Prawo jazdy

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6205
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 18:00

Claudio_Marchisio pisze:Po prostu nie bede sie narzucal chorym zasadom bo znam swoja wartosc. Podobnie jak wyrabialem sobie dowod osobisty - robilem to z obrzydzeniem, poniewaz moj ruch zostal narzucony przez panstwo. Brzydze sie czyms takim, to jest chory system. Moze faktycznie niektorzy moga to odbierac jako zagrozenie ale naprawde wiekszosc co ma ten lewy swistek to i tak nie umie jezdzic, a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> czasami po dwusetce.
Trzeba było nie odbierać dowodu, na co Ci taki gówniany świstek. Zdobywaj świat za kółkiem, gdy trafisz na mniej wyrozumiałego policjanta to zrozumiesz, że mózg to nie jest tylko dodatek.

Moją obecność w temacie zawdzięczamy pozytywnemu wynikowi dzisiejszego egzaminu (kategoria B). Dostałem informacje, że prawko będzie do odebrania za trzy tygodnie, ale z doświadczeń wcześniej zdających w moim starostwie czas ten kończył się na maksymalnie dwóch tygodniach.

Dzisiaj pijemy :dance:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 18:34

szczypek pisze:Dzisiaj pijemy :dance:
Kierowcy nie powinni pić ;) ze swojej strony gratuluję. Mi został miesiąc do egzaminu praktycznego...


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 18:41

A TUTAJ pewne praktyczne porady dla kandydatów na kierowców. :smile:

Claudio_Marchisio, lecimy na Maltę? :prochno:


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 22:24

(8/6/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

(8/13/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
:D

Tydzien oczekiwania w tak duzym miescie jak Lublin to dla mnie ogromne zaskoczenie. In plus naturalnie :P


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 23:52

Nie widziałem wcześniej tego tematu. Egzamin zdałem 20 czerwca w Bydgoszczy, czas oczekiwania na odbiór to niecałe 2 tygodnie. Mała rada - nie czekajcie na komunikat, że prawo jazdy jest już do odbioru. Po prostu po wyświetleniu się informacji o przyjęciu wniosku odliczcie 6-7 dni roboczych, a potem wydzwaniajcie do Wydziału Komunikacji i pytajcie kiedy możecie odebrać. Ja prawko odebrałem, a komunikat, że mogę odebrać pojawił się dopiero 5 dni później. ;)


Sky is the limit!
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 08:44

LordJuve pisze:A TUTAJ pewne praktyczne porady dla kandydatów na kierowców. :smile:

Claudio_Marchisio, lecimy na Maltę? :prochno:
sęk w tym, że nawet nie musicie tam lecieć, swoją drogą- bardzo fajny kraj ta Malta :-D


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:38

hej,

dziś odebrałem mój dokument;) niestety, czekałem na niego aż 14dni a zazwyczaj są już po tygodniu. Ale co tam, najważniejsze, że już śmigam;D
do zobaczenia na drodze;)


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 12:55

Jak wszyscy to wszyscy też się pochwale :D W piątek zaliczyłam prawko na motor... było śmiesznie bo byłam jedyną laską w grupie i patrzyli na mnie jak na kosmite... ale zdałam bezproblemowo. Teraz czekam tylko na odbiór plastiku i śmigam :dance:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 19:40

W czwartek podszedłem do praktyki po raz drugi, no i udało się. Egzaminator młody, pokazywał mi swoim zachowaniem co mam robić (ha, ale ja i bez tego bym wiedział :D ). Za pierwszym razem miałem starego dziada, troszkę mnie podpuścił i wpadłem, a ten dawał klarowne nakazy (bez żadnych typu 'w najbliższym możliwym miejscu'), już na początku zaczął ze mną gadać dla wyluzowania atmosfery. Powiedział, że poczekam 2-3 tygodnie ze względu na miejsce zameldowania-to będą chyba najdłuższe dwa tygodnie mojego życia :P


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9980
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 20:05

Madzia:) pisze:Jak wszyscy to wszyscy też się pochwale :D W piątek zaliczyłam prawko na motor... było śmiesznie bo byłam jedyną laską w grupie i patrzyli na mnie jak na kosmite... ale zdałam bezproblemowo. Teraz czekam tylko na odbiór plastiku i śmigam :dance:
Tak jak już na gg pisałem. Puścili Cie albo z litości, albo za "kolanko" :wink:


Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 23:10

Siewier pisze: Tak jak już na gg pisałem. Puścili Cie albo z litości, albo za "kolanko" :wink:
I tak samo jak ja Ci pisałam na gg Poznań to nie Katowice... prawka za bigos i kiełbasę nie dostaniesz tak jak w twoim przypadku :naughty:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2009, 21:42

lipa, nie udało się... następny za 3 miesiące :angry:


Obrazek
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2009, 17:00

Az taka kolejka u Ciebie jest?? :shock:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2009, 00:35

taaa... bo u nas pierwszeństwo mają Ci co kopertami rzucają :)

edit: a żeby było śmiesznie to brat się dzisiaj zapisał i ma za 2tyg :lol: :angry:


Obrazek
MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 13:58

ja ze swojej strony musze pochwalic PORD (odział pomorski), nie chodzi juz o to ze prawo jazdy zdalem za pierwszym razem, ale o cala atmosfere, egzaminator miły, dajacy klarowne polecenia, czas oczekiwania wydaje mi sie, ze dosc krotki, bo w moim przypadku bylo to 12 dni od momentu zapisania sie. Reasumujac nic tylko robic prawko w gdyni - polecam :o


ODPOWIEDZ