Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2012, 23:32

*Ki$iEL* pisze:Chcę mieć wszystko :P Mimo, że ich nie cierpię :P
Znaczy ja wgrywałem to http://www.centrumfm.org/plik-698,Fake_by_Axa_50.html i nie działa. ; o
Może z nowym patchem koliduje? Nie mam pomysłu. Wg opisu nawet nie trzeba nowej gry zakładać, ale ja tworząc nową grę to miałem już wrzuconego fejka w podaną lokalizację. Dziwna sprawa ; - /
U mnie działa. Wszystko się u niemiaszków wyprostowało w momencie wysyłania powołań do kadry.


Obrazek
Wojtek1610

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 maja 2011
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 16:01

Jak wygląda gra przez internet w FM 12?


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 18:03

Przez steam lub hamachi. Na cmrev są poradniki, poszukaj.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 18:50

mixery pisze:Przez steam lub hamachi. Na cmrev są poradniki, poszukaj.
ja używam hamachi i powiem , że jest bardzo dobrze ;) zero lagów , sama przyjemność z gry ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Wojtek1610

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 maja 2011
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 22:03

można zapisywać grę w trakcie rozgrywki w fm przez neta? I jak to jest potem z wczytywaniem i graniem dalej nastepnego dnia?


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2012, 08:52

Wojtek1610 pisze:można zapisywać grę w trakcie rozgrywki w fm przez neta? I jak to jest potem z wczytywaniem i graniem dalej nastepnego dnia?
naturalnie , że można. To jest tak jak z rozgrywką w trybie offline , więc nie ma żadnego problemu ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 18:52

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Fa ... onii_.html ja ściągnąłem łatkę do rep Niemiec i Japonii stąd. Na stronce masz opis gdzie zastąpić istniejące pliki.


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 22:17

Może mi ktoś napisać jakie są kolejne poziomy np. siatki wyszukiwania juniorów czy też obiektów młodzieżowych. Ogólnie chodzi mi o te wszystkie elementy znajdujące się w zakładece baza treningowa. Szukałem tego w necie no i nie znalazłem.

I dlaczego ulepszając jakiś obiekt, którego poziom jest doskonały po ulepszeniu jest dalej doskonały, a nie np. super doskonały:P To jest nie istotne rozchodzi mi się o nazwy poziomów :)


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2012, 19:42

Mam młodego bramkarza, dobrze się spisuje zastępując podstawowego, wróżona jest mu bardzo przyzwoita przyszłość, a ja jestem również z niego zadowolony. W zespole zaliczył 13 występów (liga) w przeciągu półtora roku, a do klubu jako junior dołączył 3 lata wcześniej. Już widzę, że mogę mieć z niego dużą pociechę i po zakończeniu sezonu (aktualnie styczeń) chciałbym go wypożyczyć do klubu finalnego. Mam jednak pytanie, czy o doborze podstawowego golkipera zespołu do którego go wypożyczę będą decydować wyłącznie umiejętności? Czy może jednak przesądzić doświadczenie innego zawodnika lub jego przywiązanie do klubu? :whistle: Chcę by się ograł, ale nie chcę by później przesiedział sezon na ławce.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2012, 20:48

K.M. pisze:Mam młodego bramkarza, dobrze się spisuje zastępując podstawowego, wróżona jest mu bardzo przyzwoita przyszłość, a ja jestem również z niego zadowolony. W zespole zaliczył 13 występów (liga) w przeciągu półtora roku, a do klubu jako junior dołączył 3 lata wcześniej. Już widzę, że mogę mieć z niego dużą pociechę i po zakończeniu sezonu (aktualnie styczeń) chciałbym go wypożyczyć do klubu finalnego. Mam jednak pytanie, czy o doborze podstawowego golkipera zespołu do którego go wypożyczę będą decydować wyłącznie umiejętności? Czy może jednak przesądzić doświadczenie innego zawodnika lub jego przywiązanie do klubu? :whistle: Chcę by się ograł, ale nie chcę by później przesiedział sezon na ławce.
No to lepiej nie wypożyczaj go do filialnego klubu ;) Szczególnie, że może nie chcieć tam pójść.
Dużo lepszym rozwiązaniem jest zaproponowanie go wszystkim klubom, wypożyczenie z 0% pensji. Na pewno ktoś się skusi, jeśli jest dobry. Wtedy przy ofercie będzie napisane czy klub widzi w nim zmiennika, czy też wartościowego zawodnika pierwszego składu.

Ja tam gonię Fergusona ;) Wreszcie Lechem zdobywam seryjnie LM. Póki co jeszcze brakuje kilku pucharów, ale niedługo w końcu go dogonię ;)


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 14:29

Ja od grudnia gram Pescarą, teraz mam rok 2020. 5 mistrzostw z rzędu, 4 PW, 2 CL I takie pierdołki jak Superpuchary czy inne KMŚ . Verratti, Branescu, Marrone to klasa światowa i trzon zespołu, Verratti już jest kapitanem repry. Mam 110 milionów na koncie, średnią wieku 23 i nowego Platiniego w drużynie. Już miałem odchodzić ale też pomyślałem że podgonię Fergusona, chociaż gra się staje trochę monotonna.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 14:34

mixery pisze:Ja od grudnia gram Pescarą, teraz mam rok 2020. 5 mistrzostw z rzędu, 4 PW, 2 CL I takie pierdołki jak Superpuchary czy inne KMŚ . Verratti, Branescu, Marrone to klasa światowa i trzon zespołu, Verratti już jest kapitanem repry. Mam 110 milionów na koncie, średnią wieku 23 i nowego Platiniego w drużynie. Już miałem odchodzić ale też pomyślałem że podgonię Fergusona, chociaż gra się staje trochę monotonna.
Też stała mi się monotonna, 'na szczęście' po trzech zwycięstwach z rzędu w LM, nagle odpadłem w 1/8 z Ajaksem ;) Więc wpadłem na to, że zamiast odchodzić z klubu, zrobię rewolucję. Sprzedałem 4 piłkarzy powyżej 27. roku życia, dostałem za nich ponad 100mln funtów. Sprowadziłem kilku młodych, od razu zarząd wymyślił sobie nowy stadion nazwany moim imieniem ;) Więc gram sobie na luzie, żeby tego Fergusona wyprzedzić i wyprowadzić mój zespół na 60tysięczny stadion ;) Bo niestety dostanę go po sezonie.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 14:44

Szikit pisze:
mixery pisze:Ja od grudnia gram Pescarą, teraz mam rok 2020. 5 mistrzostw z rzędu, 4 PW, 2 CL I takie pierdołki jak Superpuchary czy inne KMŚ . Verratti, Branescu, Marrone to klasa światowa i trzon zespołu, Verratti już jest kapitanem repry. Mam 110 milionów na koncie, średnią wieku 23 i nowego Platiniego w drużynie. Już miałem odchodzić ale też pomyślałem że podgonię Fergusona, chociaż gra się staje trochę monotonna.
Też stała mi się monotonna, 'na szczęście' po trzech zwycięstwach z rzędu w LM, nagle odpadłem w 1/8 z Ajaksem ;) Więc wpadłem na to, że zamiast odchodzić z klubu, zrobię rewolucję. Sprzedałem 4 piłkarzy powyżej 27. roku życia, dostałem za nich ponad 100mln funtów. Sprowadziłem kilku młodych, od razu zarząd wymyślił sobie nowy stadion nazwany moim imieniem ;) Więc gram sobie na luzie, żeby tego Fergusona wyprzedzić i wyprowadzić mój zespół na 60tysięczny stadion ;) Bo niestety dostanę go po sezonie.
To w nowym FMie są takie bajery? :prochno: Nie no, teraz przez ciebie z ciekawości będę grał do momentu w którym mi taki stadion postawią :smile: W moim ukochanym 2009 miałem 2026, wygrane bodajże 24 mistrzostwa, 10 razy CL i nikt mi niczego nie wybudował :(


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 14:52

Stadion wybudowali, bo miałem średnio 99% zapełnienia stadionu w Ekstraklasie. W LM pewnie jeszcze lepiej ;) I do tego stadion mógł pomieścić bodajże 43tys. a karnetów sprzedawałem po 35tys. Kiedyś Miśkowi wybudowali taki stadion (i nazwali jego imieniem) na Legii bodajże. Więc pomyślałem, że może i mi wybudują.
Miał ktoś sytuację, że do młodzieżówki przychodzi gość o twoim nazwisku? Kumpel mi przesyłał screena, przyszedł do niego 16latek i do tego na wejściu miał go w ulubieńcach ;) U mnie do Śląsku przyszedł Solorz-Żak.


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2012, 15:10

Szikit pisze:...
Miał ktoś sytuację, że do młodzieżówki przychodzi gość o twoim nazwisku? Kumpel mi przesyłał screena, przyszedł do niego 16latek i do tego na wejściu miał go w ulubieńcach ;)...
Była taka sytuacja u mnie, chociaż moje nazwisko w Polsce jest raczej rzadkie. Tłumaczenie jest chyba proste, dodając siebie jako managera, dodajemy też swoje nazwisko do bazy danych, więc prawdopodobieństwo, że gdzieś znajdziemy juniora o naszym nazwisku jest duże. Już nie pamiętam po ilu sezonach takiego gościa znalazłem, ale raczej nie na początku gry :wink:


In Marotta I trust...
ODPOWIEDZ