Euro 2004

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 17:52

Mam jush... 130 PLN POSZŁO..... ALE NIE ŻAŁUJĘ!!! SUPER, po prostu bomba, cudowny gameplay..... Xtra grafa, btw Del Piero ma 97 za shooting [więcej niz Vieri i Totti]. Qrcze, lece grac w to.....


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:12

Ja też już mam. Gra jest SUPER :!: (przynajmniej na ps2) polecam wszytkim :wink:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:21

JA jej jeszcze nie mam ale będę miał.
Mam do was pytanie jak wygląda kadra Włoch i POlski, czy może wreszcie EA wymyśliła coś takiego jak powoływanie piłkarzy do reprezentacji??


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 19:24

A ja mam odmienne zdanie co do tej giery nie trawie jej i nigdy nie strawie :!: dla mnie nudna jak flaki z olejem jak każda piłeczka od EA prymitiwna jak każda akcja w grze , mogłbym wymieniac godzinami co mi sie nie podoba ale nie ma po co sie rozpisywać czemu Konami nie robi czegos takiego to by była piękna gra a nie to od EA :|

PS: Grałem w tę grę wiec mnie nie obwiniac :wink:


Dawniej Virus[Mauro].
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 20:05

Virus[Mauro] pisze:A ja mam odmienne zdanie co do tej giery nie trawie jej i nigdy nie strawie :!: dla mnie nudna jak flaki z olejem jak każda piłeczka od EA prymitiwna jak każda akcja w grze , mogłbym wymieniac godzinami co mi sie nie podoba ale nie ma po co sie rozpisywać czemu Konami nie robi czegos takiego to by była piękna gra a nie to od EA :|

PS: Grałem w tę grę wiec mnie nie obwiniac :wink:
Hehe ciekawe..... prymitywna piłeczka? PES 3 na kolanach przy EURO 04!!! GAMEPLAY JEST CUDNY..... A przewrotka to jush mistrzostwo świata!


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 21:37

Juverulez! pisze:
Virus[Mauro] pisze:A ja mam odmienne zdanie co do tej giery nie trawie jej i nigdy nie strawie :!: dla mnie nudna jak flaki z olejem jak każda piłeczka od EA prymitiwna jak każda akcja w grze , mogłbym wymieniac godzinami co mi sie nie podoba ale nie ma po co sie rozpisywać czemu Konami nie robi czegos takiego to by była piękna gra a nie to od EA :|

PS: Grałem w tę grę wiec mnie nie obwiniac :wink:
Hehe ciekawe..... prymitywna piłeczka? PES 3 na kolanach przy EURO 04!!! GAMEPLAY JEST CUDNY..... A przewrotka to jush mistrzostwo świata!
Wydaje mi sie ze mowisz tak bo kupiles ta gre wydales troche kasy i nawet gdyby ci sie nie spodobala mowilbys ze jest super :wink: Tak naprawde nie ma lepszej pilki niz PES3 i to sa fakty :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 22:43

DjJuve pisze:
Juverulez! pisze:
Virus[Mauro] pisze:A ja mam odmienne zdanie co do tej giery nie trawie jej i nigdy nie strawie :!: dla mnie nudna jak flaki z olejem jak każda piłeczka od EA prymitiwna jak każda akcja w grze , mogłbym wymieniac godzinami co mi sie nie podoba ale nie ma po co sie rozpisywać czemu Konami nie robi czegos takiego to by była piękna gra a nie to od EA :|

PS: Grałem w tę grę wiec mnie nie obwiniac :wink:
Hehe ciekawe..... prymitywna piłeczka? PES 3 na kolanach przy EURO 04!!! GAMEPLAY JEST CUDNY..... A przewrotka to jush mistrzostwo świata!
Wydaje mi sie ze mowisz tak bo kupiles ta gre wydales troche kasy i nawet gdyby ci sie nie spodobala mowilbys ze jest super :wink: Tak naprawde nie ma lepszej pilki niz PES3 i to sa fakty :wink:
LOL smiem w to wątpić.. Kto grał w pełną wersje ten wie o czym mówię.... Miodzo..


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 22:55

Według mnie Euro 2004 nie może się równać pod względem klimatu z Korea Japan 2002 !
Grywalnością nie może się równać z Fifą 2003 !
Na szczęście nie jest już tak nudna jak Fifa 2004 przy której dało się zasnąć !


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 23:07

Wajron pisze:Według mnie Euro 2004 nie może się równać pod względem klimatu z Korea Japan 2002 !
Grywalnością nie może się równać z Fifą 2003 !
Na szczęście nie jest już tak nudna jak Fifa 2004 przy której dało się zasnąć !
Cóż, mam inne zdanie.... Gram na kamerze 1 [chyba tele] 1024 x 768 i czuję klimat tamtych boisk... I w dodatq to nie jest taka arcadówka jak korea japonia 02... Dobra lece grać dalej, powala mnie ilosc opcji i trybów gry...


Obrazek
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 00:15

Po demie juz wiedzialem, ze to cale Euro nie bedzie mi sie podobac. Po wyjsciu fulla do zassania go, swoimi pochlebnymi opiniami przekonal mnie jeszcze moj kumpel. Powiem jedno - keft straszny. Jesli komus podoba sie grafika - bardzo prosze. Jesli jednak komus zalezy na realistyce - polecam omijac jak najszerszym lukiem. Euro to po prostu Fifa 2004 + kilka kosmetycznych poprawek. Nie wiem jak komus moze sie podobac ta gra, coz, kwestia gustu.

Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 05:43

KwiAtek pisze: Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.
W sierpniu już będzie WE 8 ?? na PS2 ?? Skąd wiesz ??


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 11:41

Juverulez! pisze:
Virus[Mauro] pisze:A ja mam odmienne zdanie co do tej giery nie trawie jej i nigdy nie strawie :!: dla mnie nudna jak flaki z olejem jak każda piłeczka od EA prymitiwna jak każda akcja w grze , mogłbym wymieniac godzinami co mi sie nie podoba ale nie ma po co sie rozpisywać czemu Konami nie robi czegos takiego to by była piękna gra a nie to od EA :|

PS: Grałem w tę grę wiec mnie nie obwiniac :wink:
Hehe ciekawe..... prymitywna piłeczka? PES 3 na kolanach przy EURO 04!!! GAMEPLAY JEST CUDNY..... A przewrotka to jush mistrzostwo świata!
No dla mnie właśnie chodzi o ten klimat co jest w PES 3 tam nie ma tego co w piłeczce EA pograsz jakis czas i kazda akcja --> dosrodkowanie = przewrotka ... ale ja sie długo nie rozpisuje na temat Euro 2004 grałem w nią krótko u kolegi jakieś 2 godziny ale dla mnie nuda , nuda ,nuda i szkoda ze wydał tyle pieniędzy na tą gre

KwiAtek pisze: Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.
No to napewno tak jednak na PC pczekasz troche na tą wersje :wink: najpierw ukaze sie w Japan potem na PS 2 i po tej wersji z Playstation 2 jakies 2 miesiące po dostaniesz europejską wersje :D chyba że piractwo zadziała , ja mam oryginalnego PES'a 3 i nie żałuje


Dawniej Virus[Mauro].
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 13:00

pizmak pisze:
KwiAtek pisze: Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.
W sierpniu już będzie WE 8 ?? na PS2 ?? Skąd wiesz ??
Pozwolisz, ze przytocze tekst pochadzacy z serwisu www.issonline.pl:

World Soccer Winning Eleven Soccer 8 [PS2] w sierpniu
Niedziela 9.05.2004 o 11:23 | dodał Brat_N
"Tak to prawda na kilku japońskich stronach poświęconych tej grze oraz zakupom online pojawiło sie info dotyczące daty premiery tej oto gry. Posiadacze "czarnulek" już mogą zacierać ręcze gdyż zapewne niebawem będzie mozliwość zamówienia gry w Europie. Przygotowaliśmy dla Was kilka istotnych informacji, które towrzyszą tej grze i jej przyszłym cechom. Oto i one :


- zwiększenie ilości drużyn klubowych biorących udział w Master League z 64 do 138 (!)
- autentyczne nazwy klubów z Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji i Holandii
- w sumie ponad 200 klubów i reprezentacji
- więcej opcji treningu młodych graczy w Master League
- kombinacje przy rzutach wolnych, teraz będziemy mieć możliwość wybrania 2 graczy do wykonania wolnego
- zmodyfikowany system podań na dobieg oraz dośrodkowań, pozwalający na przejęcie większej kontroli nad tymi elementami gry
- nowe zwody
- brudzące się koszulki oraz ślady zostawiane po wślizgu na murawie
- w końcu sędzia będzie biegał wraz z zawodnikami po boisku
- możliwość edycji nazw pucharów oraz lig
- licencjonowana reprezentacja Japonii

Jak widać panowie z KCET bardzo się postarali. Wprowadzili kilka istotnych nowinek, które zapewne ucieszą koneserów najlepszej piłki nożnej na świecie jaką są niewątpliwie serie PES/WE. Pozostaje mieć nadzieje, że do końca roku kiedy to wyjdzie PES 4 na PC dokona się jeszcze większy przełom w tej dziedzinie. Nie wiem jak Wy ale czytając te informacje jestem bardzo dobrej myśli, a co za tym idzie, nie moge już się doczekać nowego PES'a. "
Virus[Mauro] pisze:No to napewno tak jednak na PC pczekasz troche na tą wersje najpierw ukaze sie w Japan potem na PS 2 i po tej wersji z Playstation 2 jakies 2 miesiące po dostaniesz europejską wersje chyba że piractwo zadziała , ja mam oryginalnego PES'a 3 i nie żałuje
Pewnie tak, troszke czasu musi uplynac zanim zrobia konwersje. Mam jednak nadzieje, ze piractwo zadziala :D i bede juz niedlugo cieszyc sie produktem KCETu. Na pewno warto zaczekac 8)


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 22:52

KwiAtek pisze:Po demie juz wiedzialem, ze to cale Euro nie bedzie mi sie podobac. Po wyjsciu fulla do zassania go, swoimi pochlebnymi opiniami przekonal mnie jeszcze moj kumpel. Powiem jedno - keft straszny. Jesli komus podoba sie grafika - bardzo prosze. Jesli jednak komus zalezy na realistyce - polecam omijac jak najszerszym lukiem. Euro to po prostu Fifa 2004 + kilka kosmetycznych poprawek. Nie wiem jak komus moze sie podobac ta gra, coz, kwestia gustu.

Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.
Możesz powiedzieć z jakiej strony zassałeś Euro??


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 00:29

juve21 pisze: Możesz powiedzieć z jakiej strony zassałeś Euro??
Kumpel mnie obdarowal :wink: Ale na pewno nie sysnal z zadnej stronki tylko z jakiegos ftp'a. Nestety nie podam z jakiego, bo to juz wie tylko on.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ