Zeitgeist - film dokumentalny

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:14

Siewier pisze:Tak pomijając te wasze pieprzenie o międzynarodowych spiskach...
montero4 pisze:jesteśmy tak przyzwyczajeni do pieniądza, że trudno coś robić za free, ku chwale wszystkich bez ZYSKU.
Polemizowałbym, przykładów tego typu działalności nie trzeba szukać daleko 8) No ale świat trzeba zacząć zmieniać od siebie, a nie oglądać się na tych, którzy rządzą poszczególnymi strukturami, nie sądzisz? No ale fakt, takie podejście jest dużo prostsze :]
Na początek trzeba rozsiać teorię. Sam to mogę zginąć w tłumie


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 11:28

montero4 pisze:
Karowiew pisze:No ja też nie jestem wielbicielem Amerykanów, ale z kimś trzeba trzymać :). A oprócz nich kto zostaje? Rosjanie i ich "Machtpolitik" to rozwiązania jeszcze gorsze (vide okupacja naszego kraju po 45).
Koniec rozpamiętywania. Czy można dać krok do przodu i nie pitolić się z przeszłymi czasami? Z resztą, u nas to tylko agentów szukają a boisk w gminach dalej nie ma.

BTW
The Venus Project http://www.thevenusproject.com/ jest czymś na prawdę wspaniałym ale jesteśmy tak przyzwyczajeni do pieniądza, że trudno coś robić za free, ku chwale wszystkich bez ZYSKU.
Można iść krok do przodu, ale najpierw trzeba rozliczyć przeszłość. Rozwalić układy, lokalne sitwy, kolesiowskie stosuneczki (np. taki PZPN), dokonać skazań przestępców (vide stan wojenny). Jak widzę np. historie polskich uniwersytetów, w których 50% kadry naukowej zawdzięcza swe tytuły niezwykłym umiejętnościom picia, to nie dziw, że jest jak jest. Tutaj zdolnych ludzi się zwyczajnie niszczy, a stanowiska są dziedziczone w obrębie jednej rodziny (tzw. dynastie stołkowe). Był taki, co chciał wszystkich w "skarpetkach puścić", no niestety nie udało mu się rozpiąć jednego guzika :wink: Także jeśli chcemy normalizacji to najpierw skończmy z równymi i równiejszymi, a normalność czasów sprzed wojny, gdy taka wartość jak "Honor" miała znaczenie, wróci. Wtedy zbudowanie czegokolwiek nie będzie żadną trudnością :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 23:17

Obejrzałem pierwszą część dopiero niedawno, drugą tylko kawałek ale muszę przyznać, że niektóre rzeczy układają się w niezłą, spójną całość. Nie mówię tu oczywiście o wątku religijnym.Raczej nigdy nie przekonają mnie te ich ateistyczne poglądy. Co do Busha, to wydaję mi się, że jest w tym dużo prawdy, co o nim tam powiedzieli. Nie od dziś wiadomo, że wojna wiąże się z wielkimi pieniędzmi i te całe wywoływanie na siłę konfliktów miało na celu ożywienie przemysłu zbrojeniowego. Jak tu ktoś wcześniej napisał, Ameryka nie zaatakuje kraju silniejszego militarnie, lecz taki który nie ma większych szans na obronę. I dla nich to może trwać w nieskończoność. Wiadomo, że chodzi o kasę.
Lopez pisze: Duzo powiedzieli o tym, ze Jezus tak naprawde nie istniał, ze nie ma zadnego dowodu na istnienie Boga. Tylko szkoda, ze nie wspomnieli o tych wszystkich cudach jakie sie dzieją teraz na świecie, typu stygmaty, objawienia, leczenie, opętania, duchy. I jak sie to wytlumaczy??
Zgadzam się w 100%. Nawet jesli Jezus i astrologia mają wiele ze sobą wspólnego, to co z tego? Nikt mi nie wmówi, że te wszystkie cierpienia opętanych ludzi to kolejny element teorii jakiegoś spisku. Ludzie, to się dzieje naprawdę, a jak ktoś nie wierzy to ich sprawa. Szkoda, że jeszcze nie powiedzieli, iż świat powstał w wyniku samoczynnego, wielkiego wybuchu. A wszystko to co nas otacza, wzięło się samo z siebie :lol:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 19:29

montero4 pisze:
Siewier pisze:Tak pomijając te wasze pieprzenie o międzynarodowych spiskach...
montero4 pisze:jesteśmy tak przyzwyczajeni do pieniądza, że trudno coś robić za free, ku chwale wszystkich bez ZYSKU.
Polemizowałbym, przykładów tego typu działalności nie trzeba szukać daleko 8) No ale świat trzeba zacząć zmieniać od siebie, a nie oglądać się na tych, którzy rządzą poszczególnymi strukturami, nie sądzisz? No ale fakt, takie podejście jest dużo prostsze :]
Na początek trzeba rozsiać teorię. Sam to mogę zginąć w tłumie
A do czego ci potrzebna teoria? Sam świata nie zmienisz, ale skoro już chcesz zmieniać, to zacznij od siebie.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2008, 09:57

Filmik na temat Skull and Bones:
link

A propos naszych rodzimych powiązań - na temat Stefana Niesiołowskiego zaczynają się pojawiać materiały na temat jego agenturalnej przeszłości.
Martwi mnie ta PO -Olechowski jeden z założycieli partii agent, Boni, jakże ważna postać, przyznał się do współpracy, teraz krzykacz Niesiołowski może za chwile wyjść na jaw jak tw :). Kto będzie następny ? :lol:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2008, 23:49

Dzięki za link. Tam poniżej był film Alexa Jonesa.

Co do samego Alexa Jonesa - http://video.google.pl/videoplay?docid= ... ter+joseph

Wywiad z tworcą Zeitgeist'a. Dość ciekawy materiał. Ogółem - Alex gada dobrze, tylko, że robi z tego niesamowite show, gada z jajem. Można to interpretowac dwojako - jest szczery lub robi sobie z nas i innych jaja. A może to on zasłania NWO? Jest dość specificzny. Natomiast Peter Joseph ma swoją wizję i jej się trzyma. W tej wizji jest też sporo wspólnego z Alexem. Jedyną rzeczą która wadzi Alexowi to religia - on wierzy a Peter Joseph namawia do porzucenia religii i systemu "praca-spanie-praca-spanie..."


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2008, 10:37

Wczoraj sobie obejrzalem ten film i chyba jestem sklonny uwierzyc w to, ze to wszystko byla wewnetrzna manipulacja, a za ta cale zamieszanie odpowiedzialna jest Ameryka. Czesc pierwsza o religii nie zrobila na mnie wielkiego wrazenia, aczkolwiek mozna bylo sie dowiedziec kilka dosyc ciekawych informacji. Trzeciej czesci nie ogladalem bo juz nie dalem rady. Za to 2 czesc zrobila na mnie bardzo duze wrazenie. Utajnienie nagran z 80 pobliskich kamer przez CIA, obwieszczenie przez 9/11, ze srodki finansowe,k ktore pozwolily na ten zamach sa nieistotne, znalezioe paszport przy WTC podczas gdy wszystko inne bylo doszczetnie zniszczone :roll: Ta cala sytuacja z uderzeniem w Pentagon i rzekomo stopiony samolot itp :roll: Musze przyznac, ze film dosyc kotrowersyjny, a to co przedstawia szczegolnie w tej czesci o USA naprawde daje duzo do myslenia.

I jeszcze: Fajne wstawki humorystyczne :prochno:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2009, 12:31

Jak 4 samoloty latały jak chciały a najlepsza obrona powietrzna planety nie zareagowała? Podobno też telefony wtedy nie działały na Manhattanie. Polecam film September Clues na Video Google - to nawet nie musiały być samoloty tylko rakiety.

http://prawda2.info/ najlepsze źródło wszelkich filmów związanych z 9/11 (jest ich masa) i teorii spiskowych (też dużo). Oczywiście też pełno newsów itd Polecam


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 09:28

Dzięki za linki :) September Clues: http://video.google.com/videoplay?docid ... 7672451515

Faktycznie coś jest na rzeczy, że to mogły być rakiety.

I rozszerzona wersja: http://video.google.com/videoplay?docid ... 6293238834 , której jeszcze nie oglądałem.

Pozdrawiam :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 13:01

Widzę, że dodali 30 minut na końcu. Zerknę na to.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 17:16

Ten film to jedna wielka ściema. Za dużo nieścisłości. Śmieszne są te teorie spiskowe. Pozdrawiam tych którzy uwierzyli chociaż w połowę tego co tam powiedzieli :lol:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 11:16

Junakson pisze:Ten film to jedna wielka ściema. Za dużo nieścisłości.
A mógłbyś wymienić te nieścisłości? Jeśli chodzi o część religijną "Zeitgeistu" to mnie nie interesuje, ponieważ Karolina już to wykazała. Będę bardzo wdzięczny :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2009, 08:55

Ja też jestem ciekaw tych argumentów.

BTW

http://thecrowhouse.com/vid/bigpic.wmv


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 marca 2009, 21:18

No tośmy się nie doczekali refleksji Junaksona 8).

Nowy film A. Jonesa The Obama Deception : http://video.google.com/videoplay?docid ... 1843120756

Szczerze sam jeszcze nie oglądałem. Ponoć dobry! :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Kondux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2006
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2009, 23:21

Obejrzałem ostatnio ten film i muszę przyznać, że całkiem dobry. Dość treściwie i rzeczowo wszystko opisane i wiele rzeczy wiąże się w spójną całość. Ciekawi mnie tylko czy to wszystko prawda czy jednak nie do końca :P


ODPOWIEDZ