Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 08:49

Mam pytanie do tych, którzy najgłośniej krzyczeli o "obaleniu rządu Matoła": jesteście jeszcze z nami, czy w nocy odwiedzili was panowie z ABW?


:D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 10:14

Vimes pisze:Zastanawiam się co ujęło wyborców Palikota? Prymitywizm, wulgarność, antyklerykalizm?
Obiecał pedałom pełnię praw, dzieciakom legalną marihuanę i ot, wszystkie jego postulaty. Przy tym dużo hałasu, kolorów... wystarczyło. Myślałem, że show wraz z kampanią się skończy i wszyscy o nim zapomną. No ale ludzie wyklaskali mu bis.
Ostatnio zmieniony 10 października 2011, 11:22 przez AmericanPsycho, łącznie zmieniany 2 razy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:13

Jeszcze po cichu, ale zaraz będzie głośno: Grzesiu N. ma złożyć rezygnację z funkcji przewodniczącego SLD.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:28

deszczowy pisze:Jeszcze po cichu, ale zaraz będzie głośno: Grzesiu N. ma złożyć rezygnację z funkcji przewodniczącego SLD.
Ok, tylko kto zostanie jego następcą, bo szczerze mówiąc, nie widzę osoby, która mogłaby pociągnąć SLD do przodu. Kalisza bardzo lubię i szanuję, ale czy on nadaje się na lidera lewicy? Piekarska? Iwiński? :stop: A może moja kochana prof. Senyszyn? :lol: Na lidera pasowałby mi Arłukowicz, ale jest już po ptokach. Na widzę sensownego kandydata


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:29

Zobaczymy, czy Jarek dotrzyma słowa i po przegranych wyborach odda funkcję prezesa komuś innemu. Może Duda sprawdziłby się lepiej w tej roli :think: ? "Łącze się w bulu" z ludźmi, którzy nie mieli ochoty oglądać pedałów i transwestytów w Sejmie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:35

Czyli co? W ciągu 4 lat mamy drugą Grecję?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:35

deszczowy pisze:Jeszcze po cichu, ale zaraz będzie głośno: Grzesiu N. ma złożyć rezygnację z funkcji przewodniczącego SLD.
Lubię to :ok:
annihilator1988 pisze:Zobaczymy, czy Jarek dotrzyma słowa i po przegranych wyborach odda funkcję prezesa komuś innemu.
Szczerze wątpię, zwłaszcza po jego wczorajszej wypowiedzi po ogłoszeniu wstępnych sondaży. "Będziemy czekać" - tak więc będą, z Jarkiem jako prezesem.

Podziwiam 39% Polaków, którzy zagłosowali na PO :lol: Jak ludzie są głupi, niech potem cierpią.

EDIT:
Smok-u pisze:Czyli co? W ciągu 4 lat mamy drugą Grecję?
Chyba drugą Białoruś.


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:45

Negri pisze:
Podziwiam 39% Polaków, którzy zagłosowali na PO :lol: Jak ludzie są głupi, niech potem cierpią.
Dla mnie to oczywiste, że to głosy, nawet nie przeciw PiS, tylko ewidentnie przeciwko J.K. Tu nawet połowa głosów PO nie jest sukcesem tego co zaoferowali/oferują. Dziwię się, że ktokolwiek może zakładać inne warianty.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:52

delakha pisze:Dla mnie to oczywiste, że to głosy, nawet nie przeciw PiS, tylko ewidentnie przeciwko J.K.
No to głosujemy przeciwko J.K - mamy partię dialogu ( :lol: ), podwyżki cen, wzrost biurokracji, monstrualnie drogie paliwo i zamykanie stadionów.

Zastanówmy się - czy Jarek jest taki do końca zły?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:56

annihilator1988 pisze:Zobaczymy, czy Jarek dotrzyma słowa i po przegranych wyborach odda funkcję prezesa komuś innemu.
:?: Przypomnij mi, kiedy Jarosław mówił, że tak postąpi? Bo ja dosyć uważnie obserwuję życie polityczne ale takiej obietnicy z ust Kaczyńskiego nie słyszałem.
Chłopie, gdzie by Jarek oddał komuś swoje miejsce?! Przecież zarówno on, jak i jego przydupasy od wieków powtarzają, że nie ma PiS-u bez Prezesa Jarusia


Obrazek
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 11:58

Negri pisze:No to głosujemy przeciwko J.K - mamy partię dialogu ( :lol: ), podwyżki cen, wzrost biurokracji, monstrualnie drogie paliwo i zamykanie stadionów.

Zastanówmy się - czy Jarek jest taki do końca zły?
Nie mówię, że to mądre. Sam na PO absolutnie głosu nie oddałem. Mówię tylko, że tak jest.
pumex pisze:Przypomnij mi, kiedy Jarosław mówił, że tak postąpi? Bo ja dosyć uważnie obserwuję życie polityczne ale takiej obietnicy z ust Kaczyńskiego nie słyszałem.
Chłopie, gdzie by Jarek oddał komuś swoje miejsce?! Przecież zarówno on, jak i jego przydupasy od wieków powtarzają, że nie ma PiS-u bez Prezesa Jarusia
W 2007 bodaj. Powiedział, jasno i wyraźnie. I gdybym nie znał Jarka i mógłbym uważać go za dobrego stratega, to pomyślałbym, że odsunięcie od siebie kilku czołowych twarzy (z Ziobrą na czele), było dobrym, jeśli nie kluczowym zagraniem, w kwestii pozyskania nowego elektoratu. Mówię o zmianie lidera. Tyle, że Jarosława znamy. Taka puenta.
Ostatnio zmieniony 10 października 2011, 12:05 przez AmericanPsycho, łącznie zmieniany 2 razy.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 12:02

delakha pisze:Sam na PO absolutnie głosu nie oddałem.
:ok:

Nie wiem co więcej napisać, więc wrzucam listę sukcesów koalicji PO-PSL podczas ostatniej kadencji:

Obrazek


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 12:08

pumex pisze:
annihilator1988 pisze:Zobaczymy, czy Jarek dotrzyma słowa i po przegranych wyborach odda funkcję prezesa komuś innemu.
:?: Przypomnij mi, kiedy Jarosław mówił, że tak postąpi? Bo ja dosyć uważnie obserwuję życie polityczne ale takiej obietnicy z ust Kaczyńskiego nie słyszałem.
Chłopie, gdzie by Jarek oddał komuś swoje miejsce?! Przecież zarówno on, jak i jego przydupasy od wieków powtarzają, że nie ma PiS-u bez Prezesa Jarusia
Nie jestem pewny, czy podobnej obietnicy nie złożył po ostatnich wyborach prezydenckich . Wielka szkoda wynika z tego co mówisz. Pis cierpi bo utożsamiany jest z osobą Kaczyńskiego, a przez czystą niechęć do gościa wielu ludzi głosuje na inne frakcje polityczne


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 12:11

delakha pisze:
pumex pisze:Przypomnij mi, kiedy Jarosław mówił, że tak postąpi? Bo ja dosyć uważnie obserwuję życie polityczne ale takiej obietnicy z ust Kaczyńskiego nie słyszałem.
Chłopie, gdzie by Jarek oddał komuś swoje miejsce?! Przecież zarówno on, jak i jego przydupasy od wieków powtarzają, że nie ma PiS-u bez Prezesa Jarusia
W 2007 bodaj. Powiedział, jasno i wyraźnie.
:doh: Nie pamiętam i za bardzo nie chce mi się w to wierzyć. Uwierzę jak zobaczę jakieś nagranie lub źródło. Pamiętam jednak, jak systematycznie dosuwał od siebie wybijające się osoby i deklarował, że władzę w PiS-ie odda dopiero po setce.
Negri pisze:No to głosujemy przeciwko J.K - mamy partię dialogu ( :lol: ), podwyżki cen, wzrost biurokracji, monstrualnie drogie paliwo i zamykanie stadionów.
Na podwyżki cen rządzący mają ograniczony wpływ, na ceny paliwa jeszcze mniejszy. Żeby to wiedzieć wystarczą podstawy ekonomii. Odnośnie zamykania stadionów: ja osobiście już dawno miałem dosyć chuliganki i mafii na stadionach. Jeśli zamykanie stadionów ma okazać się skuteczne, nie mam nic przeciwko.
annihilator1988 pisze:Pis cierpi bo utożsamiany jest z osobą Kaczyńskiego, a przez czystą niechęć do gościa wielu ludzi głosuje na inne frakcje polityczne
Ja przyznaję się do bicia, że nie znoszę Kaczyńskiego i boję się go jako polityka. Ale nawet, jakby usunął się w cień, co jest niemożliwe, to i tak w PiS kojarzyłby mi się z osobami Brudzińskiego, Kempy, Hofmana, Fotygi, Macierewicza, Ziobry, Karskiego. Oszołomów mają jak lodu
Ostatnio zmieniony 10 października 2011, 12:15 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2011, 12:12

Negri pisze:
delakha pisze:Dla mnie to oczywiste, że to głosy, nawet nie przeciw PiS, tylko ewidentnie przeciwko J.K.
No to głosujemy przeciwko J.K - mamy partię dialogu ( :lol: ), podwyżki cen, wzrost biurokracji, monstrualnie drogie paliwo i zamykanie stadionów.

Zastanówmy się - czy Jarek jest taki do końca zły?[/quote]
Niedługo zaczniemy Tuska oskarżać o wywołanie tsunami, plamy na słońcu i klęskę głodu w "rogu Afryki". Ludzie, miejcie listość :roll:

annihilator1988 pisze: Nie jestem pewny, czy podobnej obietnicy nie złożył po ostatnich wyborach prezydenckich . Wielka szkoda wynika z tego co mówisz. Pis cierpi bo utożsamiany jest z osobą Kaczyńskiego, a przez czystą niechęć do gościa wielu ludzi głosuje na inne frakcje polityczne
Em... może dlatego, że Jarosław "Budapeszt" Kaczyński jest jego twórcą, głównym ideologiem i trzyma wszystkich za mordę, a kto się wychyli jest wycinany?

PiS cierpi za miliony :lol: Mesjanizm w kraju przywiślańskim ma się nadal dobrze. Chrystusa na króla Polski nie chcesz intronizować?
Ostatnio zmieniony 10 października 2011, 12:15 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ