Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 14:43

KowalFromStolica pisze:
UlTrAs pisze: Jeśli gram np. Wisłą trzeci sezon i wgram sobie update'a to bedzie on mi działał od razu czy musze zacząć nową gre
Jeśli wgrasz update'a składów i takich tam rzeczy to na pewno nie będzie działał bo niby na jakiej zasadzie? Miałbyś np. Owena u siebie w drużynie i nagle przeniósł by się do Realu?? Troche nielogiczne. A jeśli chodzi Ci o patcha to nie jest wskazane by po wgraniu patcha kontynuować stary save bo mogą wyniknąć komplikacje i np. na początku 4 sezonu gra Ci się zawiesi lub zawodnicy niektórych drużyn zmienią się na <person%> Wiem bo sam tak miałem. Oczywiście możesz próbować tylko jak np. wywalczysz taką Wisłą LM i może się zdarzyć że wcale Ci się to nie zapisze... to może troche zdenerwować. Więc radzę zacząć od początku :)

aahhh... oczywiście nie chodziło mi o wgranie update'a a o wgranie patcha :oops: sorry za wprowadzenie w błąd :wink:


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 18:10

marsek pisze:
http://www.crackdofm2005.xt.pl/ - sposób na cracka.

Ale jesli ktos ma cracka to niech da 8)
Niestety ten sposob nie dziala :? zrobiłem wszysko wg instrukcji i gdy prubuje uruchomic fm wyskakuje komunikat ze autorum nie nie wlasciwa aplikacja systemu fat 32 czy jakos tak :roll:


...
marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2005, 18:19

miccoli pisze:
marsek pisze:
http://www.crackdofm2005.xt.pl/ - sposób na cracka.

Ale jesli ktos ma cracka to niech da 8)
Niestety ten sposob nie dziala :? zrobiłem wszysko wg instrukcji i gdy prubuje uruchomic fm wyskakuje komunikat ze autorum nie nie wlasciwa aplikacja systemu fat 32 czy jakos tak :roll:
nie działa? a to sorry ..ja nie uzywałem tylko znalazłem na innej stronie...


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2005, 15:38

Ja gram juve, jestem w połowie pieerwszego sezonu: wczesniej wprowadzilem Widzew do Ligi Mistrzów w 3 sezony. Obecnie jestem liderem w tabeli - 7 pkt przewagi nad milanem, w coppa italia w 1 meczu polfinalowym pokonalem rome 4-0 a w CL jestem w 1/16 z Celtic. Sprzedałem Ferrare, Montero, Juliano, Tudora, Pessotto, Birindelliego, Apiaha, Chimentiego, Zalayete czyli zrobilem czystki w skladzie z niepotrzebnych zawodnikow. Sprowadzilem Mascherano i Hubschmana a w grudniu Robinho (tylko 10 baniek dalem), Kompanego - wymiata jak nic, Kallstroma. W lipcu przyjda do mnie: Evra - 11 dalem, za darmo: van Bommel, Dede i Santana z Palermo. Chce jeszcze kupić Bonere. Aha i wziolem sobie na rezerwowego bramkarza mlodego Schmeichela i Adu oraz mlodego Weah i Bruno - podobno mlody dobry bramkarz.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2005, 16:10

Ja mam podobne pytanie dotyczące patcha.
Zainstalowalem patche i czy w starym sejwie działają dobrze te patche ? Czy trzeba od nowa zaczynac ? Chodzi mi głownie o Engine meczu działa tak jak przed patchem czy inaczej ? bo jakoś nie widze różnicy :snooty: :prochno: :smile:


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 17:03

macie może jakieś fajne skiny z czcionkami polskimi??
ja już na tym standardowym nie wytrzymuje
gram 3 sezon Juventusem i 2 razy obroniłem Scudetto, ale w LM słabiutko mi idzie, w 1 sezonie odpadłem w 1/8, a w 2 sezonie w 1/4. Jestem na 2 miejscu z polskich managerów. Mój skład to:
........................................Buffon........................

zambro..............bonera..................canna(natali).......evra

..............emerson(julio baptista)(mascherano)...............

..........................juninho(van der vaart).......................

joaquin(camor)(scaloni).....................nedved( cristiano ronaldo)

...........adriano(luque)............treze(zalayeta).................

Ci w nawiasach to są zmieniani prawie co mecz
zalezy jak z kondycją
najlepsze było z Oliverą......był wart 9M euro a sprzedalem za 45M euro do interu, tak samo jak Zlatan za 50M euro do interu a Kapo za 30 M euro do Man Utd


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 17:48

paku pisze:Ja mam podobne pytanie dotyczące patcha.
Zainstalowalem patche i czy w starym sejwie działają dobrze te patche ? Czy trzeba od nowa zaczynac ? Chodzi mi głownie o Engine meczu działa tak jak przed patchem czy inaczej ? bo jakoś nie widze różnicy
Zaleca się granie od nowa po instalacji patcha, ale jeśli gra ci się nie sypie to możesz i na starym savie grać :)
koksu_klb pisze:macie może jakieś fajne skiny z czcionkami polskimi??
ja już na tym standardowym nie wytrzymuje
Ja gram na chameleon skin 8) Jak dla mnie wypas

Tutaj macie screena z gry z polskimi tekstami.

Jak ktoś chce to do mnie na GG zgłoszenia to albo prześle albo poszperam za linkem w necie :wink:


Ja również gram trzeci sezon i nie mogę wywalczyć LM :? Tym razem z Barcą odpadłem :| Ale za to mam dwa Scudetta :D


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 17:50

Mam z FM maly, a wlasciwie to duzy problem. Gram sobie jakis czas, wychodze z gry, zapisuje ja elgancko ale gdy wlaczam ponownie FM to nie moge wczytac gry :? Gra jakby nie widziala zapisanej wczesniej gry, przez co gra jest wlasciwie niemozliwa, bo za kazdym razem trzeba zaczynac wszystko od poczatku. Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem to prosze o pomoc :)


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 21:59

Gorczas--->masz jakies inne skiny bo ten chameleon taki dziwny dal mnie, ale żeby byly polskie czcionki

jeszcze jedno chłopaki:
czemu nie moge grac w fm w oknie?? odznaczam tryb "pełny ekran" i jak daje zatwierdz to pisze, że twój system uniemożliwia... :angry:
ale to co wyskakuje to jest jako okno windowsa, a nie np. komunikat z fm'a


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2005, 22:43

koksu_klb pisze:Gorczas--->masz jakies inne skiny bo ten chameleon taki dziwny dal mnie, ale żeby byly polskie czcionki
Niestety na kompie mam tylko tego jednego skina, który według mnie jest najlepszym skinem jaki wyszedl do FM-a 8) Jeśli chcesz to możesz tam zmienić, żeby menu było z drugiej strony. Tego chameleon skina wrzuciłem na serwer na tydzień, bo kilka osób się po niego zgłaszało, więc do ściagnięcia jest tu.

A jeśli chcecie innych skinów to tutaj macie ponad 200 skinów do FM-a, ale niestety trzeba każdego sprawdzać czy ma polskie znaki :?
koksu_klb pisze:jeszcze jedno chłopaki:
czemu nie moge grac w fm w oknie?? odznaczam tryb "pełny ekran" i jak daje zatwierdz to pisze, że twój system uniemożliwia...
ale to co wyskakuje to jest jako okno windowsa, a nie np. komunikat z fm'a
Może podaj dokładny komunikat albo zrób print screena komunikatu i nam wrzuć to będzie można nad tym pomyśleć, bo z tego co napisałeś to dużo nie wynika :). Tak samo zlatan_sc mógłbyś podać dokładnie jaką masz wersję FM-a i popróbować savować w inne miejsca, albo od nowa zainstalować gre :)

PozdrQ
Ostatnio zmieniony 04 maja 2005, 14:40 przez gorczas, łącznie zmieniany 1 raz.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 00:12

koszt transwerow to 195m euro

buffon
bonera-martin-ferdinand-mariotti
de rossi
ch ronaldo diego adu
cassano pazzini


nielicze(rezerwowych) innych moich zawodnikow ktorych kupilem
wystawiajcie adu u mnie gra swietnie na 12 meczy ma 13 asyst i 5bramek !!!!!!!!!u mnie gra na lewej pomocy ofens

sukcesy to liga 3x
lm 3x
superpuchar 2x
mistrzostwo swiata 3x
acha i to wszystko legalnie ! poprostu trzeba wyczuc kiedy jakiego zawodnika wprowadzic jak np pazzini nie gra od razu znakomicie tylko po sezonie to przez sezon gral treze a on jako zmiennik i po sezonie byla zmiana z tym ze treze sprzedalem


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 01:05

ostatnio znowu zachciało mi sie grać w FM no i jestem po pierwszyme sezonie. Zdobyłem Scudetto, lige mistrzów, superpuchar Włoch, Superpuchar Europy i teraz czeka mnie walka o Puchar interkontynentalny. Choć Ligi mistrzów początkowo nie wygrałem i dopiero przez zwalenie sie save'a musiałem gre odpalac od innego zapisu a ten był jakieś 6 meczy przed końcem sezonu więc ponownie zawalczyłem o LM. Mój skład:

===============Buffon=======================
Heitinga====Bonera(Kompany)==Canna(Thuram)===Zambro(Chiellini)


Olivera(Kapo)=====Blasi(Appiah)==Emerson======Nedved (Adu

===========Trezeguet(Zlatan)===Gilardino(DP)===========


Alex został najlepszym zawodnikiem w Europie, zdobył złotego buta i był najlepszym napastnikiem w Europie więc go jesce nie sprzedałem :wink: choć obecnie może wymienie go za Martinsa. Najwięcej wart jest na razie Gilardino (39mln) póxniej Zambro i Treze (po35mln) a następnie Buffon (30 mln)niedługo zakupie kolejnych piłkarzy ponieważ odaje połowe Miccoliego za 15 mln i połowe Maresci za 7 mln. Dodatkowo mam jesce 7 mln więc jesce kogoś zakupie. Oczywiście wszystko podane w funtach. A noi jakby kogoś dziwiło wystawianie Blasiego to miał średnią not jedną z najlepszych w lidze, Appiah to samo bo Emerson połowe sezonu był kontuzjowany i obaj musieli grać. Kapo wraz z Oliverą, spisują się świetnie. Olivera jest jush wart 19 mln a Kapo 10. Najbardziej zaskakuje mnie Zambro bo zawsze kiepsko sie u mnie spisywał a w tym save'ie miał najlepszą note w Serie A. Do tego często strzela bramy (8 bramek w sezonie). Dobra kończe bo ide chyba spać. Dobranoc :wink:


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 07:56

ma ktos crack działajacego do tej gry, bo szukam juz godzine i nic :angry: :prochno:


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 09:22

http://img216.echo.cx/img216/3525/bladwfm1zs.jpg
to jest ten screen z tym błędem
wcześniej nie chciało mi sie z tym bawic :P


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 09:28

bartus pisze:ma ktos crack działajacego do tej gry, bo szukam juz godzine i nic :angry: :prochno:
Zależy czy masz grę z patchem...
Jeżeli masz grę z patchem 5.0.3 lub 5.0.5 to zapraszam na stronkę.

Jeżeli nie masz patcha to wal do mnie na GG to Ci poszukam jakiegoś starego cracka :) .

Uwaga, uwaga :!: Wyszedł nowy update do FM-a autorstwa Robi Robsona i GreediZa okraszony numerem 1.5 :!: Do pobrania tutaj.
Oczywiście do nowego updata nie potrzeba cracków, ale zaleca się granie od nowa.

EDIT
@koksu_klb -> Ja miałęm ten sam bład w Fm-ie tylko, że ja miałem po angielsku (bo gram w angielską wersję gry 8) ), ale już mam rozwiązanie :).
:ball: Wyłącz grę
:ball: Włącz właściwości skrótu do FM-a (jeśli nie masz to zrób :wink: )
:ball: W linii komend (czyli element docelowy :wink: ) wpisz po ścieżce do gry " -small_screen" (koniecznie oddziel spacją i bez cudzysłowiu :wink: )
:ball: Włącz grę i wejdź w opcje i zmień na grę w oknie
:ball: Graj w oknie 8)

PozdrQ


ODPOWIEDZ