Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2013, 12:14

"Supernatural" nie zwalnia tempa a przed nami przerwa w emisji. Wreszcie wątki nie związane z główną osią fabularną trzymają wysoki poziom i potrafią utrzymać przed ekranem. Świetny motyw z Prometeuszem i Zeusem. Liczę na więcej takich smakołyków.

Nowy odcinek "Banshee" ostry. Działo się wiele, a większość w chatce Hooda. Nie mówię tu jednak o seksie. Cała ta scena mało realna ale kapitalnie zrealizowana. Dwa odcinki do końca!

Wsiąkłem w "Ripper Street". Coś jak "Copper" - bardzo, bardzo podobne. Z odcinka na odcinek coraz ciekawsze. Również zostały mi dwa finałowe odcinki pierwszej serii.

Jest tu ktoś oglądający "Black Mirror"?


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 20:01

Ciekawe jak na to zareagują sztywniaki krytykujące harlem shake Juve --->


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2013, 12:01

Ogląda ktoś House of Cards? Mam pierwszy odcinek ściągnięty, ale jakoś nie mogę się za niego zabrać. Lubię filmy polityczne, ale nie lubię przegadanych. Jak to jest w tym serialu? Gadka, gadka i jeszcze raz gadka, czy raczej coś więcej się dzieje?
Castiel pisze:Ciekawe jak na to zareagują sztywniaki krytykujące harlem shake Juve --->
Sztywniakiem nie jestem, ale rzygam już tym całym szejkiem. Wiem, że to teraz jest "dżezzzzii, kól i trendi", ale ile można?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2013, 12:53

Kubba pisze:Ogląda ktoś House of Cards? Mam pierwszy odcinek ściągnięty, ale jakoś nie mogę się za niego zabrać. Lubię filmy polityczne, ale nie lubię przegadanych. Jak to jest w tym serialu? Gadka, gadka i jeszcze raz gadka, czy raczej coś więcej się dzieje?
Widziałem pierwszy odcinek i serial zapowiada się świetnie. Nie mam czasu zabrać się za kolejne.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2013, 14:52

Co do House of Cards czekam na napisy do całego sezonu i wtedy łyknę :-D Słyszałem wiele pozytywnych recenzji, także ciężko go ominąć. Chcę zobaczyć jak sobie Spacey radzi.


Co do Harlem Shake z Supernatural jak zwykle Dean miażdży :lol:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2013, 08:10

Również czekam na komplet napisów do "House of Cards". Pilota co prawda nie widziałem ale jestem przekonany, że serial mnie wciągnie. Żal wtedy będzie czekać na napisy. Drugi sezon zamówiony więc serial doceniono.

Dziś w nocy odbyła się premiera "Bates Motel" - prequela "Psychozy". Serial zrealizowany jest przez stację kablową, mamy ciekawą obsadę i materiały promocyjne fajnie oddają klimat tej produkcji. Mam duże oczekiwania względem tej produkcji.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 19:53

No i mamy przerwę w oglądaniu Banshee. Serial rewelacyjny, trochę za dużo amerykańskiej fantazji, ale osobiście mi to nie przeszkadza.
Jedynie na minus zakończeniu sezonu. Typowo właśnie amerykańsko. Rabbit, główny wróg dostaje dwie kulki, bohaterowie nawet nie sprawdzają czy czasem nie przeżył, a tu BACH! Przeżył i zdołał uciec. Mogli to inaczej rozegrać w scenariuszu.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:12

jsduga pisze:spojler
Oznaczaj spoilery.

"Grę o tron" sobie obejrzałem do końca - pierwszy sezon strasznie dobry, drugi gorszy, choć dalej ogląda się świetnie. Wszystko jest solidne - solidne aktorstwo, solidne wykoananie techniczne, solidne scenariuszowo i reżysersko. Bardzo mało w tym serialu przepakowanych scen czy ról zagranych z błyskiem. No i dosyć przewidywalny momentami, ale to już zasługa Martina.

Na tym tle bardzo wyróżnia się pan grający Lorda Varysa (jest znakomity!). Jego niewiele wnoszące do fabuły pogadanki z Littlefingerem to chyba najlepsza część serialu.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:24

Oglądał ktoś może serial ''Zakazane Imperium''. Bo przymierzam się do niego i chciałbym wiedzieć czy nie będzie to czas stracony.


:plflag: :juveflag: :plflag:
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2013, 22:54

Oglądałem i mogę z całego serca polecić. Fabuła, klimat i gra aktorska (Buscemi!) naprawdę na poziomie.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2013, 16:40

steru pisze:Również czekam na komplet napisów do "House of Cards". Pilota co prawda nie widziałem ale jestem przekonany, że serial mnie wciągnie. Żal wtedy będzie czekać na napisy. Drugi sezon zamówiony więc serial doceniono.
Napisy dorabiają bardzo powoli niestety. Do ostatniego odcinka nie ma nawet angielskich. Imo serial naprawdę dobry. zwłaszcza pierwsze odcinki. Akcja bez akcji która wciąga. Choć ma czasami za bardzo przegadane momenty nic nie wnoszące do głównej fabuły, ale tego nie wystrzegł się jeszcze żaden serial.
No i mamy przerwę w oglądaniu Banshee. Serial rewelacyjny


No nie mogę zrozumieć zachwytów nad tym serialem. Naiwny i naciągany do bólu. Przykryte to wszystko słabymi efektami, krwią i odrobiną cycków...


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2013, 14:30

Banshee? Obejrzeć można, ale jakiś rewelacyjny to to nie jest serial. Gdyby nie postać Proctora, to ten serial w ogóle by był z tyłka.

House of Cards? Bałem się, że zostanie przegadany, ale na szczęście wyszło fajnie. Na akcje nie ma co liczyć w tym serialu, ale ogólnie bardzo mi przypadł do gustu. Spacey jest świetny. Szczególnie podobają mi się "wkładki" do widza od Francisa.
Dolce Vita pisze:Oglądał ktoś może serial ''Zakazane Imperium''. Bo przymierzam się do niego i chciałbym wiedzieć czy nie będzie to czas stracony.
Ja nie polecam. Serial bardzo mi się dłużył i ogólnie mi się nie spodobał. Dałem sobie spokój po 4-5 odcinkach.


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 marca 2013, 14:43

Kubba pisze: Ja nie polecam. Serial bardzo mi się dłużył i ogólnie mi się nie spodobał. Dałem sobie spokój po 4-5 odcinkach.
W takim razie moim zdaniem zrobiłeś wielki błąd bo serial mnie osobiście wyrwał z kapci, ja też miałem na początku obawy i nie byłem pewien czy obejrzę cały sezon ale obejrzałem i na późniejsze sezony nie umiałem się doczekać, tak mnie wciągnęło, jak najbardziej polecam serial, fantastyczna fabuła, gra aktorska i świetny klimat, jeśli miałbym dać ocenę to byłoby to 8,5-9/10 :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 07:50

jsduga pisze:No i mamy przerwę w oglądaniu Banshee. Serial rewelacyjny, trochę za dużo amerykańskiej fantazji, ale osobiście mi to nie przeszkadza.
Jedynie na minus zakończeniu sezonu. Typowo właśnie amerykańsko. Rabbit, główny wróg dostaje dwie kulki, bohaterowie nawet nie sprawdzają czy czasem nie przeżył, a tu BACH! Przeżył i zdołał uciec. Mogli to inaczej rozegrać w scenariuszu.
Zgodzę się z Tobą, ten motyw nie przekonuje. Ale cóż, twórcy mają plan na drugi sezon, którego Rabbit ma być częścią. Podobnie jak siostra nowego wodza, która pojawi się ponownie. Niedawno zatrudniono również Zeljko Ivanka ( http://showtv.pl/news_item_4924.htm ).

Pojawił się pierwszy teaser "Dextera" jeśli ktoś byłby ciekaw i jeszcze nie widział: http://showtv.pl/news_item_4926.htm


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2013, 08:29

Dla wszystkich wielbicieli wycinki na miecze polecam: Vikings.



http://www.filmweb.pl/serial/Vikings-2013-659055

Jestem po 3 odcinkach, i zapowiada się coraz ciekawiej. Na plus ścieżka dźwiękowa. Ktoś się może czepiać, że Wikingowie są mało przybrudzeni jak na te czasy, ale w chyba wszystkich tego typu produkcjach stawia się na higienę, a nie realizm :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ