Muzyka - tutaj wszystko.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 17:02

Moj ulubiona muzyka to Rock głównie sucham odłamu Rocka o nazwie Grunge 8). Ulubione zespołu to Nirvana, Pearl JAm, Soundgarden ostatnio Audioslave. Bardzo lubię również Iron Maiden i podoba mi się gra Foo Fighters :D


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 19:46

kocham trance i oczywiscie DJ'a Tiesto! moglbym sluchac tego godzinami. ale ogolnie przepadam za techno. nie lubie za to rocka (choc niektore piosenki wpadly mi w ucho) i popu. dobry hip hop tez nie jest zly. no i oczywiscie wloskie piosenki o JUVE... :smile:


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 20:31

del
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2010, 15:19 przez *MaTeK*, łącznie zmieniany 1 raz.


Mundek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 19 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 20:59

ja słucham głownie black i death metal :twisted:
ulubione zespoły;death,hecathe enthroned ,vader ,metallica:D


... wtedy na ziemie zstąpił demon - głowe miał jedną, nogi miał dwie a na koszulce numer 17...
zwał sie David Trezeguet !!
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 21:31

Ogólnie to słucham takich utworków jakie wpadną mi w danej chwili w ucho. Można by powiedzieć, że z każdego rodzaju muzyki mam jakiś swój ulubiony utwór :P Kiedyś nawet słuchałem metalu ale krótko to trwało bo faza mi przeszła hehe ostanio zabrałem się za słuchanie czarnej muzy inaczej Amerykańskiego RAP-u . Na prawde bardzo świetna muzyka, rymująca się i fajnie wpadająca w ucho. Najbardziej podobaja mi się piosenki takich zespołów jak DMX, Mase, LL Cool J, Ying Yang Twins :-D Oczywiscie to tylko niektóre podukcje które lubie słuchać o reszcie wspomne w poście poświeconym własnie rap-owi w którym postaram sie wypowiedziec jesli bede miał tylko chwilke czasu. Lubie także muzyke w której swój udział bierze chór, nie wiem czemu ale bardzo mi sie to podoba.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 11:58

ja ostatnio wróciłem do klasyki... wpadła mi w ucho piosenka Michaela Jacksona pt. Give it to me! wg. mnie jedna z najlepszych piosenek w historii. Król Michael + Slash to była wybuchowa mieszanka. oprócz tego oczywiście Smooth Criminal, Black or White, Billie Jean, Beat It, Thriller.
oprócz tego ściągnąłem najnowszy singiel System of a Down pt. Hypnotize. świetny kawałek. cała płyta ukaże się 22.XI


Obrazek
wickerman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 12:56

A ja słucham metalu, a dokładniej heavy, power, speed i jeszcze troche różnych innych 'podgatunków'. :wink:
Ulubione zespoły to oczywiście Iron Maiden, Helloween, Iced Earth, Gamma Ray, Saxon, King Diamond, trochę Blind Guardian, solowe płyty Dickinsona, Rage, itd... 8)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 marca 2006, 16:21

Odkopie stary temat w którym się jeszcze nie wypowiedziałem. 8)
A więc słucham techno, trance, house... Jak dla mnie to najlepsza muza, jest multum śwetnych kawałków.
DJ Ozi, DJ Tiesto, Benassi Bros, DJ Shog czy też świetny Armin van Buuren to wykonawcy którzy obecnie przychodzą mi na myśl.
Ostatnio spodobał mi się ten kawałek: Ziggy x - Geschwindigkeitsrausch

Jeszcze dodam że nie nawidze polskiego hip hopu - jak dla mnie ci wszyscy polscy wykonawcy są żałośni i nie moge ich słuchać. W wieku 12-14 lat uwielbiałem hip hop ale dopiero jak troche dojrzałem to zrozumiałem co to za muzyka. :) Amerykański rap jeszcze da się posłuchać.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 23:25

Ja najbardziej lubię muzykę rockową,a mój ulubiiony zespół to Queen z niezapomnianym Freddie Mercurym.
Nienawidzę Hip-hopu i techno :twisted:


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 13:11

U mnie to zależy od sytuacji, lub też samopoczucia. Ogólnie jednak "łykam" większość :D Najczęściej słucham:
- Muzyka klasyczna (Czajkowski, J. Strauss (wole syna)), Schubert, Vivaldi, ogólnie moim zdaniem w niczym nie ustępują takim sławom jak Bach czy Mozart a nawet Beethoven);
- nurt Italo Disco i ogólnie włoskie z minionych dekad (Ricchi & Poveri, Al Bano & Romina Power, Umberto Tozzi, Drupi, Ramazzotti nawet dość podstarzałego Massimo Ranieriego, a z Italo Disco to wiadomo Gazebo, Numero Uno, Fancy, Romano Bias, tutaj było dużo gwiazd jednego utwory...)
- w ankiecie zaznaczyłem Disco Polo :D (szczególnie trio: Boys, Akcent & Milano, następnie Bayern Full - tylko 2 piosenki, inni wykonawcy ale to już raczej pojedyńcze piosenki, czy to Classic czy Toples, Fanatic, ogólnie też od czasu do czasu muzyke biesiadną...)
- inni wykonawcy: Queen (szkoda, że Mercury był gejem bo raczej unikam słuchania wykonawców o jakimś zboczeniu przez to przestałem słuchać ATB ogólnie wole unikać Rocka i cięższej muzyki bo pełno tam dewiantów) Benassi Bros kiedyśdośc dużo hip-hopu, ale na szczęście mi przeszło 8)
lubię też posłuchać pieśni w Kościele czy to Barka i inych chyba najlepsze są te z nabożeństw majowych, kieyś też lubiałem kolędy ale widać się znudziły.... pozdro


Juve per Sempre
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 13:28

Nirvana & System Of A Down rulezzz :-D :-D Nirvane slucham caly czas mimo ze ten zespol juz dawno dawno sie rozpadl, ale i tak nie powstal jeszcze zaden rockowy zespol, ktory dorownywalby im choc troszke. A System Of A Down sluham juz 4lata i zadna piosenka mi sei nie znudzila, podoba mi sie ich styl, raz refleksyjny,spokojny, a raz krzycza tak ze lepiej nie mowic, ale bardzo mi sie to podoba :D
Natomiast bardzo nie lubie polskiego "hip hopu" (jak to jest hip-hop to ja jestem Alex Del Piero :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) i Tokio Hotel :angry: :angry: bleeee


Italia6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 176
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 13:55

Słucham różnej muzyki.
Lubię nieco ostrzejsze granie takich kapel jak Korn, Staind, Adema, Limp Bizkit czy Papa Roach. Poza tym mam słabosć do włoskch piosenek ( szczególnie tych starszych jak np Soltanto tu czy słynna Felicita).Podobnie jak Forza Bianco Neri lubię klasyke ( zwłaszcza Czajkowski, Beethoven, Grieg czy Ravel).
Bardzo lubię też piosenki z czasów młodości mojej mamy :-D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 14:46

Italia6 pisze:Poza tym mam słabosć do włoskch piosenek ( szczególnie tych starszych jak np Soltanto tu czy słynna Felicita)
Ja również uwielbiam włoskie klasyki. Przeboje Drupiego, Al Bano, Adiano Celentano czy Toto Cutugno są po prostu wieczne.

Oprócz tego lubie rock, typu Red Hot Chili Peppers czy U2. Uwielbiam również polską muzykę. Moimi ulubionymi polskimi kapelami są wieczny Lady Punk, T. Love, Piersi. Nie pogardze również Big Cycem.

A tak pozatym to słucham wszystkiego co mi się do ucha przyklei. Nieraz jest to jakiś łagodny Hip Hop, czasami jakiś badziewny pop, a nawet i Disco Polo ;)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 15:06

forza bianco-neri pisze:- inni wykonawcy: Queen (szkoda, że Mercury był gejem bo raczej unikam słuchania wykonawców o jakimś zboczeniu przez to przestałem słuchać ATB ogólnie wole unikać Rocka i cięższej muzyki bo pełno tam dewiantów
Żałosne, żałosne moim zdaniem... To że Fred kochał facetów jest dla ciebie sprawa kluczową, a jego talent? A jego potężna skala głosu? Nie tobie przeszkadza to że w kochał faceta i uwielbiał uprawiac seks... To że Ozzy Osbourne urywał głowy GUMOWYM zwierzaczkom jest elemetnem kluczowym, a nie to że z Black Sabbath płytą Master of Reality zapoczątkował styl muzyczny zwany metalem... Szkoda że taki ciemnogród panuje w niektórych wypowiedziach, nie dziwie się ze wszędzie sie smieją z Polaków, skoro przeszkadza im to że dany człowiek jest gejem... Czy jakby Del Piero nagle przyznał się przed światem że jest homo, też przestałbyś mu kibicować ? Szkoda w XXI wieku dla ludzi ważna jest orientacja seksualna, a nie osobowośc/talent danej postacji...

:roll:

Słucham dewiantów : Queen, The Who, Led Zeppelin, Free, Bad Company, Deep Purple, The Doors, Janis Joplin, Jimmiego Hendrixa, Dżemu, Black Sabbath, a teraz spalcie mnie na stosie...


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2006, 15:25

Talent to się od KOGOŚ otrzymuje, to, że go miał to fajnie, przecieżsam napisałem, że go słucham chociażby ze względu na przebój We Are The Champions. Natomiast niektórzy nie mają talentu i też tworzą tyle, żę to inna sprawa. Możesz go słuchać przecież Ci nie bronię. Wypowiadasz się jakby to był jakiśTwój idol nie tylko muzyczny, bierzesz z niego przykład także w życiu prywatnym? Ja te sfery odróżniam mimo tego, że śpiewał fantastycznie i doszedł do czegoś wielkiego na scenie muzycznej, to i tak nie będzie on moim Idolem. No i widzisz masz inne poglądy zostań przy nich rób co chcesz i słuchaj czego chcesz na pewno Cię za to nie skrzywdzę. Zresztą jeśli według Ciebie standardy zachodnie są wyznacznikiem granicy "Ciemnogrodu" to nawet tego nie skomentuję.[/b]


Juve per Sempre
ODPOWIEDZ