Najdziwniejsze sytuacje w ISS/PES

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2004, 13:04

Niezłe bajery dzieją się podczas ciorania w ISS2 na Szaraka .Mianowicie, grając kiedyś Juve w ML podczas meczu uderzylem z dystansu Davidsem w spojenie bramki Kahna. I co w tym dziwnego? Piłka przeleciała przez spojenie, "poturlała"się po górnej siatce i spadła na ziemię.Sędzia oczywiście uznał tę bramkę hłe, hłe![/b]


Edek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2004
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2004, 14:06

wykonywałem dla jaj rzut rożny bramkarzem nigeryjskim piłka spadła na górną siatke i...brama


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2004, 14:50

1.
Uderzałem jakimś zawodnikiem (juz nie pamietam bo dość dawno to był :wink: ) sprzed pola karnego. Silny strzał poszybował i uderzył w poprzeczke po czym piłka odbiła sie i górą opuściła boisko.... o dziwo padła bramka :shock: :lol: :lol: :lol: Została zaliczona mimo tego że piłka dotknęła poprzeczki i wyleciała......

2. Mecz Argentyna-Holandia
Grałem z qmplem, on grał Argentyną.
Pamietam że wpadł Batistutą w moje pole karne i z prawego boku wpakował piłkę do mojej bramki, której strzegł Van der Sar.
Ewidentny gol, a mimo to rozpoczynałem grę bramkarzem :lol: :lol: :lol: Nie ma mowy o żadnym spalonym czy czymś takim, na powtórkach widać było gola....

Eh różne dziwne sytuacje i akcje przydarzały mi sie na boisku, ale te dwie zasługują na szczególne wyróżnienie :lol:


non mollare mai
ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2004, 14:58

grając z qmplem szedlem w zdłuz bocznej linij szenastki i dal zartu
uderzylem pilka wpdla w zewnętrzną strone bocznej siatki i ........sędzia uznal bramke :/:/:/ konkret shizy...


GRANDE JUVE
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2004, 00:44

Niezłe... :-D
Ja grałem w PES3 na PC i pewnego razu... rozpoczęłem mecz gdy na boisku było tylko 11 piłkarzy... moich :D Pomyślałem że jest dobrze ale po chwili zorientowałem się że drużyna przeciwna jest duchami i widzę tylko ich cienie :( Zagralem mecz do końca i ma porażka była sromotna :( PES niestety jest bardzo niedopracowany. Mam nadzieję że wersja Gold to zmieni :)


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2004, 07:56

Poza tymi bramkami, których nie było, tzn. piłka ewidentnie wylądowała na górnej siatce, zdażyło mi się dostać czerwoną kartkę, za faul którego nie było. Noga mojego piłkarza robiącego wślizg minęła się z nogą rywala o dobre pół metra ( uwzględniając skale ), a on i tak upadł i sędzia odgwizdał przewinienie.


I need a girl that I can train.
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 20:46

Kiedyś grałem z kumplem mecz Włochy - Hiszpania. Vierim minąłem jego obrońce jush mam strzelac a ten obrońca PRZESZYBOWAŁ jakies 10 metrów z prędkością światła i zablokował moj strał
:? :?


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2004, 21:28

Ja miałem takiego motywa w ISS 2 na PS1:
-Grałem z bratem.Przy wyniku 6-0 (dla mnie :D ).Mój brat już nie co wqrzony i chciał sobie strzelić samobója.Podał do obrońcy i chciał podać do bramkarza a że mu nie wyszło piłka wyszła na róg przy okazji uderzając w boczną siatkę :twisted: I patrzymy a tu ................... GOOOOOOOL.Co ja miałem brechy a mój brachol powiedział że więcej w tą wersje już nie zagra(narazie dotrzymuje słowa(graliśmy w październiku w 2003 roku :D ))


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 22:15

KowalFromStolica pisze:PES niestety jest bardzo niedopracowany. Mam nadzieję że wersja Gold to zmieni :)

Co >>???<< wersja PC moze nie jest dopracowana ale na PS 2 uwazam ze gra ma mało blędów (wręcz zero) dla mnie słowa niesłuszne ale moze ja przedstawie swoje wrazenie:

Grałem Juve i wybiegałem Zambro ze swojego pola karnego chcac posłac długa piłke zza połowy na głoweczke (ok 53 m) bramkarz druzyny przciwnej (bodajze Canizares) wyszedł do Treze a piłka bez przeszkód wpadła do bramki :D wyglądało to bardzo zabawnie szczegolnie na Replayu :D

I inna super sytuacja :

Grałem z kumplem w 89 minucie przy stanie 1-1 chciałem wycofac piłke do Van Der Sara podaniem dłuższym Seedorf podaje a Van der Sar odziwo odebrał piłke za linia :D :roll:


Dawniej Virus[Mauro].
ODPOWIEDZ