Duels of Champions

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 20:37

Polecam tą karciankę w klimatach serii gier Heroes of Might and Magic (oczywiście mowa o serii po przejęciu jej przez Ubisoft). Gra wciąga, zasady są całkiem ciekawe, i przede wszystkim bardzo fajny system losowania i zdobywania nowych talii i zestawów kart. Polecam. Rejestracja całkowicie bezpłatna. Do wyboru 3 frakcje (Inferno, Nekropolia, Przystań) spośród 5 istnejących w grze (jeszcze Twierdza i Świątynia). Jakby ktoś się skusił to mój nick brzmi Angrron :)

http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx


:plflag: :juveflag: :plflag:
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 22:16

Dolce Vita pisze:Polecam tą karciankę w klimatach serii gier Heroes of Might and Magic (oczywiście mowa o serii po przejęciu jej przez Ubisoft).
...i w tym momencie zrezygnowałem.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 22:46

Push3k pisze:
Dolce Vita pisze:Polecam tą karciankę w klimatach serii gier Heroes of Might and Magic (oczywiście mowa o serii po przejęciu jej przez Ubisoft).
...i w tym momencie zrezygnowałem.
Osobiście jeśli chodzi o samych Heroes preferuję części II i - zdecydowanie najbardziej - III, klasyczne gry od 3DO. Niemniej karcianka Ubisoftu naprawdę daje rade.


:plflag: :juveflag: :plflag:
MagdaP5345

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2013
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 13:40

Popieram polecającego, gra jest epicka!


\o/
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 13:59

EEe walnal mi 20 poziom i jedno co mnie wkurza to dlugosc niektorych pojedynków, irytuje dlusgosc zbierania kasy i pieczecie ( choc po czesci to rozumie bo to gra sieciowa i wymaga zaangazowania i czasu). A zeby zlozyc SZYBKO decka pelnego to trzeba miec szczescie jak w totku albo minimum 60 lvl a co za tym idzie w UJ czasu poswieconego na gre.

Poza tym gra jest ciekawa ale wymaga duzo czasu, a ja nie jestem z tych ktorzy potrafia siedziec po 4 5 godzin nad czyms bez przerwy.


Gram Ariana zerwanych losów i zastanawialem sie nad OTK deckiem ale wybralem pol na pol bo jest ciekawsza.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:42

fajna gra, tylko ze jak trafisz na gracza z talia i kartami kupionymi za Euro, to dostaniesz praktycznie zawsze baty ;) Niestety, nie na naszą kieszeń a budowanie talii z kart za friko jest baaardzo dlugie.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:19

Del pisze:baaardzo dlugie.
chyba o to chodzi aby bawić się jak najdłużej, co to za gra która się szybko kończy.


ODPOWIEDZ