Odtwarzacze mp3

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2005, 12:27

Od pol roku mam "empetrojke" Actiny 512 mb kupilem ja w sklepie komputerowym za 299zł i jestem zadowolony. Dzwiek jest bardzo dobry, w skali od 1 do 10 dalbym jej 9.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Michael (L)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 66
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2005, 13:26

Zakupiłem ostatnio Creative MuVo C100 za 355 zł..Ma wbudowane 256 MB pamieci ktora według Creative'a mozna robudowac o dodatkowe 512MB. Jednak z tego co słyszałem mozna spokojnie włozyc karte 1GB, a to wielki plus tego odtwarzacza. Jesli chodzi o jakosc dzwieku to jest całkiem dobra, polecam wymiane słuchawek, bo firmowe graja srednio i sa troche niewygodne, ale tak to juz bywa ze słuchawkami dołaczanymi do playerow :prochno: .

Więcej info:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15606


I believe I can fly

I believe I can touch the sky
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 20:09

ja osobiscie mam odtwarzacz Panasonic SL SX 428 dalem za niego 349 zł. Jest to odtwarzacz Cd polaczony z odtwarzaczem MP 3 bardzo dobry i trwaly sprzet .


Obrazek
zIzKaCz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 21:48

A nie zna ktos moze kogos kto jest w Stanach ? Tam playery sa w cenach o ktoych my w Polsce mozemy tylko pomazyc :)


leovince

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 11
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 20:52

Yo
Planuje kupic sobie mp3 playera ale nie wiem jakiego wybrac.
Interesuje mnie mp3 za max 350 zł :?: zastanawiam sie tez nad palmtopem, pisaliscie cos za za 250 zeta mozna juz kupic. prosze o linki nara :happy:


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 21:38

leovince pisze:Yo
Yo

Całkiem niedawno zakupilem Creative Muvo tx se. Całkiem przyjemny odtwarzacz, którego moge ze spokojnym sumieniem polecic. 375zł za firmowe mp3 o pojemnosciu 1gb to naprawde dobra cena. Co prawda słuchawki mogłbyby być wygodniejsze, ale da rade sie przezwyczaić. Co do samego dźwięku to nie mogę mieć zastrzeżeń.

LINK:

http://www.loop.net.pl/index.php?show=product&id=6012
leovince pisze:nara
nara


mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 21:55

niedawno kupilem se http://sklep.proline.pl/shop.php?prodid ... 325f553732 tyle ze z allegro za jakies 350zl. Cacko jes calkiem calkiem, nie mam wiekszych zastrzezen moze poza polskim menu (mozna na english zmienic) i dennymi sluchawkami.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 22:36

mil015 pisze:no i w końcu zamówiłem iRiver iFP-890 red z niecierpliwością czekam na przesyłkę. Oczywiście jak otrzymam odtwarzacz to napiszę jak go oceniam.
Hmmm...
Albo długo czekasz na przesyłkę, albo o czymś zapomniałeś :wink:
mrozow pisze:niedawno kupilem se http://sklep.proline.pl/shop.php?prodid ... 325f553732 tyle ze z allegro za jakies 350zl. Cacko jes calkiem calkiem, nie mam wiekszych zastrzezen moze poza polskim menu (mozna na english zmienic) i dennymi sluchawkami.
On odtwarza pliki filmowe :?: :shock: Proszę powiedz więcej o jakości obrazu i dźwięku.

Ja już dłuższy czas myślę o kupnie odtwarzacza, ale wciąż nie wiem czy opłaca się wyłożyć prawie 400 zł na któryś z tych odtwarzaczy. Dlatego prosiłbym aby ktoś z wyżej wymienionych panów albo JuveQL napisali jak najwięcej o tych sprzętach, które posiadają (m. in. o dyktafonie i innych funkcjach).

Z góry dzięki.

PozdrQ


JUVEpol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 22:41

MAM OKAZJE KUPIC CREATIVE ZEN MICRO 4gb ZA 550 ZŁ NOWY Z GWARANCJĄ oplaca sie ?? 8)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 22:46

JUVEpol pisze:MAM OKAZJE KUPIC CREATIVE ZEN MICRO 4gb ZA 550 ZŁ NOWY Z GWARANCJĄ oplaca sie ?? 8)
Nie Bo za Tyle Kasy Mozesz Miec Ipoda 20 - 40 a nawet 60 gb zalezy od Firmy.. :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 00:38

RuTeK pisze:
JUVEpol pisze:MAM OKAZJE KUPIC CREATIVE ZEN MICRO 4gb ZA 550 ZŁ NOWY Z GWARANCJĄ oplaca sie ?? 8)
Nie Bo za Tyle Kasy Mozesz Miec Ipoda 20 - 40 a nawet 60 gb zalezy od Firmy.. :whistle:
Po 1. to iPody produkuje tylko Apple.

Po 2. to nie wiem gdzie znajdziesz iPoda 40,60gb,czy chocby 20gb za 550zł...na allegro przy dobrych wiatrach uda nam się zgarnąć 20gb za ~ 700-800zł...
No, chyba, ze mowimy o rzekomo darmowych iPodach "rozdawanych" przez euroipods.com. Wtedy rzeczywiscie mozna dość tanio otrzymać iPoda, co nie zmienia faktu, ze jest to uciążliwe.


Co do mojego odtwarzacza, to ten model jest moim drugim mp3 playerem. Pierwszym był jakiś no name z allegro, na szczescie udało mi się go zwrócić. Przekonałem się, że nie ma co oszczędzać - lepiej dozbierać i kupić droższy, firmowy model, ewentualnie firmowy, lecz z mniejsza pojemnością, niż pakować się w marnej jakości produkty.

Z Creativa poki co jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim jest bardzo leciutki - waży ledwie 30gram bez baterii, jednak sprawia wrażenie solidnego. Rozmiary również są małe - jest co prawda szerszy niż przeciętne odtwarzacze (ok 3cm szerokości), jednak dużo krótszy (tylko 7cm długosci). Dzieki takiej budowie bardzo wygodnie trzyma się go w kieszeni.

Co do jakosci muzyki to nie mam najmniejszych zastrzeżen - porównując to tanich podróbek jest to jak niebo a ziemia. Zupełnie inny, czysty dźwięk. Dyktafon również bardzo dobrze wyłapuje rozmowy (bez problemu nagrywam na nim wykłady). Wbudowany jest equalizer z zaprogramowanymi kilkoma ustawieniami, można również samemu się w to pobawić. Obsługa jest intuicyjna, za pomocą pokrętła (co jednak jest normą i w innych odtwarzaczach). Brak języka polskiego i zmiany kolorów wyswietlacza, lecz prawde powiedziawszy - komu to potrzebne :wink: Oczywiscie jest tez funkcja PenDrive.

Generalnie model, który posiadam (TX se) jest jednym z tańszych, firmowych odtwarzaczy. Dostępna jest również droższa wersja z wbudowanym radiem, jednak z tego co słyszałem, nie ma sensu w to inwestować, gdyż jakość odbioru jest mizerna.

Co do minusów to troszkę niewygodne słuchawki (być moze jest to kwestia budowy ucha :wink: - u mnie, po zdjęciu gąbki z słuchawek, od razu poczułem różnicę)

Myśle, ze ten odtwarzacz jest dobrym wyborem. W tej cenie nie znajdziemy na 100% nic lepszego (oczywiscie, można kupic Sony czy innego iRivera za ok 400zł, z tym, że zamiast 1gb pojemności, otrzymamy 256, góra 512mb :) )

Poki co jestem z niego bardzo zadowolony (zreszta nie tylko ja - kupowałem razem z kolegą, któremu również bardzo się spodobał) i z czystym sumieniem mogę go polecic.


Porównanie cen:

256 mb

512 mb

1 gb


Pzdr.


mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 00:46

gorczas pisze:On odtwarza pliki filmowe :?: :shock: Proszę powiedz więcej o jakości obrazu i dźwięku.
O jakość dźwięku trudno mi się wypowiadać bo poniewaz nie porównywałem go do innych odtwarzaczy. Jednak na jakość nie narzekam.
Jeśli chodzi o filmy to odtwarza tylko pliki .mtv (program do konwersji jest dołączony) wyświetlacz jest mały przez co jakość nie jest zachwycająca ale teledyski mozna spokojnie oglądać.
Krotko mowiac sprzet do sluchania jest spoko a odtwarzacz filmow jest takim dodatkiem


deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 01:05

Czytam sobie o odtwarzaczach i zwróciłem uwagę, że piszecie, iż słuchawki dodawane do Creative sa niewygodne... nie tylko to jest ich wadą! Ja kupiłem niedawno MuVo FX FM 512MB, sprzęcik polecam, menu, funkcjonalność itp super, a dźwięk... hmm, dopóki nie zmieni się słuchawek to nie jest najlepiej!! Oryginalne słuchawki Creative to jedno wielkie G!! Na tym nie da się posłuchać muzyki w dobrej jakości. No, chyba że ktoś słucha rapujących <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to i tak wszystko jedno, ale już jakakolwiek muzyka, w której pojawiają sie instrumenty muzyczne wymaga lepszych słuchawek. Ja zakupiłem Sennheiser'y i od razu wszystko zaczęło ładnie grać.

Dlatego, zwracam uwagę, że jeśli komuś zależy na dobrej jakosci dźwieku, to powinien doliczyć do wydatków na odtwarzacz mimnimum 70 zł na jakieś porządne słuchaweczki...

Pozdrawiam


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 09:10

Hmm.... niestety na temat odtwarzaczy Mp3 nie moge duzo powiedziec.
Kupiłem "takie cacko", wprawdzie 128mb, ale mi wysrtarczało....ale tylko 2 dni.... poniewaz mi ukradli :prochno: ..... polecam, warto kupic :wink:


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 19:57

Pan wyżej najwyraźniej źle się poczuł troche... :think:

Ja od dawna posiadam takie cacko http://www.ezylion.pl/product.php?produ ... bestseller i sprawuje sie świetnie. 512 mb to dla mnie wystarczająca pojemność. MuVo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Posiada radio, dyktafon i oczywiście odtwarza mp3. Gorąco polecam go wszystkim, jednak chce dodać, że słuchawki, które znajdują się w zestawie są niewygodne, a po drugie jakość muzyki nie jest wyśmienita. Zakupiłem sobie słuchawki Sony i dopiero wtedy poczułem, na co stać to moje "maleństwo" :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ODPOWIEDZ