futerko

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2005, 23:55

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/spanish.php
zapraszam do obejrzenia filmiku :angry: o produkcji futer :evil: ja do konca nie obrejrzalem bo bym musial isac komus morde obic chyba.zeby odtworzyc prawy klawisz i odtworz,moze dlugo sie ladowac
ja to bym takim ludziom :? wybijał zeby lamal kosci itd a dla przykladu transmisje w tv live bo to sie nie da inaczej
no to tyle,nie pisze wiecej bo bez przeklenstw tego opisac sie nie da


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 00:12

Odrazy Ostrzegam Film DLa Ludzi Powyzej 12 Roku Zycia ! :cry: Brutalna ale jakze Okrutna Prawda


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 01:02

O jaa.... :stop: Nie nie nie nie.... Nie obejrze całego... Sorry ale tych ludzi to bym pozabijal, polamal szczeny i powybijal wszystkie zeby smiejac sie w twarz... TO JEST STRASZNE, zepsules mi humor na noc :cry: Biedne zwierzatka... :roll:

Boże.... Bezsilność czuję i cholerny smutek, co im te zwierzątka zrobiły !!!
Wrrrr... To mnie powalilo psychicznie.... Parter.... :( :( Nastawcie sie na rzeź.. :evil:
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2005, 15:13 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 2 razy.


Go hard, or go home.
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 01:02

Jezus Maria!!! Aż po tym dreszcze po ciele przeszły!!! Nie należe do osób wrażliwych ale ten film mnie poruszył.... Nic mądrego to nie napisze... ale uważam, że takim ludziom powinno się zrobić to samo!!! Jak zobaczyłem łzy tego zwierzaka to aż zacząłem myśleć o moim psie... co bym zrobił jak by jemu ktoś coś takiego zrobił...

Dla tych którzy jeszcze nie oglądali to mimo wszystko odradzam... bo uczucie współczucia i bezsilności strasznie dołują....


Obrazek
neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 09:53

Matko ,do końca nie obejtrzałem ,tyle co zobaczyłem to mi wystarczy :cry:I wstyd sie przyznac ,ale az mi sie w oczach wilgotno zrobiło
Jak mozna cos takiego robic? Tym co zabijali te zwierzątka to nie wiem czy by im było przyjemnie jakby ktos do nich podszedł i wpieprzył im w morde :evil: Chciałbym cos zrobic dla tych zwierzątek ,ale nie wiem jak

Podobnie jest z testowaniem leków i innycg rzeczy na zwierzetach
Biedne zwierzęta ,jak one później żyją z wydziubanym okiem , albo widziałem kota z wmontowanym na głowie jakims czyms nie wiem co to było ale wygladalo na taki jakis "kociołek" i to miał do srodka głowy wprowadzone
Ci ludzie nie mają chyba wogóle uczuc ,nie wiem jak mozna tak pozabijac
zwierzęta :(


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 10:22

ciekawe jaktacy ludzie by sie czuli gdyby to ich tak dreczyli. Dla mnie c ludzie sa chorzy :/


Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 10:23

Ten film powinni puszczac w sklepach przed kupnem futra. Czlowiek podchodzi do kasy i musi obejrzec ten film a pozniej moze zdecydowac czy chce dalej te futro. Wiem ze to nie jest mozliwe ale taki film lepiej pokazuje co sie dzieje niz jakas reklama przeciw kupowaniu futer czy nawet najwieksza manefistacja zielonych. Mniej takich scen bedzie tylko wtedy gdy spadnie popyt na futra.
Dolujacy flmik:(


Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 10:39

Jakbym spotkał takiego człowieka to bym mu przysłowiowo " nogi z *** *****". Ja rozumiem, że życie jest ciężke, ale nie żeby zarabiać w taki sposób - "obdzierając na żywca ze skóry te zwierzęta" (nie mówiac już, że po zdjeciu skóry niektóre z tych zwierzaków jeszcze żyły). Jestem takiego samego zdania co Ikar - pokazywać takie filmiki w sklepach z futrami. Po tym co widziałem jakoś mi nie śpieszno, żeby w przyszłości kupować futra żonie. :?


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 10:47

To jest chore... Przecież te zwierzaki w większości przypadków jeszcze żyły, gdy ci "ludzie" obdzierali je ze skóry. Mówi się, że tylko ludzie myślą, ale Ci z Was, którzy na codzień mają kontakt z jakimiś zwierzętami ( z psem czy kotem) to wiedzą, że zwierzęta też myślą, mają swoje uczucia.
Niestety tą całą sytuacje sprowokowały pieniądze. Bo są ludzie, którzy dadzą każda kasę, żeby tylko dobrze wyglądać.
Nie wiem, próbuje zrozumieć tych ludzi, ale jakoś nie umiem.

Futerko ------- tak,
ale tylko sztuczne...


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 11:45

Film...co to ma byc? Gdzie to? W Kambodzy? Jakas cholerna dzicz... Jak mozna, zywcem... Nie obejrzalem do konca, tak jak moj 18-letni brat. Co za *****.

Druga strona medalu jest taka, ze nie wszyscy tak robią... A zreszta kiego komu te futra? Nie lepiej se kupic kiece?


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 12:19

Nie napisze czegoś mądrego ale...dla mnie ci ludzie są chorzy psychicznie :angry: :angry: .Jak mogą tak mordować zwierzęta :twisted: jak :angry: .
Podpisuje się też pod tym co napisał Ikar.Powinni to puszczać w sklepach :!: :!: :!:
Jednym słowem Ludzie Paranoja :angry: :angry:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 12:25

To jest chore. Jestem zszokowany. trudno mi teraz sklecić jakieś sensowne zdanie. Ten widok żyjących obdartych ze skór zwierzat. Naprawde ciężko mi cokolwiek napisać.


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 12:30

Straszne lecz niestety prawdziwe. Co gorsza nie jest to odosobniony przypadek. I to mają byc cywilizowani ludzie??!! Do diabła z taką cywilizacją :evil: Mam nadzieję że sprawcy zostaną ukarani. Co prawda nie ma kary odpowiedniej do tego typu zbrodni. przecież żaden sąd nie skaże ich na obranie żywcem ze skóry....


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 12:35

FanJuventusu pisze:Odrazy Ostrzegam Film DLa Ludzi Powyzej 12 Roku Zycia ! :cry: Brutalna ale jakze Okrutna Prawda
co najmniej od 18 lat chyba zaszla jakas pomylka :angry:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 12:41

a ja mam pytanko: jak to włączyć ? :roll: bo wisze nad tym od kilkunastu minut i uruchomić nie umiem :>


ODPOWIEDZ