Samochody

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2008, 18:00

CzarnyZkultury pisze:mam zamiar po wakacjach zakupic to piekne autko KLIK
bedzie to moje pierwsze autko i jednczesnie spelnienie marzen :D
zwroccie uwage na barwy tapicerki :smile:
Żartujesz :wink: no, ale co autko bardzo fajne 8)

Moim marzeniem jest nie Ferrari nie Porsche nie Aston Martin ani Bmw, Merc czy Audi tylko...Opel Astra 1 :P oczywiście po tuningu :wink: Czuje wielki sentyment do tego auta :-D a poza tym nie jest takie brzydkie :wink: I jak będę mieć prawko to pewnie będzie to mój pierwszy samochód :dance:


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2008, 20:16

Okoni pisze:Żartujesz :wink:
w czym zartuje ? :think:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2008, 21:15

CzarnyZkultury pisze:
Okoni pisze:Żartujesz :wink:
w czym zartuje ? :think:
Może w tym że ten samochód jest stary, brzydki i 99% ludzi nie kupiło by go za te pieniądze. 8)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2008, 21:44

Kumpel podsunął mi dzisiaj znakomity pomysł, zakupu cudownej maszyny, Mercedesa CLK. Przy długoletnich znajomościach za granicą sprowadzenie 10 letniej maszyny z przebiegiem ok. 150 000, lekko poobijanej, razem z opłatami i z posmarowanym, znajomym blacharzem/lakiernikiem, wyniesie ok. 23-24 tyś. Plan jest prosty, sprzedaję obecny samochód, Renault Megane Coupe za 15-16 tyś. a resztę kombinuje.. ;)

Czyż to nie cudo.. ?
Klik
Jednak plan będzie mógł wejść w życie dopiero pod koniec roku, do tego czasu trza zarabiać jak się da! ;D


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2008, 22:08

marek_FCJ pisze:
CzarnyZkultury pisze:
Okoni pisze:Żartujesz :wink:
w czym zartuje ? :think:
Może w tym że ten samochód jest stary, brzydki i 99% ludzi nie kupiło by go za te pieniądze. 8)
i wlasnie dlatego kupie to stare, PIĘKNE i nie kupowane przez 99% ludzi auto, bo ja jestem tym 1% ktory woli miec autko z duszo, historia i tym czyms przyciagajacym w sobie niz jakies inne 'super <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*ste' autko sprowadzone z niemiec za 15tys po cholera wie ilu wypadkach i nie nadajacym sie tak naprawde do jazdy. tyle.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 lutego 2008, 23:58

szkoda tylko, że ten Twój 'samochód dusza' ma w 80% wymienione, nowe części części.. więc z oryginału został prawdopodobnie tylko kształt karoserii.. więc gdzie historia tego wspaniałego samochodu.. gdzie jego wspaniałe 'wnętrzności', jego 'dusza'.. ? na papierze czy na złomie.. ? ;)
gdybym chciał się wyróżniać i być na siłę oryginalny kupiłbym sobie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> buty na koturnie, a gdybym chciał coś z duszą, kupiłbym sobie kota albo rybki.

nie rozumiem tego filozoficznego podejścia do rzeczy materialnych. samochód jest samochodem, ludzie zrobili go po to żeby nie musieli wszędzie dylać na sofixach. ma cztery koła i służy do jeżdżenia. ma być wygodny, bezpieczny i szybki. i tyle.


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 02:21

Jako iż interesuję się samochodami i ja napiszę coś od siebie w tym temacie. Mi zaś niesamowicie podobają się limuzyny od Mercedesa zwłaszcza nowe S-klasy. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4369983
Niczego sobie są również Mercedesy CLK, wyprodukowane po 2003 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4365996


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 09:31

kacek_ pisze:szkoda tylko, że ten Twój 'samochód dusza' ma w 80% wymienione, nowe części części.. więc z oryginału został prawdopodobnie tylko kształt karoserii.. więc gdzie historia tego wspaniałego samochodu.. gdzie jego wspaniałe 'wnętrzności', jego 'dusza'.. ? na papierze czy na złomie.. ? ;)
gdybym chciał się wyróżniać i być na siłę oryginalny kupiłbym sobie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> buty na koturnie, a gdybym chciał coś z duszą, kupiłbym sobie kota albo rybki.

nie rozumiem tego filozoficznego podejścia do rzeczy materialnych. samochód jest samochodem, ludzie zrobili go po to żeby nie musieli wszędzie dylać na sofixach. ma cztery koła i służy do jeżdżenia. ma być wygodny, bezpieczny i szybki. i tyle.
A może czarny chce żeby samochód go zawoził do celu, i zarazem był piękny. Nie wiem dlaczego od razu tak naskakujesz :/


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 11:34

darek pisze:
kacek_ pisze:szkoda tylko, że ten Twój 'samochód dusza' ma w 80% wymienione, nowe części części.. więc z oryginału został prawdopodobnie tylko kształt karoserii.. więc gdzie historia tego wspaniałego samochodu.. gdzie jego wspaniałe 'wnętrzności', jego 'dusza'.. ? na papierze czy na złomie.. ? ;)
gdybym chciał się wyróżniać i być na siłę oryginalny kupiłbym sobie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> buty na koturnie, a gdybym chciał coś z duszą, kupiłbym sobie kota albo rybki.

nie rozumiem tego filozoficznego podejścia do rzeczy materialnych. samochód jest samochodem, ludzie zrobili go po to żeby nie musieli wszędzie dylać na sofixach. ma cztery koła i służy do jeżdżenia. ma być wygodny, bezpieczny i szybki. i tyle.
A może czarny chce żeby samochód go zawoził do celu, i zarazem był piękny. Nie wiem dlaczego od razu tak naskakujesz :/
a czy ja naskoczyłem.. ? powiedziałem że Czarny jest z dupy bo chce kupić sobie Garbusa.. ? wyraziłem tylko swoje zdanie, mam do tego 101% prawa. ludzie.. :roll:

d u p a jest wulgaryzmem.. ? O.o
kornknot pisze:Kartki za to nie dostaniesz, ale jak widać jest w "słowach zakazanych" :prochno:
będę pamiętał aby na przyszłość stosować słowo pupcia.. :D
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2008, 12:30 przez kacek_, łącznie zmieniany 1 raz.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 11:44

Kartki za to nie dostaniesz, ale jak widać jest w "słowach zakazanych" :prochno:


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 14:46

kacek_ pisze:gdybym chciał się wyróżniać i być na siłę oryginalny kupiłbym sobie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> buty na koturnie, a gdybym chciał coś z duszą, kupiłbym sobie kota albo rybki.
a czy ja sie chce wyrozniac ? po prostu nie mam zamiaru isc na łatwizne kupujac jakies audi, bmw czy inne popularne obecnie volkswageny, a przy okazji bede mial auto jest symbolem starych lat. ja to lubie i tak juz zostanie.
kacek_ pisze:nie rozumiem tego filozoficznego podejścia do rzeczy materialnych. samochód jest samochodem, ludzie zrobili go po to żeby nie musieli wszędzie dylać na sofixach. ma cztery koła i służy do jeżdżenia. ma być wygodny, bezpieczny i szybki. i tyle.
wlasnie w tym caly problem ze nie rozumiesz tego podejscia.. ja nie potrzebuje szybkiego auta, a jak nie bedzie szybkie to nie musze sie martwic o bezpieczenstwo,bo napewno sie nim nie rozbije na pierwszym lepszym zakrecie. a co do wygody to dla mnie tylko Maluchy sa nie wygodne.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 17:07

Mam pytanie napisałeś, że chcesz go sobie po wakacjach, a skąd wiesz, że do tego czasu nie kupi go ktoś inny :think: .

A co do samochodu to każdy ma prawo kupić sobie jaki mu się podoba.Wielu napisało, że chciałoby mieć jakieś BMW, Mercedesy, Porsche, Ferrari itp. a ja wyskoczyłem z Astrą 1 bo te auto bardzo mi się podoba i nie będzie mnie obchodzić to, że ktoś powie, że za te pieniądze mógłbym sobie kupić lepsze lub ładniejsze auto :wink: .


Piccinini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2007
Posty: 26
Rejestracja: 20 października 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 17:19

Moim wymarzonym autkiem jest taka klasyczna Alfa Romeo 156
http://www.14tka.com/abcars/samochody/a ... td-001.jpg
Koniecznie w szampańskim kolorze ... :smile:

Na codzienne przemierzanie dróg (może nie polskich, bo za długo bym sobie nie pojeździła...) jest Lancia delta, a dokładniej jedna z tych wersji: http://frognet.pl/luki/images/prototypy ... _delta.jpg

http://es.motorfull.com/wp-content/uplo ... oncept.jpg
Gdybym już mogła wybierać, to miałabym wieeelki dylemat :wink:

Na wieczorne mykanie po mieście idealnie nadaje się Lancia libra:
http://au.carnewstoday.com/car-news/ima ... -img_0.jpg

Nie pogardziłabym też takim niebieskim Lamborgini - w sam raz na "szybkie" zakupy :wink:
http://c.wrzuta.pl/wm2553/6b385baf002a2 ... f9QHc&ft=d


FORZA ITALIA! FORZA JUVE! FORZA ALEX!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 22:45

Piccinini pisze: Na codzienne przemierzanie dróg (może nie polskich, bo za długo bym sobie nie pojeździła...) jest Lancia delta, a dokładniej jedna z tych wersji: http://frognet.pl/luki/images/prototypy ... _delta.jpg

http://es.motorfull.com/wp-content/uplo ... oncept.jpg
Gdybym już mogła wybierać, to miałabym wieeelki dylemat :wink:
Przepraszam, ale oba te samochody to późne koncepty nowej Lancii Delty HPE, która jednak nie weszła jeszcze do produkcji seryjnej - pokaz oficjalnej, produkcyjnej wersji będzie miał miejsce na najbliższym pokazie w Genewie - więc nie możesz jeździć już taką Deltą, za kilka miesięcy owszem.

I nie prawdą jest, że na polskich drogach Lancie sobie nie radzą, bo radzą, śmiało można taką do nas przyjechać, skoro Kappy do dziś wytrzymują "włości" naszych polityków... :wink:

Coś mi ten post nie trzyma się kupy. :)

A co do Lancii to nie mogę się doczekać Lancii Thema SW przód
i tył. To będzie najpiękniejszy SW na świecie...jak dobrze pójdzie za 2 lata.

P.S
Lancia Lybra. :wink: :)


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 22:48

Okoni pisze:Mam pytanie napisałeś, że chcesz go sobie po wakacjach, a skąd wiesz, że do tego czasu nie kupi go ktoś inny :think: .
mam jeszcze 2 podobne na oku(ale ten chcialbym najbardziej), a po wakacjach, bo wtedy dopiero bede mial fundusze :angry:


a tak swoja droga to jednym z konstruktorow Garbusa jest Ferdinand Porsche :D


ODPOWIEDZ