Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 06:38

Dysponujecie juz jakimis ciekawymi taktykami do FM 2007. Stworzone przez was lub sciagniete z innej stronki bo te standardowe roznie sie sprawdzaja.....


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 13:37

Ja tam gram 4-1-2-1-2 i dobrze mi idzie poki co sezon piaty na 5 meczy 5 wygranych w tym z Lazio i Milanem (po 2-1) ale nakupowalem wzmocnien wiec jest git:D jak co to moge sklad podac


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 07:41

Wedlug mnie gra srodkiem zadko sie sprawdza, jesli dysponujemy dobrymi skrzydlowymi lepiej grac zwykla 4-4-2 z ofensywnie wchodzacymi do przodu skrzydlowymi, druzyna ktora gra srodkiem nie ma szans jesli mamy dobrego defens pomocnika w srodku. Grajac taktyka 4-3-1-2 przegrywalem mecze na wyjezdzie z mocniejszymi druzynami typu Milan, Viola, Palermo czy Parma ustawionymi 4-4-2. Dobrze jest tez zmieniac ustawienie co kilka meczy bo wtedy scouci przeciwnych druzyn nie moga nas rozpracowac taktycznie, zauwazylem tez ze dobrze jest zmieniac ustawienie lub nastawienie taktyczne zawodnikow w czasie meczu, w tym momencie zawodnicy druzyny przeciwnej dostaja zametu na boisku.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 14:01

ale ja gram taka taksa:

------#---#------
--------#--------
-#-------------#-
--------#---------
-#----#--#----#-

mniej wiecej cos takiego i sie sprawdza gram tylko ta ale czasem jak jest slaby przeciwnik grajacy defensywnym stylem troche przed samym meczem zmienial w czasie polowy tez w zaleznosci jak cos nie idzie badz od wyniku


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 13:19

Nio to teraz z innej beczki, widze ze taktyki nie ciesza sie powodzeniem wiec moze rozruszamy temat FM 2007 jakimis talentami lub pilkarzami godnymi polecenia: wiec takz wlasnej autopsji twerdze że oczywiscie warto zostawic Palladino - bardzo dobrze gra w pomocy i ataku, Adu fajnie sie rozwija i szybko rosnie ejgo cena jak i umiejetnosci. Co do drozszych graczy dobre wrazenie sprawia Heitinga, Mascherano czy tez Sneider - wedlug mnie jest duzo lepszy od Van Persiego - mimo ze parametry ma gorsze niz zawodnik Arsenalu ale jest tanszy i fenomenalnie gra we wloszech. Najwiekszym talentem w FM odkrytym przeze mnie jest z pewnoscia Gourcuff z Milanu - to co wyprawia na prawej flance jest niedoopisania. Z napadziorow podobno dobry jest Huntelaar ale strasznie drogi, z innych graczy moge polecic napewno Zaccardo, Bardzagliego i Bovo, widze ze Pazzini dobrze sie rozwija, chcialbym go kupic ale cena jaka daje Viola jest bajecznie kosmiczna.
Moim marzeniem pozostaje Van der Vaart i mlody obrona prawy brazylijski ktory gra chyba w Sevilli - zapomnialem nazwiska


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 14:44

Przemo90 pisze:Bardzagliego
Chyba Barzagli :smile:


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 15:31

Przemo90 pisze: i mlody obrona prawy brazylijski ktory gra chyba w Sevilli - zapomnialem nazwiska
Chodzi ci zapewne o Daniela Alvesa


Dawniej Virus[Mauro].
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 22:39

Może powinienem zrobić nowy temat ,ale pomyślałem po co ? A więc ostatnio wziąłem się do roboty razem z moim kolegą i tak powstało forum (portal już niedługo będzie) http://fm2007centrum.ovh.org/forum

Mam nadzieje ,że wam się spodoba przepraszam ,że zboczyłem troszkę z tematyki


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 23:13

oczywiscie zapomnialem o wspanialym srodkowym pomocniku : Nuri Sahim


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2006, 17:50

Jeśli chodzi o talenty to mogę Wam polecić Gonzalo Higuaina. Znalazłem go w FM'ie zaraz przed tym jak o nim przeczytałem w necie 8) . Na początku ma 18 lat, a wskaźniki, jak na ten wiek świetne. W tym momencie jestem w drugim sezonie, awansowałem do Serie A i własnie Higuain jest poki co krolem strzelców (po 20 meczach-22 bramki). Do tego polecam Dessene. Koleś ma słabe wskażniki techniczne ale reszta jest świetna. Jest w wieku Higuaina. Może grać na OPP, PP, PŚ, OPŚ- na wszystkim ma 'naturalny. Póki co, u mnie jest na 3 miejscu wśród piłkarzy z najlepszą notą. Także polecam jak najbardziej. Jedyną jego wadą jest cena. Na początku gry Parma chce za niego około 26 mln funtów. Sam dałem 10mln za współwłasność a po roku kolejne 6 mln. Ostatnim piłkarzem ktorego także w 100% polecam to Zapata. Zdaje się, że gra w rezerwach Udinese. Ma 20 lat. Środkowy obrońca. Najważniejsze wskaźniki dla obrońcy ma świetne. Krycie-18 Ustawianie się-17 Gra głową-17 Odbiór-18 :) . Jego jedyną wadą jest to, że kiedy dopada do piłki i ma rozegrać to panikuje :wink: i wybija na oślep. Łącznie za tątrójke zapłaciłem około 25 mln ale opłacało się :) . To poki co, jedyne moje wzmocnienia a jestem w lidze pierwszy z przewagą 6 pkt nad Milanem.[/url]


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2006, 19:28

ja odkrylem najwiekszy talent w Juve w druzynie rezerw :D Andrea Gassbaroni moze nie najmlodzszy ale u mnie to wymiata okolo 30 asyst na sezon mnie sie bardzo podoba :D a i jeszcze mozna boularohza(nie pamietam jak sie pisze) tanio z chealsy sciagnac mnie kosztowal okolo 11 M a byl najlepszym obronca serie A jak gral u mnie to tyle jak co to sie podziele info:D gram juz 5 sezon szkoda ze Del Piero odszedl na emeryture :/


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2006, 21:38

kamex22 pisze:ja odkrylem najwiekszy talent w Juve w druzynie rezerw :D Andrea Gassbaroni moze nie najmlodzszy ale u mnie to wymiata okolo 30 asyst na sezon mnie sie bardzo podoba :D a i jeszcze mozna boularohza(nie pamietam jak sie pisze) tanio z chealsy sciagnac mnie kosztowal okolo 11 M a byl najlepszym obronca serie A jak gral u mnie to tyle jak co to sie podziele info:D gram juz 5 sezon szkoda ze Del Piero odszedl na emeryture :/
grasz juz 5 sezon i dopiero odkryłeś Andrea Gassbaroniego :?: Ja grając pierwszy sezon juz go wziolem do pierwszego skladu a w drogim sezonie gral na zmiane z Camorem :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2006, 16:07

nie no odkrylem przed sezonem 3 bo wczesniej na lewej stronie dzielil i rzadzil Nedved a na prawej Camor i Marchonni(ktory jak cos gral na lewej) ale Niedzwiedz mial juz z 37 lat i ledwo dyszal wiec chcialem kupic ale zanim to zrobilem 3 spary gral Gasbarroni i wszystkie 3 wystepy na 9 wiec wzialem na probe i zostal w skladzie:D


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 13:19

Chiellini wyskoczyl mi z problemem ze szuka nowych wrazen i ze chce odejsc, nie pomaga przedluzenie kontraktu na lepszych warunkach, musze go sprzedac, macie jakis dobrych kandydatow na lewa flanke ? Zastanawiam sie nad Lahmem z Bayernu - obok Ashle'a Cole 'a z Chelsea to chyba najlepszy mlody lewy obronca w grze... moze macie jakis innych sprawdzonych graczy...?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2006, 16:41

ja tam tylko Chielliniego:D ale myslalem tez na Lahmem ale Chiellini to podstawa ale Lahm moze byc dosc drogi ile masz kasy?


ODPOWIEDZ