Egzaminy gimnazjalne

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2007, 19:58

NeBu pisze:Zresztą, nawet jakby ci ktoś tego nie uznał(w co wątpie) to 1 punkt w tą czy w tą (może) różnicy nie zrobi...
No mam nadzieje, jesli odejma 1 pkt to jeszcze to zniose jakos, ale jak wiecej za same przyklady...to pomysle, ze te egzaminy poprawiaja ludzie patrzacy sie ciagle w jeden, ten sam punkt.


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 12:50

no to egzaminy mamy z głowy. Dzisiaj było stosunkowo łatwo, aczkolwiek dwa pytania w teście były głupie(oba zresztą o wode). Można było ten test spokojnie cztery razy napisać w takim czasie (sprawdziłam wszystko 3 razy i wyszłam w połowie). Ogólnie jestem zadowolona z moich poczynać (mogło być lepiej z human. ale mówi sie tródno i żyje sie dalej).

PS: dzisiaj naklejki były żółte :D


'this crazy shine it never lets you die'
Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 13:18

No to mamy to za sobą 8) Jeśli wierzyć odpowiedziom będe miał chyba 42/50 więc w sumie nieźle. Dzisiaj egzamin był troszke trudniejszy od humanistycznego ale ogólnie zadowolony jestem z tych testów. :)

Wyniki http://img.naszemiasto.pl/misc/upload/b ... yr__de.pdf. Jakby ktoś nie wiedział

Żółte naklejki rulez :prochno:


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 13:23

Heh, dzis slabiej, ogolnie jakos dziwnie dzis mi szlo z tym testem calym, pewnie bedzie cos kolo 40 pkt, ogolnie mysle, ze plan minimum, czylo 80 pkt z obu wykonałem i teraz tylko musze troche o niektore oceny lepiej zadbac no i wymarzona klasa powinna byc dostepna...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 13:24

Dzisiejszy test (jak dla mnie :wink: ) był łatwiejszy. Straciłem kilka (hmm 2-3) pkt z tego co liczyłem... Czy za dużo geografii? Myślę, że nie. Czegoś przecież musiało być więcej. Trochę gorzej natomiast było wczoraj. Nie wiem czy przykład ogrodu fantastycznego z bajki "Alicja w krainie czarów" zostanie mi zaliczony jako poprawny :think:

Ale...
NeBu pisze:(...ale mówi sie tródno i żyje sie dalej).
Odpowiedzi:
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/0,80389.html


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 13:35

Po sprawdzeniu odpowiedzi wypada na to, że powinnam miec 49 pkt (głupie światło). Wylosowałam śliczny numerek ławki: 11 :-D .
Szczypek - mówiłam: humanistka nie jestem...ale staram sie nie robic błędów (już pamiętam, że ścieżka, a nie ścieszka, ale nad chmurą ciągle sie zastanawiam....no i problematyczne tez są hamulce... :think: )


'this crazy shine it never lets you die'
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 13:57

Część matematyczna raczej łatwiutka :whistle: ...wystarczyło znać parę wzorów, a reszta to tylko wystarczyło pomyśleć chwilę...zdziwię się jak jakieś pkt stracę...
Hehe dwa maxy mogę mieć 8)


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 22:43

Testy były bardzo łatwe.Z częsci matematycznej wyszło mi 43/50(pomyłki w obliczeniach :angry: ).Natomiast z humanistycznego liczę na przynajmniej 45 punktów.Temat rozprawki taki sobie.Zadania zamknięte z humana dwunastolatek napisałby na 20/20.Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony.


Forza Juve!!!
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2007, 18:33

Witam przyszłorocznych kotów, jako założyciel tematu powiem wam, że współczuje stresu i tym podobnych :smile: . Jest ktoś z Krakowa kto sie wybiera do 1 LO? Zapraszam do najlepszego liceum w Krakowie... :dance:


forumowy ujadacz
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2007, 15:22



Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2007, 17:20

Mi sie nie usmiecha powtarzać egzaminu, bo dobrze mi poszedł (chociaż zawsze można napisać o ten jeden punkt więcej i mieć maxa :think: :prochno: ). Mam nadzieje, że ten, za kogo przyczyną wyciek wyciekł (...ten mój polski...) zostanie ukarany i na tym sie zakończy. W końcu to tylko 1 zadanie za 4 pkt (chyba że ujawnione zostało więcej zadań....)


'this crazy shine it never lets you die'
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2007, 19:50

Tylko nie to! Tak jak napisała NeBu, mozna napisac drugi raz lepiej, nawet znacznie lepiej, choc jaka ma sie pewnosc, ze taki drugi raz, pisany z takiego powodu nie bedzie znacznie trudniejszy niz ten pierwszy do napisania? Ja nie chce sie bawic w takie szemrane zabawy, pisałem raz i mi wystarczy, mam wielka nadzieje, ze powtarzania nie bedzie, to tylko jedno zadanie, niewiele, w dodatku nie napisano bezposrednio, ze to z egzaminu, wiec nie kazdy wzial to pewnie na powaznie, wiec pewnie nie bedzie powtarzania.


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 09:12

patrzac z perspektywy czasu to dla mnie łatwiejszy był mat-przyr łatwiej mi poszedł, nie musiałem sie tak nad nim meczyc...co innego z humanem :angry: cholerna rozprawka i interpretacja wiersza, nienawidze interpretowac wierszy, myslałem ze ogolnie mi pojdzie dobrze lecz 16.06 wszystko wzieło w łeb :angry:


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 09:44

Oba były łatwe, matma poszła mi dużo lepiej, bo to mój żywioł. Zadania zrobiłam dobrze, tylko zapewne nienapisałam gdzieś czegoś w stylu 100dm3=1l i poleciały mi w ten sposób dwa punkty, trzeci za test i dupa :angry: Co do polskiego to chciałam żeby było mało historii, ale to co zrobili to przesada. Były dwa pytania jako tako powiązane z historią, na które odpowiedz można było znaleźć w tekście. Temat rozprawki banalny, ino bezbarwny, a ja żeby lać wode potrzebuje się rozkręcić, tu nie było możliwości. Wiersz-porażka. moim zdaniem powinni go dac w teście. Każdy ma prawo do osobistej interpretacji, dalczego ich ma być zgodna z zamierzeniem autora? Ogólnie po skończonym pisaniu wybrechtałam układających (troche mniej się śmiałam po wynikach :evil: ). Pozdrowienia dla nich...


'this crazy shine it never lets you die'
ODPOWIEDZ