Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:29

it doesn't matter pisze:No własnie, slyszalem ze Korwin bedzie sie odwoływal jezeli dostanie 3 %(startuje tylko w polowie okregów), rzadajac powtorzenia wyborów. Jest to mozliwe?
Pisząc o 3% miałem na myśli coś innego. Partia, która przekroczy ten próg może otrzymywać subwencje z budżetu państwa na swoją działalność, a to daje szansę na dotarcie do większej liczby wyborców. Po za tym, taką partię trudniej pomijać przy zaproszeniach do debat w telewizji. Dla jasności, wolałbym, żeby partie nie były finansowane w ten sposób, ale dopóki takie rozwiązanie obowiązuje chciałbym, żeby partia, którą popieram miała większe szanse na zaistnienie w świadomości wyborców.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:31

szczypek pisze:Przepraszam chłopacy, że przeszkadzam, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy to już po wyborach i wygrał je PiS, że tak świętujecie? Piotr Juvefan przechodzi samego siebie.
no po prostu czuje w moczu,że PiS wygra,to wszystko :-D
deszczowy mnie nakręcił tym przeciekiem o niskiej frekwencji :D


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:34

szczypek pisze:Przepraszam chłopacy, że przeszkadzam, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy to już po wyborach i wygrał je PiS, że tak świętujecie?
Spokojnie, wątpię czy ktokolwiek już skreślił PO, sam jestem bardzo ciekawy wyników wyborów. Jestem przeciwny PO, ale ich nie lekceważę, mało tego, daję im większe szanse na zwycięstwo niż PiS-owi.

Ciekawe jak uformuje się rząd, gdyby (czysto hipotetycznie) PiS wygrał wybory. Jest dla nich w ogóle jakiś koalicjant?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:35

szczypek pisze:Przepraszam chłopacy, że przeszkadzam, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy to już po wyborach i wygrał je PiS, że tak świętujecie? Piotr Juvefan przechodzi samego siebie.
Do czego to doszło, żeby ludzie zajmujący się wywrzaskiwaniem rasistowskich haseł i zadymianem trybun robili politykę? Aż tak się stoczył ten kraj? :doh:
Negri pisze: Ciekawe jak uformuje się rząd, gdyby (czysto hipotetycznie) PiS wygrał wybory. Jest dla nich w ogóle jakiś koalicjant?
Solidarni 2010 i RR "M". Osły w szalikach, które sądzą, że Jarek bedzie im robił dobrze po wyborach powinny udać się na konsultacje do specjalisty.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:38

Piotr Juvefan pisze:
szczypek pisze:Przepraszam chłopacy, że przeszkadzam, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to zastanawiam się czy to już po wyborach i wygrał je PiS, że tak świętujecie? Piotr Juvefan przechodzi samego siebie.
no po prostu czuje w moczu,że PiS wygra,to wszystko :-D
deszczowy mnie nakręcił tym przeciekiem o niskiej frekwencji :D
Dobijemy do tych 45%. Jeśli chodzi o mnie to pokazałem fucka PO, bo zawiedli mnie na całej linii. Na PIS nie zagłosuje (do sejmu) tak długo jak długo będą tam Kaczyński, Macierewicz i im podobni. Dlatego głos oddałem na 1ke z listy Palikota. Do senatu za to "wysłałem" swojego profesora z uczelni - i ten startuje z listy PISu.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:47

deszczowy pisze:Do czego to doszło, żeby ludzie zajmujący się wywrzaskiwaniem rasistowskich haseł i zadymianem trybun robili politykę? Aż tak się stoczył ten kraj? :doh:
Lepiej, żeby tacy ludzie robili politykę?


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:48

Negri pisze: Spokojnie, wątpię czy ktokolwiek już skreślił PO, sam jestem bardzo ciekawy wyników wyborów. Jestem przeciwny PO, ale ich nie lekceważę, mało tego, daję im większe szanse na zwycięstwo niż PiS-owi.
Wg mnie to PO szanse ma dużo większe. No chyba, że rzeczywiście okaże się, że te wszystkie sondaże o kant pupy można rozbić.

Obrazek
Frekwencja rzeczywiście dosyć lipna.


#AllegriOut
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 20:53

deszczowy pisze: Do czego to doszło, żeby ludzie zajmujący się wywrzaskiwaniem rasistowskich haseł i zadymianem trybun robili politykę? Aż tak się stoczył ten kraj? :doh:
Nie wiem czy to do mnie,ale nie uważam się za człowieka,który robi zadymy na stadionach i głosuje na PiS tylko dlatego,że Donald jest na kibiców obrażony..
Negri pisze: Ciekawe jak uformuje się rząd, gdyby (czysto hipotetycznie) PiS wygrał wybory. Jest dla nich w ogóle jakiś koalicjant?
Dla PiS-u widzę tylko jednego koalicjanta PSL to partia,która przypomina prostytutkę z każdym wejdzie do rządu :D a pewno z nimi byłoby łatwiej niż z sp.Lepperem czy Giertychem.
deszczowy pisze:Solidarni 2010 i RR "M". Osły w szalikach, które sądzą, że Jarek bedzie im robił dobrze po wyborach powinny udać się na konsultacje do specjalisty.
Nie wiem co myślą osły w szalikach,ale Ci normalni kibice świetnie zdają sobie sprawę z tego,że również PiS walczył z przemocą na stadionach,jedyna różnica polegała na tym,że z normalnymi kibicami nie walczyli...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:00

PO.

Kamień z serca...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:02

Ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :angry: :angry: :angry:

4 lata z Donaldem i Palikotem kuwa jego mać
:angry:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:05

Obrazek

Palikmiot wszedł do Sejmu.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:05

PO: 34,9; PiS: 29,6; SLD:12,8; PSL: 9,9; Ruch Palikota: 8,6 - Homo Homini dla Polsatu

PiotrJF - niebiska kartka :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:07

Vimes pisze:
Palikmiot wszedł do Sejmu.
I to jak zdecydowanie :shock:


#AllegriOut
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:07

deszczowy pisze:PO: 34,9; PiS: 29,6; SLD:12,8; PSL: 9,9; Ruch Palikota: 8,6 - Homo Homini dla Polsatu

PiotrJF - niebiska kartka :D
czy ja wiem..
ale myśle,że te sondaże robione dla TVP są wiarygodniejsze i mimo,że wyniki są wstępne to 9 procent to zbyt dużo aby doszło jeszcze do zmiany lidera :angry:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2011, 21:08

Sugerowany rokład mandatów w sejmie za TNS OBOP: PO - 212 mandatów, PiS - 158, Ruch Palikota - 39, PSL - 27 i SLD 23.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ