Freedom Fighters

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 15:33

od niedawna mam gre Freedom Fighters i musze powiedziec ze bardzo mnie ona wciągnęla !!! :D jest ona w stylu Commandos'a ale widok jest jak na strzelance !!1 widzisz kolesia z tyłu i musisz wykonaywać rózne zadania !!! ( niszczyc bazy Sovietów , wysadzać mosty itp. ) ogólnie gra jest o tym że na Mannhatan obławe zrobili Sowieci ( CCCP ) i hydraulik Chris ( którym sie gra ) ma za zadanie uwolnienie USA z pod kontroli Sowietów !!! gra jest świetna !! polecam wszystkim lubiącym strzelanki i gry strategiczne !!! oto link , zobaczcie scrreny i filmiki z gry ....... jest też demo :D :D 8)

oto link: http://ffighters.gry-online.pl/


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 15:45

Powiem, że screeny wyglądaja obiecujaco i cieszy mnie to, że jest to gra EA Games. Własnie ściagam demo - zajmie to troche, bo cienki transfer, a jest do sciagniecia 75 Mb :? Jak coś to jeszcze dziś , albo jutro podziele sie wrażeniami ze strzelania do "Ruskich" :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 20:06

a ma ktoś kody do tej gry :?:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 20:16

UlTrAs pisze:a ma ktoś kody do tej gry :?:
przetypek :D :D jeszcze nie zaczął grac juz kody !!!! :D są na necie wystarczy poszukać www.google.pl i juz szukasz !!! ale z kodami to juz nie to samo co bez !!! wiesz uciekasz przed styrzelającym helikopterem i ci życie kuje a na kodach idziesz i nic ci sie nie dzieje i nie musisz sie ukrywać ..... jak dla mnie to nie lubie na kodach grać !!! :D ale jak chcesz to szkuaj na www.google.pl i wpisz freedom fighters+cheats !!


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2004, 22:30

Gra jest bardzo fajna, ma ciekawa fabule, roznorodne misje. Podobalo mi sie w niej dowodzenie oddzialem i laczenie roznych zadan w celu ukonczenia levelu. Naprawde polecam, niezle jest zakonczenie :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 14:30

Tak jak obiecałem dziele się swoimi spostrzezeniami po ściągnięciu demo (zajęło mi to kilka godzin - 75 MB :D). Zacznę od grafiki... Jest bardzo ładna, a na dobrej karcie grafiki w rozdzielczosci 1024x768 po prostu extra. Nie podoba mi się tylko to, że nie mozna tak jak w maxie painie rozwalić żarówki, lampy, czy innych przedmiotów... Źle też oceniam tzw. "friendly fire" - tj. nie mozna zastrzelić swojego :D, a czasem fajnie przyłożyć z łokcia za niesubordynacje :P Poza tym bardzo podoba mi się sterowanie zespołem. Przypomina to "hidden and dangerous", ale nawet nawet prościej się nim wydaje rozkazy... Na razie mam demo i jestem zadowolony, moja nota to 8,5 / 10 Mam nadzieje że pełna wersja jest jeszcze lepsza (mam na myśli ustawianie poziomu trudności, opcji graficznych (na maxa of coz :D ) itd.

Właśnie ide pociupać - muszę wysłac kilku sovietów do piachu :wink:


RaYo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 100
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 14:47

Przeszłem jush tą gre i mushe powiedziec ,że pomysł i grafa jest cool,ale gra jest zdecydowanie za krótka!!! :D


JUVE PER SEMPRE.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2004, 16:10

Ja mam ta gre na Ps2 i srednio mi sie podoba :?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ