showtv.pl - Twoje źródło informacji o serialach

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 22:55

To kolej na reklamę serwisu, który od jakiegoś czasu współtworzę.

Jak zapewne wielu zdążyło zauważyć jestem wielkim fanem różnej maści seriali zagranicznych. Tworzę z kumplem serwis, który już dobre parę lat istnieje w internecie ale z różnych przyczyn nigdy nie wybił się ponad przeciętność. Od dłuższego czasu podnosimy jakość i ilość przekazywanych informacji. W tym roku planujemy kompletną zmianę wyglądu portalu, dodanie nowych działów oraz rozszerzenie naszej działalności.

Chciałbym więc zachęcić wszystkich do odwiedzania strony i lajkowania naszego profilu na Facebooku. To pomoże rozreklamować nieco bardziej nasz portal i trafić do większego grona odbiorców. Pomoże więc to w naszym rozwoju. Pomożecie? :)

Stronka: www.showtv.pl
Facebook: http://www.facebook.com/pages/ShowTVpl/367784179807

PS. Będę też wdzięczny za Wasze sugestie i pomysły. Czego oczekiwalibyście od portalu o serialach?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 20:44

Bardzo fajny projekt, już polubiłem i chętnie zobaczę co będzie mi się wyświetlało na tablicy, może zachęcicie mnie do jakiegoś serialu.

Kiedyś było więcej czasu na oglądanie amerykańskich seriali a teraz jakoś tego czasu mniej. Nie mniej jednak dobrze wspominam wszystkie odcinki Prison Break i Lost i pamiętam to oczekiwanie kiedy pojawi się kolejny odcinek.

Obecnie wiem że kilka seriali jest ale nic więcej jakoś o nich. W zamian oglądam zakupioną niedawno kolekcje DVD wszystkich odcinków ATeam. To jest dopiero coś!


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 21:56

Zachęcam do zostawiania swoich nicków po polubieniu profilu na fb :) Dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia ;)

Zapraszam wszystkich fanów Dextera. Aktualnie na stronie głosowanie odnośnie ulubionego sezonu tego serialu :)


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 22:09

Jeśli polubiłem to gdzie mam zostawić nicka? :prochno:
Ogólnie całkiem sympatyczna strona, ale na sezony Dextera głosować nie będę bo nie oglądałem :P


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2012, 22:51

Nie musisz nigdzie więcej zostawiać nicka, już wiem że polubiłeś :) Będziesz miał taryfę ulgową na JP z mojej strony ;) :C

Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie funkcjonowania strony, jeśli macie ochotę udzielić się przy jej tworzeniu to zapraszam :)


hunti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2012
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2012

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 15:19

Ciekawa koncepcja i fajny pomysł. Strona dość czytelna i przejrzysta.

Ja jako fan wszelkich konkursów spytam, czy takie planujecie? :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2012, 17:10

hunti pisze:Ja jako fan wszelkich konkursów spytam, czy takie planujecie? :)
Jest to temat na przyszłość. Póki co koncentrujemy się nad zmianą wyglądu strony, rekrutacją kilku nowych zapaleńców do tworzenia strony. Więcej zmian przewidujemy kiedy już wprowadzimy nowy layout...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 09:03

Staramy się aktualnie wypromować trochę nasz portal za pomocą wykop.pl

Po ostatnim newsie, który NIE DOSTAŁ się na główną statystyki odwiedzin strony poszybowały bardzo do góry. Z tego tytułu prośba do osób używających wykopu. Wykopiecie? :prochno:

http://www.wykop.pl/link/1270227/glinia ... m-ekranie/


kratos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lutego 2013
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2013

Nieprzeczytany post 07 marca 2013, 15:14

żeby wygenerować ruch możecie uderzyć na inne fora, praktycznie każde ma temat z serialami. Duże pole do popisu i promocji.


ODPOWIEDZ