Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 22:10

steru pisze:Zapomniałem wspomnieć o "True Detective", które po trzech odcinkach jest dla mnie najlepszą nowością tego sezonu serialowego. Genialna obsada z niesamowitym w swojej roli Matthew McConaughey, świetne i dające do myślenia dialogi, ciężki klimat i surowe otoczenie składają się w coś czego przez długie lata nie zapomnę. Szczerze polecam. Serial od HBO.
Zobaczyłem pierwszy odcinek ze względu na dwójkę czołowych aktorów i nie zawiodłem się. Wszystko fajnie stonowane, bardzo podoba mi się kreacja Matthew McConaughey'a. Do tego końcówka każdego odcinka sprawia, że z niecierpliwością czeka się na następny :ok:


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2014, 22:42

steru pisze:Zapomniałem wspomnieć o "True Detective", które po trzech odcinkach jest dla mnie najlepszą nowością tego sezonu serialowego. Genialna obsada z niesamowitym w swojej roli Matthew McConaughey, świetne i dające do myślenia dialogi, ciężki klimat i surowe otoczenie składają się w coś czego przez długie lata nie zapomnę. Szczerze polecam. Serial od HBO.
Czy tylko ja w tym serialu dostrzegam odniesienia do mitologi Cthulhu? :D


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2014, 22:07

Po obejrzeniu BB, Homeland, nadrobieniu zaległości w Walking Dead( i czekając na następne odcinki), oglądnięciu 3 sezonu Sherlocka szukam jakiegoś serialu do oglądnięcia.
Na chwilę obecną chyba wezmę się za House of Cards, warto?
Zastanawiam się nad Hannibalem no i czy macie jeszcze jakeiś propozycje?


Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 07 lutego 2014, 22:12

artur07 pisze:Na chwilę obecną chyba wezmę się za House of Cards, warto?
Zastanawiam się nad Hannibalem no i czy macie jeszcze jakeiś propozycje?
House of Cards naprawdę świetny, Hannibal mocny. Obydwa warto obejrzeć moim zdaniem.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2014, 22:15

Polecany wyzej True Detective zapowiada sie na swietny serial. Specyficznym, ale tez bardzo fajnym serialem jest Once upon a time.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2014, 08:11

Dziś wróciło "The Walking Dead". Co prawda jeszcze nie widziałem nowego odcinka ale po raz pierwszy mam chyba mocno obojętne podejście do tego serialu. Niby jesienny finał był mocny ale jakoś zwiastuny i wywiady wskazują, że dzisiejszy odcinek będzie mocno nuuuudny Co nie zmienia faktu że serial jest fenomenem. Wystarczy popatrzeć na wyniki jego oglądalności i liczbę krajów w których jest emitowany. Po pracy w pierwszej kolejności biorę się za nowy odcinek "True Detective".


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2014, 20:18

steru pisze:Dziś wróciło "The Walking Dead". Co prawda jeszcze nie widziałem nowego odcinka ale po raz pierwszy mam chyba mocno obojętne podejście do tego serialu. Niby jesienny finał był mocny ale jakoś zwiastuny i wywiady wskazują, że dzisiejszy odcinek będzie mocno nuuuudny Co nie zmienia faktu że serial jest fenomenem. Wystarczy popatrzeć na wyniki jego oglądalności i liczbę krajów w których jest emitowany. Po pracy w pierwszej kolejności biorę się za nowy odcinek "True Detective".
Ja już po Zombiakach i Detektywach :D

Co do "The Walking Dead", to był to najgorszy odcinek ze wszystkich. Uwaga spoiler: nic się tam nie dzieje.

"True Detective" na szczęście trzyma swój wysoki poziom i z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 09:32

Dzium pisze: Co do "The Walking Dead", to był to najgorszy odcinek ze wszystkich. Uwaga spoiler: nic się tam nie dzieje.
Zgodzę się. Odcinek nudny jak ,,flaki z olejem"

Wczoraj dodatkowo wchłonąłem 5 odcinek House of Cards i powiem wam, że główny bohater tym sexem z dziennikareczką zawiódł mnie trochę. Myślałem, że to poważny człowiek i serial trochę w innym kierunku się potoczy, a tu można powiedzieć na wstępie taki klops (oczywiście nie wszyscy muszą to tak odbierać, ale dla mnie to było trochę niesmaczne, a sam spodziewałem się czegoś innego po tym serialu).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 11:49

Sila Spokoju pisze: główny bohater tym sexem z dziennikareczką zawiódł mnie trochę. Myślałem, że to poważny człowiek i serial trochę w innym kierunku się potoczy
Głowny bohater zaskoczy Ciebie jeszcze nieraz w tym pierwszym sezonie zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Ale serial bardzo dobry i warty polecenie.

TWD- bardzo spokojnie się zaczęło, takie lizanie ran które dotyczyło raptem trzech bohaterów, tradycyjnie trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne odcinki. Twórcy mają dość duże pole do popisu, zobaczymy.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 15:16

charles pisze: Głowny bohater zaskoczy Ciebie jeszcze nieraz w tym pierwszym sezonie zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Ale serial bardzo dobry i warty polecenie.
Domyślam się, dlatego nie zaprzestaję oglądania tego serialu, bo pierwsze 4 odcinki okazały się genialne ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 17:06

Dzium pisze:Co do "The Walking Dead", to był to najgorszy odcinek ze wszystkich. Uwaga spoiler: nic się tam nie dzieje.
Widzę, że nie tylko ja tak oceniam wczorajszy odcinek. Jedyny ciekawy fragment to ten z pseudo retrospekcją i szczerze powiedziawszy, żałuję, że był tak krótki. Pozostałe 55 minut to dno dna


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 19:29

annihilator1988 pisze:
Dzium pisze:Co do "The Walking Dead", to był to najgorszy odcinek ze wszystkich. Uwaga spoiler: nic się tam nie dzieje.
Widzę, że nie tylko ja tak oceniam wczorajszy odcinek. Jedyny ciekawy fragment to ten z pseudo retrospekcją i szczerze powiedziawszy, żałuję, że był tak krótki. Pozostałe 55 minut to dno dna
Dno dna to takze zakonczenie Dextera. Kto jeszcze nie obejrzal, polecam.

Tak jak - House of Cards, Intelligence, Almost Human, Arrow, Family Guy (:D) no i Spartakus.

Sam zaczne Gre o Tron, zobacze czy dobre.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2014, 19:47

Adrian27th pisze:Dno dna to takze zakonczenie Dextera. Kto jeszcze nie obejrzal, polecam.

Sam zaczne Gre o Tron, zobacze czy dobre.
No to zabierasz się za największe dno obecnie :D Pierwszy sezon bez rewelacji, ale ok, później już tylko gorzej i gorzej.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2014, 16:22

Trochę na wesoło. Wiedzieliście że powstaje latynoamerykańska wersja "Breaking Bad"?

Masakra. Ponad 6 minut materiału - http://showtv.pl/?body=include/news&view=20140212161257

Dobór aktorów jest porażający :D :D


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2014, 23:18

Drugi odcinek The Walking Dead już o wiele lepszy. Dzieje się zdecydowanie więcej
spoiler
jest walka o życie przypominająca pierwsze sezony. tak teraz myślę mogli sobie ustalić jakiś punkt zbiorczy (miasto, farme czy coś ) na wypadek utraty więzienie, niestety wychodzi na to że część może sie przez bardzo długi czas nie znaleźć jeśli w ogóle im się to uda. Obecnie praktycznie każdy ma kogo szukać plus dochodzą dwa nowe wątki - rzekome miejsce gdzie ma być bezpiecznie plus nowa banda z ostatniej sceny. Fabuła ruszyła i to najważniejsze. na plus też powrót Carol
Od weekendu w sieci dostępny jest nowy sezon House of Cards, o dziwo cały sezon do ściągnięcia, problemem są napisy ale sukcesywnie pojawiają się w sieci na teraz są do trzech odcinków.
spoiler
Pierwszy odcinek z mocnym uderzeniem, dosłownie. Główny bohater ponownie zaskoczył negatywnie, twórcy serialu mają "jaja" uśmiercając jedną z głównych bohaterek. Politycznie Francis daje radę a nawet jest jeszcze lepszy będąc vice


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
ODPOWIEDZ