Fifa 2005 oficjalna stronka

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 15:06

Dejwid23 pisze:Nie podoba sie wam fifa bo jest poprostu dla was za trudna. Usiadziecie sobie przy takim PES nastrzelacie kilka bramek i cieszycie mordki. Fifa jest sto raszy lepsza ale jest dla graczy ktorzy umią tą gre rozszyfrowac stwarzac akcje itp. Dla mnie Fifa 2004 mimo niektorych bledow jest obecnie najlepsza grą piłkarska. A fifa 2005 to dopiero bedzie.. :D:D:D
Prawda jest taka drogi kolego ze to FIFA jest latwa..po pograniu w nia przez 2tyg mozna juz zalapac schemat strzelania bramek i pozniej 80% bramek pada z podobnych sytuacji..gralem we wszystkie FIFY 0d 98roku ale jednak zadna z nich nie byla tak dobra pod wzgl gameplayu i kreatywnosci w rozgrywaniu akcji jak PES3(ktory moze i ledwo mi lazi ale i tak wole sie meczyc)...mam nadzieje ze w FIFA2005 poprawia wreszcie gameplay,ze stanie sie on mniej schematyczny a gra bardziej dynamiczna...naprawde chcialbym zeby poprawili rozne niedociagniecia..zeby wreszcie kupili licnecje FIFA i UEFA i zeby np grajac w CL mozna bylo uslyszec hymn ligi mistrzow a ceremonia dekoracji byla zroznicowana a nie jedno i to samo bez wzgledu na rdz rozgrywek..czekam na pilkarski ideal bo powiedzmy szczerze..EA ma kasiore i stac ich nie tylko na idealny gameplay ale takze na swiente odwzorowanie calej jego oprawy spiewu kibicow itd...na licencje mogliby troche kasy poswiecic w koncu gry z serii FIFA do najtanszych nie naleza..


Silent

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 15:09

Łeee jeszcze stare stroje ;P dziwnie sie bedzie grało :)


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 15:11

Dejwid23 pisze:Nie podoba sie wam fifa bo jest poprostu dla was za trudna. Usiadziecie sobie przy takim PES nastrzelacie kilka bramek i cieszycie mordki. Fifa jest sto raszy lepsza ale jest dla graczy ktorzy umią tą gre rozszyfrowac stwarzac akcje itp. Dla mnie Fifa 2004 mimo niektorych bledow jest obecnie najlepsza grą piłkarska. A fifa 2005 to dopiero bedzie.. :D:D:D

hahahaha.....no dobre LOOOL


Dejwid23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 15:27

oczywiscie ze jest latwa jak wlasnie opanujesz sobie jeden schemat i tylko nim bedziesz strzelal bramki. Ja nie mowie ze ta fifa nie ma błedów bo ma i to mnówstwo ale i tak nie równa sie do PES. moze mowie tak dlatego ze wy gracie pewnie tylko z kompem, z ktorym mozna wygrac łatwo . Cała prawda o fifie kryje sie w multiplayerze. Napewno grając z druga osobą nie bedziesz mu all time strzelał bramki tym samym schematem bo sie kapnie ( chyba ze jest głupi :D ). Wiec kolego jezeli chcesz sie dowiedziec jak sie naprawde gra w fife zapraszam na gg :D pogramy


Włochom gratulujemy JUVENTUSU
Dejwid23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 15:29

a stroje to ejszcze napewno zmienia :) Do premiery jeszcze pare miesiecy :)


Włochom gratulujemy JUVENTUSU
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 16:14

Muszę przznać że nie grałem jeszcze w pełną werję PES 3 , ale grałem w demo i naprawdę gameplay jest znakomity , ta gra jest bardzo realistyczna , ruchy są bardziej ludzkie ogólnie zachownie piłkarzy jest lepsze , ale jakoś nie miałem okazji grać w pełna wersję wieżko mi to oceniać . Jeśli chodzi o Fife to od bodajże Fify 2003 lub 2004 gra sie identycznie , prawie nie ma zwodów , podania wszystkie są co do nogii , przez co nie ma szybkich akcji ( tak jest w EURO) , Fifa robi się szybko nudna , choc EURO przynisło kilka zmian , to sa one nie znaczne i nie wnoszą , tak bardzo potrzebnej innowacjii .
Ja mam jednak nadzieję że Fifa 2005 będzie bardzo dobra i zmienią przyciski , szczególnie E z W , grafika to jest jedyna rzacz która w Fifie stoji na bardzo wysokim pozimie i jesli ktoś ma jakąś nowocześniejszą karte graficzna z wygładzeniem kontur ( czy jaokoś tak to sie nazywa) + jeszcze kilka bajerów to gra robi wrażenie ( mowa o Fifie 2004)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 16:23

mi najbardziej podobal sie filmik wstepny z Fifa World Cup 98 i podklad "Tubthumping" Chumbawamby :) A jesli chodzi o Fife to ja tam na nia nie narzekam, chociaz pewne niedorobki sie im zdarzaja niestety... Tak jak by nie mogli zrobic czegos raz a porzadnie.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 16:46

Ja jestem ogólnie rzecz biorąc zwolennikiem serii ea sports. Zgodze się z niektórymi że najlepszą fifą była fifa 98 ( nie grąłem w world cup'a), a w szczególności potyczki z kumplami były świetne... na jednym komputerze :D , tak tak , grałem myszką :D :D , wypas był totalny , takich uników nie da się zrobić na klawiaturze:):). Potem była posucha ( głównie przez mój komp z przeszłości) , grałem tylko na najmniejszych detalach w fife 2001 i troszeczke w 99 i 2000 , ale gdy rok temu stałem się właścicielem nowej maszyny , zacząłem pogrywać w fife 2003 która mnie bardzo wciągnęła. Potem nadeszła fifa 2004 która mnie zdenerwowała... swoją grafiką. Ale to najprawdopodobniej przez moja karte graf. która nie obsługuje połowy funkcji graficznych.
Natomiast niedawno zainstalowałem PES 3. chciałem spróbować , bo wszyscy zachwalali. Zawiodłem się. Na 50% spowodowane jest to przyzwyczajeniem się do serri fif. A 50% to były problemi z płynnością ( sprawa sprzętowa , nie móiwe ze to minus gry) , sterowanie ( ta gra jest stworzona pod PS2 i pady , ona nie powinna byc wydana na PC :wink: , no ale jak ktos opanuje to lux:)) , gameplay - przekombinowany, przesadzili z tymi zwodami , przyjęciami piłki itd itp. Uważam że fifa jest bardziej realistyczna ( to tlyko moje prywatne zdanie) . Ostatnim minusem jest brak oryginalnych lig , państw itd. Ale to nie wina konami.
Ogólnie: czekam na fife 2005 , PES 4 mnie nie interusje.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 17:13

Dejwid23 pisze:Nie podoba sie wam fifa bo jest poprostu dla was za trudna. Usiadziecie sobie przy takim PES nastrzelacie kilka bramek i cieszycie mordki. Fifa jest sto raszy lepsza ale jest dla graczy ktorzy umią tą gre rozszyfrowac stwarzac akcje itp. Dla mnie Fifa 2004 mimo niektorych bledow jest obecnie najlepsza grą piłkarska. A fifa 2005 to dopiero bedzie.. :D:D:D
:lol: :lol: :lol: ObrazekObrazekObrazek
Dejwid23 pisze:najlepsza bo najprostsza..
I co z tego ale najlepsza

booyak pisze:
DjJuve pisze:Czyli jak co roku 8) Fifa nie moze rownac sie z Pes-em a od 98r(moim zdaniem wtedy wyszla najlepsza fifa :D )poprostu w nia nie gram.Co do galerii jesli ktos powiedzial ze twarze sa dokladnie odwzorowane :lol: proponuej spojrzec na PES-a.Watpie zeby nastapila drastyczna poprawa 8)
Zgadzma się w 100% że FIFA 98 Road To World Cup to najlepsza FIFA jaka wyszła do tej pory... Niestety nie posiadam jej już a szkoda bo chętnie bym znowu pograł 8) Może ktoś zna link skąd można zassać :?: Lub ma możliwość wrzucenia gry (jak ma offkoz 8) ) na jakiegoś ftp'a...
Obrazek
Ja ubustwialem ta gre :D Mialem ja jeszcze na starym dobrym szaraku (PSX).Pamietam gre w hali wielkie wyniki :D wylaczenie kartek i fauli.To byly swietne czasy a fifa byla wtedy najlepsza na rynku dopieru w nastepnym roku wyszedl ISS(pierwsza gra z seri PES)
Obrazek Fifa98

Yari pisze:Natomiast niedawno zainstalowałem PES 3. chciałem spróbować , bo wszyscy zachwalali. Zawiodłem się. Na 50% spowodowane jest to przyzwyczajeniem się do serri fif. A 50% to były problemi z płynnością ( sprawa sprzętowa , nie móiwe ze to minus gry) , sterowanie ( ta gra jest stworzona pod PS2 i pady , ona nie powinna byc wydana na PC :wink: , no ale jak ktos opanuje to lux:))
, Pes jest przeznaczony glownie na PS2 a na konsolce gra sie kapitalnie.Wiem co mowie bo gram dzien w dzien :D
Yari pisze:gameplay - przekombinowany, przesadzili z tymi zwodami , przyjęciami piłki itd itp. Uważam że fifa jest bardziej realistyczna ( to tlyko moje prywatne zdanie)
Gwarantuje ci ze na konsolce wszystkie zwody sie przydaja a pad jest swietnym narzedziem do tego
Yari pisze:Ostatnim minusem jest brak oryginalnych lig , państw itd. Ale to nie wina konami.
No jest najwiekszy minus choc Juve ma wykupiona licencje :D


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
PO^KaZik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2004
Posty: 2
Rejestracja: 02 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 19:39

Ulisses pisze:
zagroo pisze:jak zwykle bedzie wielkie ścierwo !! czekamy na WE8 i PES4
Chodzi mi tutaj u sterowanie ==> ustawienie klawiszy. To co teraz jest woła o pomstę do nieba... Jak grałem w 2004 to chciało mi sie rzygać !! Muszą wrócić do poprzedniego ustawienia, lub umozliwic własne definiowanie przycisków... Inaczej bede grał w 2002 dalej :D
sory ale chyba jakis jestes niepelnosprawny jezeli ni epotrafisz wejsc w opcje i zmienic sobie przycisków :D ( az zdziwiony tym komentarzem wlaczylem fifke zeby sie upewnic czy mozna bo zwatpilem :D :D :D :D )
ta fifa ma duzo bledow ale jest to napewno najlepsza gra na rynku. To ze mowicie ze wygrywacie po 2 tygodniach z kompem na world clasie 17-0 i mowicie od razu przez to ze fifa to szit itd to to wlasnie wola o pomste do nieba :D :D bo fifa została zrobiona przedewszystkim z mysla o tysiacach klientów ktorzy 24 h na dobe beda grac w ich gre W SIECI -> stworzyli specjalny serwer zwany EASO gdzie gra z internetowymi rywalami staje sie prostsza i przyjemniejsza :) PES 3 nawet nie ma opcji multiplayer a co dopiero cos takiego :lol: . Fifa 98 i WC98 były to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gry i ja tez to do dzisiaj powtarzam ale nie ma porownania gra wtedy a gra teraz , zwlaszcza w sieci ;) pograjcie sobie z najlepszymi ludzmi , chociazby z Mistrzem Polski ( www.plf.prv.pl - oficjalne MP ) to zobaczymy czy po przestawieniu sie z gry z komputerem wygrywajac po 17 -0 nie przegracie z nim tyle samo <LOL> :D:D:D Dejvid reszte juz powiedział :D POPROSTU FIFA RLZ & FOREVER :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 20:36

PO^KaZik pisze:
Ulisses pisze:
zagroo pisze:jak zwykle bedzie wielkie ścierwo !! czekamy na WE8 i PES4
Chodzi mi tutaj u sterowanie ==> ustawienie klawiszy. To co teraz jest woła o pomstę do nieba... Jak grałem w 2004 to chciało mi sie rzygać !! Muszą wrócić do poprzedniego ustawienia, lub umozliwic własne definiowanie przycisków... Inaczej bede grał w 2002 dalej :D
sory ale chyba jakis jestes niepelnosprawny jezeli ni epotrafisz wejsc w opcje i zmienic sobie przycisków :D ( az zdziwiony tym komentarzem wlaczylem fifke zeby sie upewnic czy mozna bo zwatpilem :D :D :D :D )
Czy wiesz kogo obrazasz??Za taka zniewage grozi chlosta :D

PO^KaZik pisze:ta fifa ma duzo bledow ale jest to napewno najlepsza gra na rynku.
:lol: :lol: :lol: Nie moge kolejny wielbiciel :lol:

PO^KaZik pisze:To ze mowicie ze wygrywacie po 2 tygodniach z kompem na world clasie 17-0 i mowicie od razu przez to ze fifa to szit itd to to wlasnie wola o pomste do nieba :D :D
O pomste do nieba wola to ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem :lol: Gdzie ktos napisal ze po dwoch tygodniach wygrywa 17:0 na poziomie World Class?? :?

PO^KaZik pisze:bo fifa została zrobiona przedewszystkim z mysla o tysiacach klientów ktorzy 24 h na dobe beda grac w ich gre W SIECI -> stworzyli specjalny serwer zwany EASO gdzie gra z internetowymi rywalami staje sie prostsza i przyjemniejsza :)
A jesli ktos nie ma neta to mam rozumiec ze Fifa nie jest dla niego?? :?
PO^KaZik pisze:PES 3 nawet nie ma opcji multiplayer a co dopiero cos takiego :lol: .
Po co mowisz jak nie wiesz??Musze cie rozczarowac ma opcje multiplayer 8)
PO^KaZik pisze:Fifa 98 i WC98 były to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gry i ja tez to do dzisiaj powtarzam ale nie ma porownania gra wtedy a gra teraz
Racja Fifa 98 byla lepsza 8)

PO^KaZik pisze:pograjcie sobie z najlepszymi ludzmi , chociazby z Mistrzem Polski ( www.plf.prv.pl - oficjalne MP ) to zobaczymy czy po przestawieniu sie z gry z komputerem wygrywajac po 17 -0 nie przegracie z nim tyle samo <LOL> :D:D:D
Nie dziekuje nie skorzystam Fifa mnie nie kreci 8)
PO^KaZik pisze:Dejvid reszte juz powiedział :D POPROSTU FIFA RLZ & FOREVER :D
:lol: :lol: :lol: a ja powiem cos podobnie nieprawdopodobnego Inter mistrzem :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 21:45

Juverulez! pisze:http://www.fifa2005.ea.com/index_flash.php?locale=pl - patrzcie do galerii- tam mamy super fotki, m.in z Juve /Twarz Legro świetnie odwzorowna... ciekawe jak gameplay ;)

Jaki gameplay... nie chce oceniac gry pol roku przed wyjsciem, ale popatrz na 2004 :)
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2004, 23:45 przez Shadow_Alex, łącznie zmieniany 1 raz.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2004, 21:45

problem polega na czym innym. ea jest an rynku pc monopolista jesli chodzi o gry "pilkarskie" ze tak to nazwe. wiec po co maja sie starac ? tak czy siek ludzie to kupia bo nie maja alternatywy. alternatywa sie nie pojawi. mogl byc nie pes3 ale konami, zreszta slusznie, ocenilo ze platforma pc powoli odchodzi do lamusa. czy sie to komus podoba czy nie. najwiekszy udzial w tynku growym maja/beda mialy konsole. zreszta juz teraz najwieksze hity sa wydawane najpierw na ps2/x-pudlo a potem na zloma. zreszta polecam rozmowe z konsolomaniakami 99,9% bez wachania potwierdzi wyzszosc pesa nad fifa. i czy ea doda nowa grafike, nowe sklady, albo nowe opcje koniec jest bliski. chyba ze wreszcie wezna sie do roboty.
a teraz cytaciki:
Nie podoba sie wam fifa bo jest poprostu dla was za trudna.
boze, widzisz i nie grzmisz. fifa trudna ? chyba dla 9-latka. fifa jest schematyczna az do bolu. zreszta opisze tutaj pewny sposb na gola.
taktyka 4-4-2 ze skrzydlowymi. rozpoczynasz mecz. idziesz napastnikiem do przodu przez jakis czas. niskie al przeciwnika sprawia ze atakuje cie 2-3 rywali. w tym momencie zagrywasz na skrzydlo. ciagniesz skrzydlowym do wysokosci pola karnego dosrodkowujesz a napastnik strzeli szczupakiem. 1:0
umią
zamiast tyle przy fifie siedziec popracuj na ortografia.
jezeli sie pogra z 3 miechy,
po 3 miesiacach dopiero ogrywasz wysoko komputer ? :shock:
musisz byc naprawde niezly :lol:
a ja powiem cos podobnie nieprawdopodobnego Inter mistrzem
w to bylbym jeszcze sklonny uwierzyc. ale toro mistrzem, no way! :]


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Dejwid23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 09:49

heh ortografi sie czepia a "Boże" przez małe "b" pisze...
A ten pomyśl na akcje 4-4-2 wprost idealny ty to masz łeb gram w fife od 5 lat i żem tego nie wymyślił.. <LOL> :lol: :lol: :lol: :lol:
Ktoś tam napisał że w fifie nie ma zwodów -> To jest własnie dowod jak mało wiecie o tej grze. W fifie w przeciwieństwie do niejakiego PESa nie wystarcz nacisnac jednego przycisku by wykonać zwód lecz trzeba troszke pokombinować , widocznie to dla was za trudne. Dlatego tak bardzo lubicie Fife 98 bo tam wlasnie do zwodu potrzebny byl jeden przycisk. Juz wiem dlaczego djjuve tak ta gre wychwala. Lubi gry dla dzieci ;]

Jezeli bys kretynie uwaznie przeczytal wszystkie posty to wiedział bys ze mowiac o tych 3 miesiacach nie mowilem o sobie.

Pozdro dla prawdziwych fifowców :twisted: :twisted:


Włochom gratulujemy JUVENTUSU
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 10:03

Dejwid23 pisze: przycisk. Juz wiem dlaczego djjuve tak ta gre wychwala. Lubi gry dla dzieci ;]
Mowilem ze za Fifa nie przepadam i tej gry dla dzieci nie wychwalalem cos musiales zle przeczytac chlopcze 8) W grze wole cos wiecej niz przebiec z pilka pol boiska wymienic dwa podania strzelic trzy bramki i pozniej sie podniecac jak to w przypadku (wiekszosci)grajacych w Fife jest. 8)
Dejwid23 pisze:Jezeli bys kretynie uwaznie przeczytal wszystkie posty to wiedział bys ze mowiac o tych 3 miesiacach nie mowilem o sobie.
Obrazek Jesli na ciebie tak wolaja fajnie ale nie okreslaj innych swoim pseudonimem 8) Wyzywania juz dawno nie bylo :?
Dejwid23 pisze:Pozdro dla prawdziwych fifowców :twisted: :twisted:
Czyli dla dzieci z twojej pobliskiej piaskownicy 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ