Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1800
Rejestracja: 18 lutego 2006
Lokalizacja: Przeworsk
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

17 października 2019, 16:11

Karowiew pisze:
17 października 2019, 09:38
Zaczęły się pojawiać pierwsze - nieśmiałe jeszcze - przymiarki do "powrotu" Tuska, odgrywającego rolę "lewicowo-liberalnego" Mojżesza, który wyprowadzi naród z ziemi pisowskiej, kraju niewoli: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz- ... on/07xv1kb
Donek z obecnie działających polskich polityków jest najbardziej znany i szanowany na świecie (badań nie mam ale chyba nikt nie chce tego podważać?) więc wcale mnie takie spekulacje czy sondaże nie dziwią. A jak już się bawimy w ironizowanie, to skoro poradził sobie z prezydenturą w Europie, to poradziłby sobie i w Polsce. Tylko czy to nie byłaby to dla niego degradacja? :laugh:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 709
Rejestracja: 14 lutego 2014
Podziękował: 0
Podziękowano: 1 razy

17 października 2019, 16:37

Dokładnie! Nic mu w Europie tak nie wyszło jak Wielka Brytania z UE :D
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 968
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Lokalizacja: Stąd
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

17 października 2019, 17:20

No i wreszcie odezwała się "Sophia Loren dla biednych (PO-wców)", czyli Małgosia Kidawa-Błońska: "W tej sprawie zagłosowałam omyłkowo, dlatego złożyłam wniosek do Marszałek Sejmu o wprowadzenie zmiany w protokole": https://twitter.com/M_K_Blonska

https://www.rp.pl/Koalicja-Obywatelska/ ... lkowo.html

Czego dotyczyło to "omyłkowe głosowanie" specjalistki od upadku państwa Inków? Otóż tego:

„Sejm Rzeczypospolitej zdecydowanie potępia wszystkie akty nienawiści i pogardy antykatolickiej i wzywa do ich potępienia wszystkie podmioty życia publicznego: państwa i organizacje międzynarodowe, władze publiczne i ośrodki opinii społecznej” - to pełen tekst uchwały, którą do Sejmu skierowali posłowie Kukiz'15 oraz Prawa i Sprawiedliwości.
"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7158
Rejestracja: 06 maja 2003
Lokalizacja: zza zasłony ciemnej chmury
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

18 października 2019, 18:19

Jako, że się wdałem w dyskusję z madridistami, bo moja perfidna pamięć wciąż przechowywała hasło do konta na ichniejszym forum, to zamieszczam tutaj to co napisałem "na wyjeździe" na temat "postępowej" nauki ;).

1) Wywiad z Jamesem Lindsey'em i Peterem Boghossianem o tym jak ośmieszyli "gender studies" (dla wygody z polskimi napisami, polecam, bo to jest kupa śmiechu):
.

2) Można również przeczytać: "Academic Grievance Studies and the Corruption of Scholarship".

3) Pełna treść artykułu: "Going in Through the Back Door: Challenging Straight Male Homohysteria, Transhysteria, and Transphobia Through Receptive Penetrative Sex Toy Use", o którym mowa w wywiadzie. Artykuł został przyjęty, pozytywnie zrecenzowany i opublikowany w "Sexuality & Culture". Wycofano go po tym jak Lindsay i Boghossian przyznali się do żartu.

4) Pełna treść artykułu: "Human reactions to rape culture and queer performativity at urban dog parks in Portland, Oregon", o którym mowa w wywiadzie. Artykuł został przyjęty, pozytywnie zrecenzowany i opublikowany w "Gender Place and Culture A Journal of Feminist Geography". Wycofano go po tym jak Lindsay i Boghossian przyznali się do żartu.

Przy okazji poruszania tematu "gender studies" nie można nie wspomnieć o dość demonicznej postaci doktora Johna Money'a, jednego z pionierów tej dziedziny:
John Money, American psychologist (born July 8, 1921, Morrinsville, N.Z.—died July 7, 2006, Towson, Md.), helped pioneer the study of sexual identity, coining the terms gender role and gender identity and emphasizing the effect of psychosocial factors on sexuality. Money immigrated to the U.S. in 1947 to pursue graduate studies. He received a Ph.D. from Harvard University in 1952 and embarked on an academic career at Johns Hopkins University, Baltimore, Md. Money was the first scientist to propose a connection between biological and environmental factors in determining sexuality, arguing that social expectations interacted with an individual’s genes to affect hormone expression and thus sexuality. He studied gender identity in hermaphrodites as well as individuals born with normal genitalia who felt emotionally conflicted with their “assigned” gender roles.

Źródło
John Money był odpowiedzialny za nieludzki eksperyment na Davidzie Reimerze, który odniósł uraz w wyniku nieudanej procedury medycznej:
Syn państwa Reimerów został poddany operacji urologicznej spowodowanej stulejką. Medyczny błąd przyniósł poważne konsekwencje, lekarze dokonali amputacji członka 6-miesięcznego chłopca. Rodzice byli załamani, naprzeciw problemowi wyszedł jednak nowozelandzki psycholog i seksuolog, John William Money, pionier genderyzmu. Jak twierdził, dziecko jest po narodzeniu płciowo neutralne, możliwa jest interwencja i uczynienie z Bruca dziewczynki o imieniu Brenda. „Money wykorzystał okazję i uczynił Bruca swoim królikiem doświadczalnym, który miał potwierdzić jego hipotezę i być niezbitym dowodem na to, że płeć biologiczna nie jest wrodzona a nabyta” – tłumaczy Isabelle Marchandier.

Bruce, nazywany odtąd Brendą, został poddany „terapii”, kiedy miał 21 miesięcy przeszedł operację usunięcia jąder. Rodzice ukryli przed nim, jak i przed jego bratem bliźniakiem, prawdę o zabiegu, któremu został poddany i o późniejszych manipulacjach. Chłopiec był poddawany praktykom mającym pogłębić jego rozumienie nowej płci kulturowej, musiał m. in. odgrywać kobiece role w pozycjach seksualnych inscenizowanych z bratem.

Po kilku latach Bruce przyjął żeńskie wzorce a doktor John Money odtrąbił sukces, stając się wówczas ikoną walki o równość. Przypadek Bruca-Brendy przedstawił jako ostateczny dowód potwierdzający tezę, że tożsamość płciową można zmienić. Money stał się bywalcem naukowych konferencji, na których chwalił się wynikami zastosowania swojej teorii, publikował artykuły dotyczące przypadku „Jana/Joanny”, jak nazwał historię Davida Reimera. W końcu Nowozelandczyk zaprezentował główną pracę pt. „Man & Woman, Boy & Girl”. Teoria doktora Money została wprowadzona w czyn w kolejnych przypadkach dzieci ze zniekształceniem narządów płciowych.

Mimo ciągłego podawania hormonów Brenda czuła się źle w ciele dziewczynki, nie chciała nosić sukienek, chciała za to się golić tak jak jej tata i bawić samochodzikami brata-bliźniaka – kontynuuje Marchandier. Chłopiec, który miał być żywym potwierdzeniem genderyzmu, spotykał się ze złośliwościami ze strony szkolnych kolegów. – Czułem się jak stworzony w laboratorium Frankenstein – mężczyzna tłumaczył później w rozmowie z dziennikarzem Johnem Colapinto. W wieku 13 lat „Brenda” cierpiała na depresję. Dziecko zapowiedziało rodzicom, że popełni samobójstwo. Dzięki naleganiom ze strony lekarzy – endokrynologa i psychiatry – rodzice rok później wyjawili mu prawdę.

W kolejnych latach David – takiego używał imienia – przeszedł obustronną amputację piersi, dwie operacje plastyki prącia, przyjmował także zastrzyki z testosteronem. W roku 1990 zawarł związek małżeński i został ojczymem trójki dzieci jego małżonki. Końcem lat 90-tych David Reimer opowiedział światu swoją historię, co wywołało trzęsienie ziemi w świecie seksuologii, przykuwając równocześnie uwagę opinii publicznej.

Brat-bliźniak mężczyzny, który również został zaprzęgnięty w służbę ideologii gender, popełnił samobójstwo. Niedługo po tym żona Davida zażądała separacji. Dwa dni później, w wieku 38 lat, David (Bruce) Reimer popełnił samobójstwo.

Źródło
Tutaj drugie źródło po angielsku z większą liczbą szczegółów i bibliografią: "David Reimer and John Money Gender Reassignment Controversy: The John/Joan Case".

Podkreślmy, że mamy do czynienia z człowiek teoretycznie wykwalifikowanym, z doktoratem uzyskanym na Uniwersytetu Harvarda i pracującym w innej renomowanej instytucji Johns Hopkins University, który próbując dowieść swoich teorii zamienił życie małego dziecka w piekło, m. in. właśnie dlatego pozostaję głęboko sceptyczny wobec tej, za przeproszeniem, "dziedziny nauki".
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 968
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Lokalizacja: Stąd
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

20 października 2019, 10:58

Wychodzą na światło dzienne kolejne sprawozdania "ludzia honoru" - W. Jaruzelskiego: https://niezlomni.com/historycy-natrafi ... y-pogrzeb/
"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7158
Rejestracja: 06 maja 2003
Lokalizacja: zza zasłony ciemnej chmury
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

22 października 2019, 20:25

Jak wspomniałem w poprzednim poście, ostatnio udzielałem się także w temacie politycznym "na wyjeździe" u madridistów, ale tam chyba albo forum szwankuje albo obowiązuje cenzura. Dzisiaj napisałem taki post, bo nastąpiła kontynuacja sprawy, o której rozmawialiśmy wcześniej:

Vimes na forum.realmadryt.pl pisze:
Gondola. pisze:
Sir Vimes pisze: d) "Puberty blockers for six-year olds: Ugly new fronts in the gender wars"

Podobna batalia prawna ma miejsce w Teksasie, gdzie matka 6-letniego chłopca uznała, że zachowuje się on jak dziewczynka i domaga się jak najwcześniejszego rozpoczęcia terapii hormonalnej w celu zmiany płci. Jej decyzji sprzeciwia się ojciec chłopca, który twierdzi, że jego syn zachowuje się tak tylko w obecności matki i wynika to z wywieranej przez nią na dziecko presji. Powtórzę jeszcze raz, mózg człowieka osiąga dojrzałość około 25 roku życia. Zatem jak można 6-letnim dzieciom robić takie rzeczy jak terapia hormonalna?
Akurat prawo w Teksasie jest na tyle konserwatywne, że nie jest możliwe wdrożenie tam terapii hormonalnej dla dziecka w wieku 6 lat. Owszem, można ją zacząć na krótko przed osiągnięciem pełnoletności, ale i tak domknięcie całej procedury zamiany płci operacją/operacjami następuje po 18 roku życia. Żaden lekarz nie pozwoli na operację zmiany płci wobec sześciolatka, jestem tego pewien, bo po pierwsze - jest to nielegalne, po drugie - jest to bardzo ryzykowne. Nie wiem na ile działanie tej matki jest nastawione na rzeczywistą troskę o dziecko, a na ile jest to akcja mająca na celu wzbudzić kontrowersje czy hałas wokół siebie. Rodzic rzeczywiście może widzieć u swojego dziecka stany lękowe, apatię, nerwowość, odrzucenie przez rówieśników, wstyd swojego ciała czy tłumienie emocji i zdać sobie sprawę, że dziecko jest niezadowolone w swoim ciele, ale nie u sześciolatka.
1) "Sąd zgodził się na operację zmiany płci u 7-latka. Wbrew woli ojca".

2) "Texas father blocked from stopping gender transition of son James, 7, to girl called Luna": "There are no laws currently preventing a legal guardian from giving a minor puberty blockers or hormones. Georgulas has additionally secured a letter of recommendation for transition for James from a woman associated with a gay children's therapy center".

Pozdrawiam i gratuluję "eksperckiej" wiedzy na temat prawa obowiązującego w Teksasie ;).
Steve A. Jacobs z Uniwersytetu Chicago podczas pisania pracy doktorskiej przeprowadził szerokie badania dotyczące poglądów innych naukowców na kwestię tego, kiedy zaczyna się życie. Wyniki dają do myślenia. O sprawie stało się głośno, gdy dr Jacobs opisał reakcję niektórych naukowców na przesłaną ankietę, która stanowiła część badań jakie przeprowadzał podczas pisania pracy.

Pytanie dotyczące momentu rozpoczęcia życia Jacobs zadał 5557 biologom, którzy reprezentowali 1058 instytucji akademickich na świecie. Aż 96 proc. z nich stwierdziło, że życie zaczyna się w momencie poczęcia, a jedynie 4 proc. naukowców było przeciwnego zdania.

Co więcej aż 85 proc. badanych stwierdziło, że podziela poglądy pro-choice, 89 proc. zapewniło, że ma liberalne poglądy, a 63. proc. z nich oceniło, że są ludźmi niereligijnymi.

Źródło
Inne źródła jak komuś nie pasuje pierwsze:

1) "UChicago scholar proves biologists believe life begins at conception. It took five years and cost him a career",

2) "I Asked Thousands of Biologists When Life Begins. The Answer Wasn’t Popular".
Post wyświetla się obecnie tak:

Obrazek

Link do postu: http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.ph ... 88#1436088

Jeden z tamtejszych użytkowników odpisał mi, że:
sicario pisze:Powodzenia Sir i wielki podziw, że podjąłeś rękawice, choć i tak już po tym poście jesteś teraz wrogiem numer jeden u naszej forumowej bohemy. Co niewygodne, to nie na temat, nie dotyczy clue, a przy braku argumentów zostaniesz nazwany symetrystą ;)
SpojlerPokaż
PS Cofnij się jeszcze kila stron to dopiero zobaczysz jaki tu był kwik.
Jednak nie sądziłem, że mnie ocenzurują :prochno:.

EDIT

Zwracam honor madridistom, to nie cenzura, tylko błąd techniczny. Jednak pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją, że jeden błąd w nawiasie kwadratowym powoduje, że treść postu się w ogóle nie wyświetla i jest on widoczny jako pusty tak jak na obrazku powyżej :think:.
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 968
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Lokalizacja: Stąd
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

24 października 2019, 09:14

Rodziny bojowników ISIS domagają się, żeby Belgia ściągnęła ich z niebezpiecznej Syrii z powrotem do "ojczyzny". Ich zdaniem kraj ten zaniedbuje swoich obywateli: https://www.o2.pl/artykul/bezczelnosc-t ... 082199169a

"Zdaniem rodzin bojowników Państwa islamskiego oraz reprezentujących ich prawników, "Belgia zaniedbuje swoich obywateli". Zamierzają oni wejść na drogę prawną, by wywalczyć bezpieczny i szybki transport poza teren Syrii."

Belgia powinna zrobić wszystko, aby zapewnić im bezpieczny powrót, najlepiej pierwszą klasą, albo wysłać po nich specjalny samolot!!!
"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Krzych74

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 02 lipca 2009
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

30 października 2019, 23:28

Szkoda słów na Tuska: "Ten człowiek nigdy w życiu prawdy nie powiedział"
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 968
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Lokalizacja: Stąd
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

03 listopada 2019, 13:29

Robert Mazurek kontra politycy - świetne kontry w stronę Czarzastego:
"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 1839
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 4 razy

07 listopada 2019, 08:25

Piotrowicz i Pawłowicz kandydatami na sędziów TK, czyli jak PiS sobie kpi z obywateli. Komunistyczny prokurator i pozbawiona jakiejkolwiek kultury i ogłady kobieta na straży Konstytucji.

Natomiast, czytając co o Piotrowiczu mówią politycy PiS można odnieść wrażenie, że był on szykanowaną ofiarą komunizmu:

- W latach osiemdziesiątych wielokrotnie, brutalnie awansowany.
- Siłą wcielony do egzekutywy PZPR.
- W 1984 roku oskarżony o dyscyplinę i wydajność w pracy, oraz o zaangażowanie społeczne, a w rezultacie bestialsko odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi

A w czasie krwawego reżimu III RP obrońca pro bono księży katolickich, prześladowanych i zmuszanych do zachowań patologicznych przez perwersyjne dzieci tegoż reżimu.

O tempora, o mores!
The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 75
Rejestracja: 23 maja 2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

08 listopada 2019, 02:07

Antichrist pisze:
07 listopada 2019, 08:25
Piotrowicz i Pawłowicz kandydatami na sędziów TK, czyli jak PiS sobie kpi z obywateli. Komunistyczny prokurator i pozbawiona jakiejkolwiek kultury i ogłady kobieta na straży Konstytucji.
Nóż się w kieszeni otwiera... i to taki naprawdę ostry... Polacy to jednak mocno ograniczony naród. Połowa tego społeczeństwa nadaje się tylko do ciągnięcia 500+ i innych socjalistycznych programów największej "prawicowej" partii.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1800
Rejestracja: 18 lutego 2006
Lokalizacja: Przeworsk
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 listopada 2019, 19:21

Dobry komentarz do zamieszek we Wrocławiu:


Nie chcę odnosić się do samych zamieszek, bo prawda zapewne leży gdzieś pośrodku ale jak czytam takie komentarze "rzecznika rządu" to śmiać się chce:

Ten klaun, który sam siebie określa jako Pisarz, publicysta :laugh: jest prześmieszny dla mnie. Rządziło PO to Policja biła ludzi na polecenie Rządu. Rządzi PiS to Policja bije na polecenie opozycji, logiczne :bravo:
"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 709
Rejestracja: 14 lutego 2014
Podziękował: 0
Podziękowano: 1 razy

14 listopada 2019, 09:35

"Rządzi PiS to Policja bije na polecenie opozycji, logiczne :bravo:"
Że kolejny raz nie rozumiesz to nie dziwi. Zadymy na MN były w Warszawie i wraz ze zmianą Prezydenta (a pozniej władzy) wszystko znikneło. Cud?
A RAZ pisze o Wrocławiu, gdzie prezydent tego miasta jest skrajnym przeciwnikiem szeroko rozumianych narodowców. Została tam urządzona ustawka z rozwiązaniem marszu bo ktoś rzucił petardą (straaaszne) a pani z ratusza potrzebowała 80 sekund na rozwiązanie zgromadzenia (cyrk na kółkach)
Już pominę fakt, że 9.11 Sutryk do historii Polski dołożył kryształową noc. No ale po co zbanowi wiedza. Prawda mateo?
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1800
Rejestracja: 18 lutego 2006
Lokalizacja: Przeworsk
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

14 listopada 2019, 16:41

Alex96 pisze:
14 listopada 2019, 09:35
Że kolejny raz nie rozumiesz to nie dziwi. Zadymy na MN były w Warszawie i wraz ze zmianą Prezydenta (a pozniej władzy) wszystko znikneło. Cud?
A RAZ pisze o Wrocławiu, gdzie prezydent tego miasta jest skrajnym przeciwnikiem szeroko rozumianych narodowców. Została tam urządzona ustawka z rozwiązaniem marszu bo ktoś rzucił petardą (straaaszne) a pani z ratusza potrzebowała 80 sekund na rozwiązanie zgromadzenia (cyrk na kółkach) Już pominę fakt, że 9.11 Sutryk do historii Polski dołożył kryształową noc. No ale po co zbanowi wiedza. Prawda mateo?
We Wrocławiu, podobnie jak w Warszawie od wielu lat rządzi (obecna) opozycja. Wg Ciebie na zniknięcie zamieszek w Wawie miała wpływ... zmiana Prezydenta (Komorowski-->Duda). W takim wypadku dlaczego ta dobra zmiana nie sięgnęła Wrocławia? Kto tu czegoś nie rozumie? A skoro już jesteśmy przy zamieszkach, to jeśli(by) Policja rzeczywiście nadużyła swoich uprawnień, to kto powinien ponieść polityczną odpowiedzialność, Sutryk, czy szef MSWiA? Daruj sobie wycieczki osobiste bo ja Ciebie nie obrażam

PS. Jeśli organizatorem marszu we Wrocławiu jest taki człowiek jak Międlar, to rozumiem skąd się biorą zamieszki. Narodowcy w stolicy dawno to zrozumieli.
PS2. Ten sam Międlar oburza się i obraża Policję, która lała ich wodą w czasie śpiewania hymnu, a jednocześnie ludzi, którzy idą podchmieleni, obrażają Policję, używają haseł typu (najdelikatniejsze) "Raz sierpem..." trzymającym przy tym flagę państwową nazywa patriotami? Dla mnie to jest właśnie znieważanie symboli państwowych. Pozwolę sobie na cytat z książki, którą ostatnio czytałem: "Kiedy jesteś martwy nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest, gdy jesteś głupi"
"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 709
Rejestracja: 14 lutego 2014
Podziękował: 0
Podziękowano: 1 razy

14 listopada 2019, 23:05

"We Wrocławiu, podobnie jak w Warszawie od wielu lat rządzi (obecna) opozycja. Wg Ciebie na zniknięcie zamieszek w Wawie miała wpływ... zmiana Prezydenta (Komorowski-->Duda). W takim wypadku dlaczego ta dobra zmiana nie sięgnęła Wrocławia?" To wytłumacz mi proszę jak to się stało, że nagle zamieszki znikneły, a wczesniej były regularnie. A co do Wrocławia, to tam w.w Pani wraz z policja zrobiła taka ustawkę bo mogła. Takie lokalne układy. Im dalej na zachód tym bardziej antypolskie.
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołote" rozumiesz do czego nawiązuje ten okrzyk? W jaki sposób ktoś wykrzykując to znieważa flage?! Litości, co za bełkot. Bo patrząc co tu wypisujesz chyba jestes wstanie polubić wpis Sutryka.
ODPOWIEDZ