dredy..

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:11

witam witam :-D jak w temacie chodzi o dredy ;) drodzy Juventini czy ktos z was posiada dredy i moglby je nam zaprezentowac? od dluzszego czasu zastanawiam sie na zrobieniem sobie dredów, ale jakos w okolicy nie ma kompetentnych osob ku temu ;/ moje wloski wyglądaj mniej wiecej tak KLIK(są dłuższe) i ciekaw jestem czy uzyskalbym efekt choc w czesci podobny do tego na zdjeciu :lol: piszcie takze o waszych doswiadczeniach z pielegnacją dredów i sposobami ich wykonania :D zdrówko.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:18

Może z wyglądu to i te dredy są fajne, ale takie coś myć, spać itp. to raczej disaster


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:23

Ja natomiast chciałem się zapytać czy któryś z Was drodzy kibice klubu Juventus posiada stulejkę?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:23

Ee tam. Dredy nie dla mnie i jeżeli cokolwiek miałbym ci polecić, to porządne, długie włosy, jak prawdziwy metal. :D Ale każdy ma inne upodobania.


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:29

juveluck pisze:Ja natomiast chciałem się zapytać czy któryś z Was drodzy kibice klubu Juventus posiada stulejkę?
jakze mi przykro z powodu twojej stulejki.. ubolewam i wspolczuje calym soba..
jeżeli cokolwiek miałbym ci polecić, to porządne, długie włosy, jak prawdziwy metal.
juz mialem.


PS. jezeli ja napisalem ten temat w zlym pokoju to dlaczego temat 'tatuaże' nie zostal przeniesiony do pokoju 'inne tematy' ? hę? rowni i rowniejsi..
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2008, 23:45 przez CzarnyZkultury, łącznie zmieniany 2 razy.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 22:33

Jakie pytanie...czy to na pewno odpowiedni dział? :think:
Chyba ten temat powinien się zaliczać do działu "INNE TEMATY"
Ale nie wiem, modem ani adminem nie jestem.


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 11:34

PS. jezeli ja napisalem ten temat w zlym pokoju to dlaczego temat 'tatuaże' nie zostal przeniesiony do pokoju 'inne tematy' ? hę? rowni i rowniejsi..
Podpis pod "Innymi tematami"
Pokój dla ludzi, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach nie związanych z Juventusem i piłką nożna.

Temat o ktorym wspomniales mowi o tatuazach Juventusu, dlatego zostal w pokoju Kibice.

Tak poza tym to chcialem pogratulowac odpowiadajacym.

Co do dredow to z prostych wlosow slabe wychodza, ale da sie je zrobic. Tylko, ze dosc istotna kwestia jest to jaka grubosci ich chcesz uzyskac. Na takiej dlugosci to wyjda one bardzo male i nie beda zbyt ciekawie wygladac. Sprawdz sobie dlugosc wlosow i mniej wiecej przez polowe mozesz podzielic je. Mniej wiecej takie mozesz miec dredy.


cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 12:38

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę gęstość włosów. Jeżeli masz rzadkie, a raczej nie gęste, to twoje włosy ulegną skróceniu więcej niż o połowę, a poza tym dready będą w małej ilości i odsłonią ci duże placki skóry na głowie. Także dobrze to przemyśl, bo może sie okazać, że będziesz musiał jakiś czas chodzić ogolony na łyso. 8) Ale ogólnie dready spoko sprawa z tym, że ja wolał bym coś takiego.
No ale to już lata pracy.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 12:39

Ja swego czasu byłem bardzo zainteresowany dredami, jednak póki co cały czas nie zdecydowałem się na ich zrobienie.
Przy robieniu dredów trzeba pamiętać o kilku rzeczach, po pierwsze to czy nie ma się problemów ze skórą, łupieżem itp, dredy bardzo podrażniają skórę i w przypadkach problemów ze skórą mogą powodować swędzenie.
Co do samej długości dredów, to obecnie zakłady fryzjerskie oferują coś takiego jak doplatanie włosów. Można przez to uzyskać dość ciekawy efekt.
A co do pielęgnacji, to przez ok. pierwsze dwa miesiące co tydzień szydełkowanie (ładnych kilka godzin z życiorysu), potem można je podpalić no i w końcu cieszyć się efektem, jaki miało zamiar się osiągnąć :)


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 15:16

Zawsze można dokręcać dready...dreadlocki świetna sprawa...ale ja się na to zdecyduję dopiero na studiach...narazie nie chce mi się zapuszczać włosów...

Tylko przed jednym muszę Cię uprzedzić...o to dba się mocniej niż o nie jedną fryzurę...rolowanie(oczywiście samemu) mycie(to jest udręka)...do momentu aż dready osiągną dojrzałość...i efekt jest gitny

Osobiście preferowałbym "grube" dready :D...

Liczę że jak już się skusisz na to cudo wkleisz jakieś fotki z efektu Twojej pracy :D

Ktoś dał filmik z AlBorosie...takie dready chciałbym mieć...:D ale to całe życie zapuszczania i dokręcania włosów...ale efekt jest genialny :D

Polecam stronę ale głównie o forum mi chodzi jest tam takowy odnośnik

www.rrr.com.pl

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 16:29

wczoraj rozmawialem z kolesiem co robi profesjonalnie dredy i stwierdzil ze z moich wlosow bez problemow da sie je skrecic ;) wlosy mam gęste i raczej preferowalbym cienkie dredy. te grube jakos nie przemawiają do mnie. aha i koles chce 100zl za zrobienie wszystkiego. swego czasu jak mialem bardzo dlugie wlosy(za łopatki) to chcialem zrobic dredy, ale stwierdzilem ze za mlody jeszcze jestem, a teraz juz od wakacji hoduje z tylu wloski specjalnie pod dredy :D

edit: moj material pod dredy KLIK


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 17:49

CzarnyZkultury pisze:wczoraj rozmawialem z kolesiem co robi profesjonalnie dredy i stwierdzil ze z moich wlosow bez problemow da sie je skrecic ;) wlosy mam gęste i raczej preferowalbym cienkie dredy. te grube jakos nie przemawiają do mnie. aha i koles chce 100zl za zrobienie wszystkiego. swego czasu jak mialem bardzo dlugie wlosy(za łopatki) to chcialem zrobic dredy, ale stwierdzilem ze za mlody jeszcze jestem, a teraz juz od wakacji hoduje z tylu wloski specjalnie pod dredy :D

edit: moj material pod dredy KLIK
Zastanowiłbym sie, czy wypowiedź tego człowieka jest do końca obiektywna ;).


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 18:52

dlaczego ? jak przegladalem rozne oferty co ceny zaczynaja sie od 70zl i w gore. o salonach strikte dreadmaker'skich nie wspominam bo tam ceny to od 200zl sie zaczynaja, a to nie na moja kieszen ;/


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 20:28

Spokojnie by sę to nadawało na krastę...osobiście nie lubię zbytnio tego rodzaju fryzury...ale może Tobie przypadnie do gustu

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2008, 20:41

oja DREDY w wersji roboCzej ;] jutro bedzie dokreCenie i upalanie ;p


ODPOWIEDZ