Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2012, 19:00

steru pisze:Powiem tak...

5 sezon Breaking Bad wbija w fotel. Każdy który się nie zgadza ten gupi ;)

A tak na serio. Próżno szukać w telewizji serialu, który mimo 5 sezonu podnosił swój poziom. Potrafiłem oglądać o 3 w nocy, aż tak mnie ciągnęło.
Najlepsze odcinki Z archiwum X były w 5 i 6 sezonie :wink:

Skończyłem wczoraj 4 sezon więc mam nadzieję, że mam nadzieję steru, że się nie zawiodę ale fabuła tak się skomplikowała, że podejrzewam, że to alina ma rację.......
Kubba pisze:Owszem było kilka fajnych motywów, ale żeby mi tyłek urwało to nie :wink:
Pijany McNulty miażdży :prochno:


Ja jestem ciekaw tego serialu:
http://www.filmweb.pl/serial/Copper-2012-657033

Produkcja BBC America, pomysł Toma Fontany (Oz!!!), akcja w NY w XIX wieku. Zapowiada się bardzo ciekawie.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 08:45

Pan Mietek pisze:
steru pisze:Powiem tak...

5 sezon Breaking Bad wbija w fotel. Każdy który się nie zgadza ten gupi ;)

A tak na serio. Próżno szukać w telewizji serialu, który mimo 5 sezonu podnosił swój poziom. Potrafiłem oglądać o 3 w nocy, aż tak mnie ciągnęło.
Najlepsze odcinki Z archiwum X były w 5 i 6 sezonie :wink:

Skończyłem wczoraj 4 sezon więc mam nadzieję, że mam nadzieję steru, że się nie zawiodę ale fabuła tak się skomplikowała, że podejrzewam, że to alina ma rację.......
Myślę, że przekonasz się że to ja mam rację. Piąty sezon wskoczył na wyższy poziom.
Pan Mietek pisze:Ja jestem ciekaw tego serialu:
http://www.filmweb.pl/serial/Copper-2012-657033

Produkcja BBC America, pomysł Toma Fontany (Oz!!!), akcja w NY w XIX wieku. Zapowiada się bardzo ciekawie.
Copper jest w mojej opinii świetny serial. Klimat tamtych czasów aż wylewa się z ekranu, postacie są przemyślane a wątek główny przeplatający się w wielu miejscach z wątkami pobocznymi, czynią ten serial bardzo mocną pozycją. Pierwszy sezon rozpisany na 10 odcinków, serial ma bardzo dobrą oglądalność na BBC więc patrzę z nadzieją na przyszłość i czekam na zamówienie drugiej serii.

"Sons of Anarchy" powróciło z najlepszą oglądalnością w historii serialu. Pierwszy odcinek bardzo dobry. Zgrabne wprowadzenie nowych bohaterów i pokazanie na czym serial się skoncentruje w tym sezonie. Pope dużo namiesza a "dejtukmajsan" w tej roli prezentuje się bardzo dobrze. Sezon będzie należał do Tiga, a już na pewno ostateczna rozgrywka ;)


PanHenio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2012
Posty: 6
Rejestracja: 19 lipca 2012

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 10:59

Oglądaliście serial Sherlock Holmes? Warto się za to zabierać?


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 12:31

PanHenio pisze:Oglądaliście serial Sherlock Holmes? Warto się za to zabierać?
Masz na myśli brytyjską produkcję? Jeśli tak to serial nazywa się "Sherlock" bez "Holmes" :wink: . Jeżeli o ten serial Ci chodzi to jak najbardziej polecam. Warty zobaczenia.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 14:43

Podbijam, Sherlock jest bardzo fajnym przeniesieniem dziejów sławnego detektywa w czasy współczesne.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 14:47

"Sherlock" jest dość specyficzny. Uważam że to świetna produkcja, do której jednak musiałem przywyknąć. Początkowo średnio mi podchodził ale im dłużej oglądałem tym bardziej wsiąkałem. Czekam na nowe odcinki, które niestety mogą okazać się ostatnimi w historii.

Amerykanie oczywiście podłapali temat i lada moment rusza ich wersja Sherlocka pt. "Elementary". Żeby było ciekawiej, Watson jest... kobietą :)


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 20:24

Ruszył kolejny sezon SoA, a tu cicho. :D
Sezon rozpoczął się kapitalnie. Moim zdaniem wielką sztuką autorów jest to, że przez tak długi czas ciągle potrafią zaskoczyć. Najbardziej mnie cieszy fakt, że rola Tiga będzie znacząca, czego mi brakowało w poprzednich sezonach.
Już za niedługo rusza Walking Dead, ale wyczytałem plotki, że mogą być problemy ze ściągnięciem odcinków, bo twórcy filmu chcą walczyć z piractwem i jedynie za opłatą będzie można obejrzeć. Ktoś potwierdzi lub zdementuje?
Moim zdaniem nawet gdyby tak się stało, to i tak szybko fani wrzuciliby odcinki do sieci.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2012, 13:37

jsduga pisze:Już za niedługo rusza Walking Dead, ale wyczytałem plotki, że mogą być problemy ze ściągnięciem odcinków, bo twórcy filmu chcą walczyć z piractwem i jedynie za opłatą będzie można obejrzeć. Ktoś potwierdzi lub zdementuje?
Moim zdaniem nawet gdyby tak się stało, to i tak szybko fani wrzuciliby odcinki do sieci.
The Walking Dead rusza 14 października. To o czym piszesz to jakaś bujda. Prawda jest taka, że stacja AMC jest w konflikcie z DISH, czyli jednym z dostawców ich sygnału do amerykańskich odbiorców. Spór jest w sądzie a stacja blokuje możliwość emisji swoich programów przez DISH. Na nasze realia to coś jakby TVN się zbuntował i nie emitował swoich programów przez UPC.

Generalnie to coś co nie ma na nas żadnego wpływu. Odcinki będą w necie. Co więcej, 2 dni później bodajże stacja FOX Polska, będzie emitować The Walking Dead z lektorem.

PS. Są tu jacyś fani "Invasion"? :)


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2012, 16:20

Synowie powrócili z całkiem dobrymi pierwszymi odcinkami, z nowym interesującym wątkiem. Ogólnie jestem zadowolony. Czekam na więcej.

Cztery dni do startu HIMYM
Ponad tydzień do Dextera :dance:

EDIT:
Właśnie skończyłem oglądać finałowy odcinek Weeds. Z jednej strony dobrze, że serial już się zakończył, ponieważ znacznie odstawał od tego co prezentował na początku - szczególnie przez pierwsze trzy sezonu. Natomiast z drugiej, powstaje dziwne uczucie po zakończeniu każdego serialu oglądanego prze zemnie. Nie fajnie tak coś przerwać wiedząc, że kontynuacji nie będzie. Sześć lat oglądania robi swoje.
Co do odcinka, bardzo ciekawy pomysł i fajnie skończona seria. Za jakiś czas na pewno wrócę do tego serialu


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 13:28

Może się ktoś wypowie odnośnie nowości serialowych jakie się pojawiły w tym sezonie? Widzieliście coś z nich?

O "Copperze" już pisałem, świetna pozycja.

Parę słów o nowych komediach.

"The New Normal" - para gejów wynajmuje surogatkę aby urodziła im dziecko. Wymiękłem po pierwszym odcinku, tragiczne poczucie humoru i główni bohaterowie. Nie wróżę tej produkcji przyszłości.

"Animal Practice"
- w głównej roli Andy z Weeds. Wciela się w weterynarza prowadzącego klinikę dla zwierząt. Pilot przeciętny. Nie mam ochoty tego dalej oglądać, szczególnie że dużo w serialu małpki. Nie lubię jak pies w filmie gra w kosza, szympans w hokeja, czy mała małpka chodzi w kitlu lekarskim...

"Guys With Kids" - trójka przyjaciół wychowująca swoje dzieci. Muszę przyznać, że mi się spodobało. Fajne poczucie humoru, polubiłem od razu głównych bohaterów. Myślę, że warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z pilotem.

Ostatnia pozycja to "Go On", czyli nowa pozycja z Matthew Perrym. Zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Perry gra Ryana, prowadzącego program sportowy w radiu, który po dużej stracie która go spotkała idzie na terapię grupową. Uważam, że udało się wreszcie wrócić Perry'emu do telewizji w dobrym stylu, po tym jak skończyli się "Przyjaciele". Trzymam kciuki, żeby serial utrzymał się jak najdłużej na antenie, na pewno będę oglądał.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 23:16

Pierwszy odcinek nowego sezonu How i meta całkiem przyjemny, kilka śmiesznych momentów w wykonaniu Barney'a, Lilli i Marshala. Mam nadzieję, że sezon będzie fajny.

Kolejny, trzeci odcinek Sons'ów za mną... Muszę powiedzieć, że zrobił na mnie wrażenie, nie sądziłem że taka akcja może się stać tak szybko. Z niecierpliwością czekam na następny początek tygodnia.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 23:51

Kubba pisze:Pierwszy odcinek nowego sezonu How i meta całkiem przyjemny, kilka śmiesznych momentów w wykonaniu Barney'a, Lilli i Marshala. Mam nadzieję, że sezon będzie fajny.
Po piątym sezonie przestałem oglądać, bo się słabe zrobiło raczej.

"Luther" spoko serial, oglądam aktualnie, skończyłem pierwszy odcinek drugiego sezonu, ale...
Fajnie, Ian dwie godziny przed zabójstwem Zoe, przedziurawia głowę w hotelu mordercy bez powodu, wszyscy wiedzą o jego związkach ze zleceniodawcą, ostrzeliwuje pokojówkę, zostawia swój własny pistolet służbowy na miejscu, drze się na cały hotel, że Luther go wystawił, zabiera spluwę czarnemu, a nikt z tym nic nie robi, zapomnieli zupełnie, baranie głowy i nie wierzą Johnowi że Iana porąbało :<
A "Sherlock" jest kozacki.


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 23:13

Coś nikt nie pisze o nowym sezonie Dextera, a pierwszy odcinek był naprawdę dobry. Jeśli komuś się wydaje, że finał 6. sezonu był mocny powinien zobaczyć najnowszy odcinek :) Sezon zapowiada się fajnie, wreszcie coś czego wcześniej nie było. Ciekawi mnie tylko jakim cudem będą ciągnąć fabułę przez kolejne 25 odcinków (bo z tego co wiem, oficjalnie ogłoszono, że ma być 8 sezonów, ale może się mylę?) w obliczu ostatnich wydarzeń. Wygląda na to, że możemy się spodziewac wielu ciekawych zwrotów akcji.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 00:45

No, siodmy sezon Dextera zapowiada sie miodnie :D

Pierwszy odcinek nowego sezonu bardzo mi sie podobal, najwazniejszy zwrot akcji pociagniety dosc madrze, tylko ta akcja na lotnisku troche z doopy. Czekam z niecierpliwoscia na 7x02.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 08:00

Dexter pozamiatał i tyle w temacie. Najbardziej wyczekiwany odcinek sezonu, który ani przez sekundę mnie nie zawiódł. Patrząc na materiały wideo nie mogę się doczekać kolejnych, bo z tego co widziałem to będzie jakaś masakra.
bendzamin pisze:No, siodmy sezon Dextera zapowiada sie miodnie :D

Pierwszy odcinek nowego sezonu bardzo mi sie podobal, najwazniejszy zwrot akcji pociagniety dosc madrze, tylko ta akcja na lotnisku troche z doopy. Czekam z niecierpliwoscia na 7x02.
Kolego, nie Ty czasem napisy robisz na n24? :wink:


ODPOWIEDZ