Fifa 2005 oficjalna stronka

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 10:23

DjJuve pisze:
Dejwid23 pisze: przycisk. Juz wiem dlaczego djjuve tak ta gre wychwala. Lubi gry dla dzieci ;]
Mowilem ze za Fifa nie przepadam i tej gry dla dzieci nie wychwalalem cos musiales zle przeczytac chlopcze 8) W grze wole cos wiecej niz przebiec z pilka pol boiska wymienic dwa podania strzelic trzy bramki i pozniej sie podniecac jak to w przypadku (wiekszosci)grajacych w Fife jest. 8)
Dejwid23 pisze:Jezeli bys kretynie uwaznie przeczytal wszystkie posty to wiedział bys ze mowiac o tych 3 miesiacach nie mowilem o sobie.
Obrazek Jesli na ciebie tak wolaja fajnie ale nie okreslaj innych swoim pseudonimem 8) Wyzywania juz dawno nie bylo :?
Dejwid23 pisze:Pozdro dla prawdziwych fifowców :twisted: :twisted:
Czyli dla dzieci z twojej pobliskiej piaskownicy 8)

Spokój - nie umiecie normalnie dyskutowac to sie nauczcie.

Obioje po ostrzeżeniu . Dejwid23 dodatkowe w prezencie za prowokacje itd
Zapraszamy za 5 dni.

Oskar8


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 10:25

heh ortografi sie czepia a "Boże" przez małe "b" pisze...
jakbys nie zauwazyl to pisze caly czas z malej litery. wiec nie jest to lamanie zasad ortografii.
A ten pomyśl na akcje 4-4-2 wprost idealny ty to masz łeb gram w fife od 5 lat i żem tego nie wymyślił.. <LOL>
to jest dowod na schematycznosc. w prawie kazdej fifie on dziala (poza 97).
Jezeli bys kretynie uwaznie przeczytal wszystkie posty to wiedział bys ze mowiac o tych 3 miesiacach nie mowilem o sobie.
"Fakt ze z kompem wygrywa sie wysoko, jezeli sie pogra z 3 miechy"
a co opowiadales doswiadczenia swojej babci.
nie zycze sobie zadnych wyzwisk. wiec kretynem mozesz nazwyc kolege z podworka, ale nie mnie. nie geraltuj tak, bo skonczy sie banem.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
PO^KaZik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lipca 2004
Posty: 2
Rejestracja: 02 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 10:38

Do Rybeq i DjJuve ->Naprawde jestescie przykładem tego ze nie macie zielonego pojecia o grze FIFA 2004 , nie ma mowy o zadnych takich schematach jezeli grasz z przeciwnikiem na sieci a to jest najlepsza zabawa , jak tego nie wiecie to sprobujcie :) tak samo nie ma mowy DjJuve o przejsciu całego boiska jednym zawodnikiem i strzeleniu 3 bramek :) to było w fifie 98 którą tak ubustwiasz co oznacza ze naprawde gry dla dzieci cie rajcują bo to był wlasnie taki poziom tutaj trzeba pomyslec i pokombinowac zeby strzelic -> napewno nie przechodzac jednym zawodnikiem przez pol boiska bo zaraz stracisz piłke ;) Naprawde pograjcie w sieci to zobaczycie jak jest i wtedy sie wypowiadajcie na temat tej gry bo tam takich bramek nie strzelicie bo zaden z lepszych graczy wam nie da tak ;)


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 10:47

PO^KaZik pisze:Do Rybeq i DjJuve ->Naprawde jestescie przykładem tego ze nie macie zielonego pojecia o grze FIFA 2004 , nie ma mowy o zadnych takich schematach jezeli grasz z przeciwnikiem na sieci a to jest najlepsza zabawa , jak tego nie wiecie to sprobujcie :) tak samo nie ma mowy DjJuve o przejsciu całego boiska jednym zawodnikiem i strzeleniu 3 bramek :) to było w fifie 98 którą tak ubustwiasz co oznacza ze naprawde gry dla dzieci cie rajcują bo to był wlasnie taki poziom tutaj trzeba pomyslec i pokombinowac zeby strzelic -> napewno nie przechodzac jednym zawodnikiem przez pol boiska bo zaraz stracisz piłke ;) Naprawde pograjcie w sieci to zobaczycie jak jest i wtedy sie wypowiadajcie na temat tej gry bo tam takich bramek nie strzelicie bo zaden z lepszych graczy wam nie da tak ;)
Ja juz powiedzialem Fifa mnie nie kreci.Pro Evolution Soccer 3 jest najlepsza gra pilkarska na rynku i to jest fakt a fani Fiify mowcie sobie co chcecie ja juz wole sie nie udzielac po przez moje jednorazowe glupie zachowanie otrzymalem ostrzezenie i nie jestem z tego powodu zadowolony:/


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
marcin15-juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2004
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 11:27

galeria <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> twarze tez sa fajne.nie wiem czy dobrze widzialem ale na koszulkach maja stary herb juve.nie wiem jak wy ale ja wole stary.wie ktos kiedy fifa2005 wyjdzie na rynek w polscee???


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 11:56

no fajnie.. zalozylem se topic, a tu wchodzę za kilka dni i patrze ze rozpierducha na forum ;).... Cóż- to prawda ze online czy nawet offline w Fife przejsc 3 i > przeciwniqw i strzelic w meczu 4 bramki to mission impossible... Nie ma to jak sloganowe określenia. Uważam ze Pes 3 jest świetny /dzięki master mode/ ale do fifki zawsze wracam /obecnie młócę Euro 04/. Mam nadzieje ze w Fifie 2005 zawodnicy będą szybciej reagować na polecenia z klawiatury....


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 12:27

Hm Stane po stronie Fify. Jak by nie patrzeć fifa zawsze wzbudza emocje. A za co tym idzie trzeba sprawdzić tą gre. Mysle ze wszystkie gry z serii fifa są lajtowe. No moze za wyjątkiem 2000 bo dla mnie jest klapą. A najlepsza 98 World Cup WYPAS GRA! :D Mam ją na cd`eku :) Fajnie sie gra z qmplami i szkoda ze w innych fifach nie ma kontunuacji tej opcji. Mysle ze fifa 2005 będzie czyms nowym i bedzie wymiatać. Oczywiscie są przeciwnicy i zwolennicy tej gry. Jezeli chodzi o schemat strzelania bramek to po co grać jednym schematem ? Tylko na tyle was stać ze jak znajdziecie jeden schemat caly czas nim gracie? Jak widać nie chce wam sie bardziej zagłębić w gry z seri fifa ...


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 16:51

PO^KaZik pisze:Naprawde pograjcie w sieci to zobaczycie jak jest i wtedy sie wypowiadajcie na temat tej gry
Gralem po LANie i dalej mi sie nie podoba (a przeciwnicy nie byli malo wymagajacy, uwierz mi). Mi Fifa chyba najbardziej nie podoba sie z powodu koslawych ruchow zawodnikow. Nie wiem jak EA Sports to robi - motion capture sciagaja niby z najlepszych pilkarzy swiata, a w grze totalna kupa. Widziales kiedys zeby zawodnik majac pilke 3 metry od siebie oddal silny strzal? W Fifie to mozliwe, wystarczy przytrzymac D :x podczas, gdy np. w PESie jesli sie dobrze nie ustawisz to wyjdzie farfocel.
A cale to gadanie "ze po sieci to zupelnie inna gra" - jaaaaaaasne. Po multi zawodnicy "dostaja" realistyczniejszych ruchow :lol:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 22:50

Mam do was pytanie ile wyszło do tej pory PES-ów (wiec teoretycznie 3), wiem ze teraz jest PES 3 , ale słyszalem cos ze ma wyjść PES 4 i jaks tam jeszcze jedna i to to samo tylk przy tamte nazwie ma byc chyba osiem . Kiedy mi odpowiecie dopisze cos do tego posta .

EDIT . 03.07.2003 23:38 EET .

A więc skoro PES ma tak krótką tradycje i mamy dopiero 3 części , to nie dziwne ze ta gra ma tyle zwolenników .
Problem polega na tym że wraz z czasem , wychodzi coraz wiecej cześci , a jeśli na początku bedzie sukces to ludzie oczekuja kolejnych , PES za kilka lat moze być tak samo nie lubinae przez niektórych jak Fifa . Wystarczy spojżeć na to ile juz wyszło gier z Seri Fifa plus te okazyjne na mistrzostwa świata czy Europy , ja doliczył bym się około : 11 - 12 dokładni nie weim w którym roku się to zaczeło . A wieć robiac tyle seri ciężko jest się zadowolic coraz bardziej liczniejszą grupę fanów , którzy zarazem oczekuja czegoś jeszcze lepszego , jakiejś innowacji , a tak isę poprostu nie da . Zobaczycie że PES-sie wkońcu też wam sie znudzi styl gry , bedziecie uważać że gra jest za nudna to jest kwestia kilku lat .
Jak dla mnie Fifa powinna nie wydawać gry na rok 2005 , tak jak zrobili to fachowcy od NBA live , którzy po roku nie obecności NBA live na PC , znowu wprowadzili tą grę na PC i efekt był kapitalny , zupełnie nowy gameplay , wszystko tak jakby sie odświerzyło . To samo potrzebne jest Fifie . Takie jest moje zdanie .
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2004, 23:47 przez x_men_1988, łącznie zmieniany 1 raz.


Edek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2004
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2004, 23:27

narazie wyszły 3 PESy, w listopadzie pojawi się PES4 :-D
wcześniej były ISS'y na PSX, a PES pojawił sie wraz z PS2
chodzi Ci pewnie o Winning Eleven 8 to japoński odpowiednik PES4
a to temat o Pro Evolution Soccer:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=6727


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 10:21

x_men_15 pisze: A więc skoro PES ma tak krótką tradycje i mamy dopiero 3 części , to nie dziwne ze ta gra ma tyle zwolenników .
Problem polega na tym że wraz z czasem , wychodzi coraz wiecej cześci , a jeśli na początku bedzie sukces to ludzie oczekuja kolejnych , PES za kilka lat moze być tak samo nie lubinae przez niektórych jak Fifa . Wystarczy spojżeć na to ile juz wyszło gier z Seri Fifa plus te okazyjne na mistrzostwa świata czy Europy , ja doliczył bym się około : 11 - 12 dokładni nie weim w którym roku się to zaczeło . A wieć robiac tyle seri ciężko jest się zadowolic coraz bardziej liczniejszą grupę fanów , którzy zarazem oczekuja czegoś jeszcze lepszego , jakiejś innowacji , a tak isę poprostu nie da . Zobaczycie że PES-sie wkońcu też wam sie znudzi styl gry , bedziecie uważać że gra jest za nudna to jest kwestia kilku lat .
Jak dla mnie Fifa powinna nie wydawać gry na rok 2005 , tak jak zrobili to fachowcy od NBA live , którzy po roku nie obecności NBA live na PC , znowu wprowadzili tą grę na PC i efekt był kapitalny , zupełnie nowy gameplay , wszystko tak jakby sie odświerzyło . To samo potrzebne jest Fifie . Takie jest moje zdanie .
Sorry x_men ale jesli mam byc szczery to dla mnie totalny bullshit...zauwaz ze panowie z Konami wypuszczajac dopiero trzecia gre sa o niebo blizsi idealu niz ci z EA SPORTS za 12 razem ...wiec raczej tutaj 1-0 dla KONAMI..
x_men_15 pisze:Jak dla mnie Fifa powinna nie wydawać gry na rok 2005 , tak jak zrobili to fachowcy od NBA live , którzy po roku nie obecności NBA live na PC , znowu wprowadzili tą grę na PC i efekt był kapitalny , zupełnie nowy gameplay , wszystko tak jakby sie odświerzyło . To samo potrzebne jest Fifie . Takie jest moje zdanie .
Z tym to sie akurat zgadzam w 100%.Mogliby zamiast corocznej lepszej graficznie lipy wypuscic raz na dwa lata cos naprawde innowacyjnego..pozdr


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 15:30

Wkońcu powróciła możliwośc robienia swojego zawodnika- spox . Ale grafa jakaś taka słaba, powinni grafe zlampić od Pes . Fajne kiwki, ciekawe jaka bedzie ta "Kariera". Juz nie moge sie doczekać .


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 12:07

BiancoNerri_ pisze:Wkońcu powróciła możliwośc robienia swojego zawodnika- spox . Ale grafa jakaś taka słaba, powinni grafe zlampić od Pes . Fajne kiwki, ciekawe jaka bedzie ta "Kariera". Juz nie moge sie doczekać .
słaba grafa? W Pes 3 poruszaja się tak dretwo ze az strach... Co jak co, ale Fifa grafe ma napewno lepszą (chociazby motion capture).


Obrazek
Buffo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 8
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 22:35

O grafe i animacje można się nie martwić, będzie napewno bardzo dobrze, jak we wszystkich produkcjach EA sports.
Najważniejsze to popracować nad gameplayem, a szczególnie ograniczyć schematyczności i udynamicznić gre.

Dla tych co narzekają na klawisze w fife: najlepiej grać na gamepadzie. To wydatek ok. 129 zł. A w PESa bez gamepada to się grać prawie nie da :/

Jeśli chodzi o polską lige(oczywiście do fifa 2004) , to można ją pobrać z internetu występuje pod nazwa Mega Patch PL Kosztuje to chyba 3zł a patch 6 zł. Płatność smsem.
http://fifaserwis.com

A co do tworzenia zawodnika, taką możliwość daje Creation Center 2004.
http://fifaserwis.com


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2004, 00:03

Juverulez! pisze:słaba grafa? W Pes 3 poruszaja się tak dretwo ze az strach... Co jak co, ale Fifa grafe ma napewno lepszą (chociazby motion capture).
Fakt, poruszanie sie w Pes 3 jest fatalne, ale grafa jest dużo lepsza. Puść Pes 3, a potem włącz Fife to zobaczysz różnice.


ODPOWIEDZ