą o czym piszę. A już totalną bzdurą jest ręka AA, którą jeśli się dostanie to można śmiało spasować. Szczerzę mogę napisać, że wygrywam tylko 10% rozdań z taką ręką (pomijam w tym momencie taktykę itp.) Oto jedna z normalnych sytuacji na PS.

Obrazek


czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 08:20

Ja również gram w pokera i to w różne odmiany ale texas holdem najczęściej. Gram na Unibecie i CD Poker. Najczęściej są to freerolle ale gram też na Unibecie co tydzień w czwartek freezout gra tam około 70 polaków(bo jest to tylko turniej dla polaków, wpisowe to 1 euro) no i na tym turnieju mam jak narazie największe sukcesy 5 razy zająłem 2 miejsce zarabiając za każdym razem 46euro płacone podwójnie(czyli 92euro) byłem też raz 3 i dwa razy 6, oprócz tego we freerollu omaha zająłem raz 2 miejsce ale dostałem tylko 15 euro(była to moja pierwsza grubsza wygrana i dzięki temu mogłem się wpisywać na freezaouty). No i ostatnio zacząłem też grać w CD Poker i na pierwszym moim turnieju zająłem 7 miejsce(na 157 ludzi) inkasując 10$. Pieniędzy żadnych nigdy nie wpłacałem ani na Unibet ani na CD Poker jak narazie to tylko wypłacam :-D


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 17:24

Widzę, że masz sukcesy. Możesz powiedzieć mi jak się zarejestrować ? Bo ja z angielskiego nie za bardzo kumaty jestem. Trzeba coś wpłacać na początek ?


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2009, 20:11

Witam hazardzistów :C Ja gram od jakis 2-3 lat.. Zaczolem na stronie i4poker...Z kilkanascie razy bylem w 5 turniejowej:) Ostatnio gralem texasa w kasynie w egipcie. Troche sie roznil pozniewaz gralo sie tylko przeciw krupiera hehe ale za to stawki byly ostre.1 wejscie 5Euro i jesli sie sprawdzalo kolejne min 10 euro .... W sumie zszedlem z stolu 50 Euro do przodu:)


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
rybsson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 czerwca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 26 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2009, 23:16

Gdyby ktoś chciał zaczą przygodę z pokerem to polecam zarejestrować się na pokerstrategy - jest to najlepsza i w dodatku polskojezyczna szkoła pokera.
, na początku można wybrać jedną platformę i otrzymać na nią bonus no deposit 50$.
Oznacza to że dostajesz 50$ ,którymi możesz swobodnie grać przy stołach online wszystko co ugrasz powyżej tej kwoty możesz wybrać od razu, natomiast całość jest możliwa do wybrania po ugraniu wymaganej ilości punktów.
Aby dostać te sponorowane 50$ należy przeczytać podstawowe artykuły o stategii pokerowej i zdać 20 pytańowy quiz, wtedy sponsor ma pewność że wiemy o podstawach poekra. Potwierdzamy dane podane przy rejestracji zdjęciem dowódu/prawa i sponsor daje nam do dyspozycji kapitał statowy w wyskości 50 USD.


http://www.pokerstrategy.com/
(przy rejestracji w polu polecony przez proszę o wpisanie mojego nicka jarasos, poczym zostaniecie przypisani do listy poleconych przezemnie osób)

Quiz jest dosyć prosty jednak bez zapoznania sie ze strategią nie obejdzie się aby go zdać. Jeśli chciałby ktoś z grania odnośić profity finansowe a wiadomo że każdy by chciał zalecam stosować się do podstawowej strategi która dotyczy SSS (Short Stack Strategy).
Polecam wydrukować sobie tabele rąk startowych która jest podana w artykułach o strategi. (jest 5 prób zdania quizu)

jakby cos bylo nie jasne badz byl problem z quizem moge pomoc :) gg: 2738421
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2009, 06:40 przez rybsson, łącznie zmieniany 2 razy.


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2009, 00:02

Poker to strata czasu , nerwów i pieniędzy.
Osobiście wole postawić kasę na mecze Juve. Bo łatwo wiem jaka jest sytuacja w Juve każdego tygodnia, czytam wypowiedzi przed meczem, Np Juve - Milan postawiłem sporę kase i kurs był konkretny, albo Roma - Juve 2.45 albo na przykład że Amauri albo Del Piero gola strzeli lub inne opcje naprawde polecam , emocje gwarantowane.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
rybsson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 czerwca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 26 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2009, 02:52

aby osiągnąc profity trzeba stosować się do strategii, inaczej polegniesz od razu, wbrew temu co każdy myśli strategia nie jest trudna, na początek podstawa to zakres rąk wejściowych wydrukowanych na kartce A4 :)

Powiem tyle że po zrobieniu ze startowych 50$ ponad 100$ "palma" mi odbiła na głowę i zacząłem grać łamiąc zakres początkowych rąk startowych (czyli te karty z którymi wchodzimy do gry) zapomniałem o podstawach i długo nie trzeba było czekać aż miałem poniżej tych 50$.

GRAJCIE ZAWSZE WG. STRATEGII,
NIGDY NIE GRAJCIE PO PIJAKU bo wtedy choć myślisz że grasz wg. strategi zawsze coś przeoczysz i twój kapitał płynie na dno

pozdro pokerface :P :)


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2009, 12:02

czesto myslalem nad rozpoczeciem gry na kase, ale jakos zawsze ktos mi odradzal, tak wiec od okolo 2 lat tkwie na tym samym etapie, czyli gra na zetony ze znajomymi :), czasami na pieniadze ale nie wiecej niz po 10 zl od glowy

czytajac ten temet znow pomyslalem sobie zeby gdzies w necie zaczac grac, sam siedzie w domu obecnie to nie bedzie komu mi to tym razem odradzic;P

Zna ktos z was jakas porzadna strone gdzie na poczatku mozna sobie pograc za wirtualne pieniadze?


rybsson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 czerwca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 26 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2009, 22:30

MarioG pisze:Zna ktos z was jakas porzadna strone gdzie na poczatku mozna sobie pograc za wirtualne pieniadze?
Szczerze ci powiem że na wirtuane pieniadze gra przebiega zupełnie inaczej niż za pieniądze. Na wirtualu nikt nie gra na poważnie i nic z takiej gry nie wyniesiesz. No moze poza nauczeniem sie układów kart i co to jest BB i SB.

Ale wnioskuje że znasz te podstawy bo grasz w realu na miniturniejach. Dlatego doradzam grać od razu na stołach za real cash niż wirtual.


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2009, 12:25

jestem tego świadomy :) chodziło mi bardziej o strony, gdzie mozna pograc sobie za "muszelki" tak dal proby , obejrzec sobie stół, wszystkie przycicki etc ogolnie zobaczyc jak to wszystko dziala od strony technicznej, aby w momencie jak sie juz bedzie gralo na pieniadze to skupiac sie tylko i wylacznie na taktyce , a nie szukaniu potrzebenje akurat opcji:) Dlatego poszukiwalem strony ktora umozliwa obie formy rozgrywki - na kase i bez

narazie "ogarniam" wymieniony powyzej pokerstars


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 09:32

Co taka cisza w tym temacie? Tak mało jest amatorów jednego z najciekawszych sportów? :) Oglądając kolejne retransmisje z tegorocznego Main Event'u WSOP (Mistrzostwa świata w pokera) natrafiłem na jedną z lepszych o ile nie najlepszą scenę, jaką widziałem oglądając wszelakie telewizyjne turnieje pokerowe, a oglądam ich sporo.

http://www.youtube.com/watch?v=9WHUcmPtw2A

W jakim innym dyscyplinie 96-letni dziadek może wogóle startować, a co dopiero tak potraktować rywala :) to jest właśnie jedna z wielu pięknych rzeczy w pokerze, zwłaszcza w odmianie TH.

Ciekawą sprawą są też rozpoczęte w zeszłym tygodniu eliminacjami online Mistrzostwa Polski Everest Poker. Turniej ze sporą jak na polskie warunki pulą (200 000 PLN do podziału w finale). Eliminacje są w 10 miastach Polski (niestety ominęli Łódź :( ). Naprawde fajnie pograć w takim turnieju, zwłaszcza że eliminacje są za free, lub za 1$. To druga edycja turnieju. Zmienili trochę formułe, bo w pierwszej edycji wystarczyło pójść na eliminacje i grać, teraz trzeba się na nie zakwalifikować, ale w każdym mieście jest 100 miejsc, więc warto spróbować.

Jeżeli ktoś ma jakieś info, o ciekawych turniejach live, zwłaszcza w pięknym mieście Łodzi, mógłby się taką informacją podzielić :)
Użytkownik VirusT ma ostatnimi czasy w avatarze jednego z moich ulubionych pokerzystów, więc zakładam że jakieś tam zainteresowanie w narodzie jest


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 11:11

ciekawe , ciekawe, co prawda w moim miescie rowniez nie ma turnieju, ale z drugiej strony do gdanszczewa mniejszego obok gdyni blisko


ODPOWIEDZ