Schowaj Babci dowód

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
szyba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 2
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 00:51

Tak jest kochani. Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Zapoczątkowana dziś na IRC przenosi się do świata "bardziej przyjaznego". Czyli na strony Internetowe i fora podaj dalej, to nie jest chain tylko ratowanie tego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> państwa

http://img521.imageshack.us/img521/1349 ... vs2pw7.jpg


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 01:04

Idiotyzm. Kraj, który nie ma szacunku do swojej historii i przodków oraz nie szanuje poprzednich pokoleń jest jedynie imitacją narodu. Szkoda, że coraz więcej młodych ludzi ulegając taniej propagandzie uważa się za tych bardziej wykształconych i mądrzejszych od swoich dziadków. Z pewnością jest to akcja skierowana przeciwko tzw "moherowym beretom". Szkoda tylko, że to środowisko jest tak obrażane w naszej społeczności.

Dużo jeszcze czasu upłynie zanim zrozumiecie w jakim gównie teraz wszyscy jesteście. Powiem tylko tyle - szanujcie swoje korzenie bo nie szanując tych ludzi nie szanujecie samych siebie młodzi, piękni, zdolni i wyśmienicie wykształceni INTELIGENCI!


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 10:04

Szacunek to jest jedno, ale odmienne zdanie wyrażane z szacunkiem to drugie. Akcja mi totalnie zwisa, ale kolega wyżej napisał coś o tzw. "moherowych beretach" - bardzo liczna grupa tych ludzi nie tylko ma odmienne zdanie, ale wyraża je w sposób niegodny starszego człowieka, bez szacunku do innych, niczym jak młodzież z gimnazjum(ta "zła").

Takim ludziom nie wytłumaczy, zabraniać im głosować to już nie modne. Niech głosują jak chcą, ale niech kolega Bukol nie pisze, że szkoda, bo sami sobie szkodzą taką postawą, tak jak np Młodzież Wszechpolska.


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 10:52

Pierwsze co zrobiłem, to zajrzałem do Kodeksu Karnego i... nie zawiodłem się :wink:

Akcja podżega do złamania prawa, konkretnie art. 276 KK, który głosi, że "kto(...) ukrywa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do lat 2".

Znalazłem jeszcze coś takiego:

http://interia360.pl/polska/artykul/sch ... dowod,2264

Pod artykułem jest opcja [zgłoś naruszenie prawa]. Jeśli któreś z Was będzie naprawdę oburzone tą <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> akcją, niech kliknie i wpisze chociażby numer artykułu z KK.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 11:14

według mnie to jest tylko żart nie ma co tego niegdzie zgłaszac i karac ludzi za ich powiedzmy specyficzne poczucie humoru

zreszta w tekscie ktory mowi o tej akcji a znajdziecie go tutaj wyraźnie pisze:
Pierwszy Niedźwiedź X Rzeczypospolitej pisze:TEKST PROSZĘ POTRAKTOWAĆ JAKO "ŻART"
oraz
Pierwszy Niedźwiedź X Rzeczypospolitej pisze:Oczywiście nie zachęcamy do "pozbawienia na ten dzień" szanownych seniorek dowodów osobistych, ale do porozmawiania z nimi o tym na kogo zamierzają oddać swój głos
a wiec mysle ze nie ma co robic z tego afery :D


Obrazek
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 11:54

tabo89 pisze: mysle ze nie ma co robic z tego afery :D
A jakby ktoś rozpoczął akcję "Młodzi zarabiają i się nie przemęczają" i rozdmuchał ją tak jak rozdmuchano akcję o dowodzie babci i rozsyłał wszędzie artykuły o treści:

"Młodzi nie chcą się zbytnio męczyć i jednocześnie pragną dużo zarabiać, nawet kosztem swoich kolegów. I ty możesz np. nagrać piracką płytę z plikami ściągniętymi z JP i potem sprzedawać ją po 20zeta niekumatym. Zarób, twój los jest w twoich rękach"

a potem umieścił pod tym tekstem drobną czcionką uwagę

"oczywiście wcale nie nakłaniamy nikogo do bezczelnego rolowania innych i piractwa, to tylko taki niewinny żart"


to też byś mówił, że wcale nie jest to nakłanianie do wykroczenia/przestępstwa?


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 14:02

Lord_ Juve pisze:Takim ludziom nie wytłumaczy, zabraniać im głosować to już nie modne. Niech głosują jak chcą, ale niech kolega Bukol nie pisze, że szkoda, bo sami sobie szkodzą taką postawą, tak jak np Młodzież Wszechpolska.
Nie za bardzo rozumiem twoj wywod. Co ma wspolnego ze soba srodowisko "moherow" z MW?


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 14:58

Ee, akcja taka se , jednak :pray: się aby PiS nie wygrał kolejnych wyborów.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 15:05

Ein pisze:Ee, akcja taka se , jednak :pray: się aby PiS nie wygrał kolejnych wyborów.
A kto ma je wygrac wedlug Ciebie?


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 18:32

Ciężkie pytanie. Nie ma w 100% idealnej partii , jednak najmniejsze zło to moim zdaniem Platforma Obywatelska. Jest więcej partii które mają lepszy program , jednak te partie wyborów nie wygrają :(

Możesz też się spytać dlaczego PO ? Ponieważ najbardziej wykorzystają możliwe sytuacje, poza tym Polska straci wizerunek faszystowskiej tyranii PiS :wink:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 19:05

Ciężkie pytanie. Nie ma w 100% idealnej partii , jednak najmniejsze zło to moim zdaniem Platforma Obywatelska.
A w czym niby jest lepsza od PiSu czy sld?
Ein pisze: Jest więcej partii które mają lepszy program , jednak te partie wyborów nie wygrają :(
Co za bzdura!
Nie wygrają wyborów przez takie właśnie podejście do tematu swoich potencjalnych wyborców...


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 19:47

Abdul_BN.pl pisze:
Ciężkie pytanie. Nie ma w 100% idealnej partii , jednak najmniejsze zło to moim zdaniem Platforma Obywatelska.
Co za bzdura!
Nie wygrają wyborów przez takie właśnie podejście do tematu swoich potencjalnych wyborców...
Hmm, możliwe. Jednak na każdego przyjdzie pora, póki co zobaczymy jak poradzą sobie "więksi"
Abdul_BN.pl pisze:A w czym niby jest lepsza od PiSu czy sld?

Od sld mniej oszukują :prochno: , a od PiSu ? Sądzę,że będą pchali Polskę w przyszłość a odpuszczą trochę z historią , pomimo mojego szacunku do PiS to jednak z tępieniem lewaków przesadzają troszkę :smile:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 20:06

Bukol87 pisze:
Lord_ Juve pisze:Takim ludziom nie wytłumaczy, zabraniać im głosować to już nie modne. Niech głosują jak chcą, ale niech kolega Bukol nie pisze, że szkoda, bo sami sobie szkodzą taką postawą, tak jak np Młodzież Wszechpolska.
Nie za bardzo rozumiem twoj wywod. Co ma wspolnego ze soba srodowisko "moherow" z MW?
A taki, że sami dbamy o nasz wizerunek a "mohery" nie prezentują sobą niczego sensownego, a na pewno nie probują prezentować w sposób sensowny.


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 20:06

kto wymyślił taką akcje? ludzie z PO ? i to jest ta demokracja w jakiej chcecie żyć ? haha no ładnie ładnie...


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 20:14

wszystkie te akcje nie mają większego sensu...za parę dni to ucichnie i nikt nie będzie o tym pamiętać...maras...

Co do partii polityki etc...powiem tyle kogo byśmy nie wybrali to i tak będzie źle...nikt nikomu w pełni nie dogodzi...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ