FIFA13

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 02:02

Mateuszello pisze:
Dżesiu pisze:Może już było... Wiecie co z Alexem? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
No dokładnie! Skoro nie ma go w Sydney, co mogło ewentualnie być spowodowane jego późnym transferem, to dlaczego nie ma go też w grupie "Wolni Zawodnicy" :?: Nie mam pojęcia gdzie go szukać. Czyżby panowie z EA zawiesili mu korki w Fifię :think:
Na "czystej" wersji go nie ma, trzeba walnąć aktualizacje.
Tutaj staty.


Najśmieszniejsze jest to, że jakoś na samym początku EA wypuściło update z Del Piero, ale powodował on błędy w trybie kariery i musieli go skasować.

Źródło.
We discovered that our recent player roster update, which launched on October 26th, created a significant freezing issue in Career Mode. To ensure a better experience for all fans, we've removed players included in the latest roster update from FIFA 13. Unfortunately, that update included two notable players: Emile Heskey and Allesandro Del Piero. We will determine if this update can be reissued at a later date. Thanks for your understanding and sorry for any inconvenience.
http://forum.ea.com/uk/posts/list/2059842.page

latest download del piero is back !!!!!
http://answers.ea.com/t5/FIFA-13/Alessa ... 244/page/4


Super juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2013, 10:52

Ja, jak wiele obecnych tu osób, również gram w Ultimate Teama, oto mój wspaniały skład: http://www.ea.com/pl/football/fifa-ulti ... 0nnIYUH:pc :-D


"Jestem z tych, którzy wierzą iż nauka jest czymś bardzo pięknym."
~Maria Skłodowska-Curie
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2013, 16:11

A to i ja się pochwalę: Klik

Ale będę poprawiał oczywiście ten skład, jak mi się zachce znowu grać w FUT, bo już dawno nie grałem.


Forza Juve!
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2013, 16:26

Potrzebuje podpowiedzi od kogoś co ogarnia w miarę xbox live gram rzadko bo zazwyczaj z kimś przy piwku a ostatnio chciałem z kumplem pograć przez neta i w opcji mecze towarzyskie online jest na liście ale nie da się wybrać opcji zaproś do gry ani do grupy nic zero.
Jedynie gdzie moglismy zagrać to gra zespołowa i graj ze znajomymi zna ktoś może odpowiedź na to ?


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2013, 23:27

Właśnie postanowiłem powrócić do tej pozycji w grach sportowych :) prosił bym któregoś z użytkowników forum a doświadczonego gracza fify o napisanie staerowania "po Bożemu" jak to miało miejsce w poprzednich latach tej gry, chodzi o to : prostopadłe podanie (klaiwsz E?) vel Lob/wrzutka/główka(klawisz A?) ect

Edit: Ustawienie jakoś tam mozolnie po swojemu mimo wszystko ustawiłem (ale i tak bym prosił o pomoc w tym aspekcie) tylko że wystąpił dużo większy problem. Po próbie rozpoczęcia szybkiego meczu, wybraniu stron, drużyn i składów po kliknięciu Graj gra się wyłącza.. Miał już ktoś ten problem i go rozwiązał ? :doh:


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2013, 16:09

wagner pisze:Właśnie postanowiłem powrócić do tej pozycji w grach sportowych :) prosił bym któregoś z użytkowników forum a doświadczonego gracza fify o napisanie staerowania "po Bożemu" jak to miało miejsce w poprzednich latach tej gry, chodzi o to : prostopadłe podanie (klaiwsz E?) vel Lob/wrzutka/główka(klawisz A?) ect

Edit: Ustawienie jakoś tam mozolnie po swojemu mimo wszystko ustawiłem (ale i tak bym prosił o pomoc w tym aspekcie) tylko że wystąpił dużo większy problem. Po próbie rozpoczęcia szybkiego meczu, wybraniu stron, drużyn i składów po kliknięciu Graj gra się wyłącza.. Miał już ktoś ten problem i go rozwiązał ? :doh:
Miałem z tym dramat, ale proponuje zmienić plik w Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 tylko do odczytu ( prawy przycisk myszy i tam zaznaczasz ) .
I jeszcze jeżeli masz profil użytkownika w systemie z polskimi znakami to musisz stworzyć nowy bez polskich znaków.
Jeżeli nie pomoże to napisz może postaram się jeszcze coś wymyśleć.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2013, 16:43

Qrczak pisze:Miałem z tym dramat, ale proponuje zmienić plik w Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 tylko do odczytu ( prawy przycisk myszy i tam zaznaczasz ) .
I jeszcze jeżeli masz profil użytkownika w systemie z polskimi znakami to musisz stworzyć nowy bez polskich znaków.
Jeżeli nie pomoże to napisz może postaram się jeszcze coś wymyśleć.
zrobiłem co proponowałeś niestety bez skutku :(
Qrczak pisze: Ale napewno odpaliłeś na nowym profilu ?
tak
Ostatnio zmieniony 04 marca 2013, 18:47 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2013, 16:55

wagner pisze:
Qrczak pisze:Miałem z tym dramat, ale proponuje zmienić plik w Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 tylko do odczytu ( prawy przycisk myszy i tam zaznaczasz ) .
I jeszcze jeżeli masz profil użytkownika w systemie z polskimi znakami to musisz stworzyć nowy bez polskich znaków.
Jeżeli nie pomoże to napisz może postaram się jeszcze coś wymyśleć.
zrobiłem co proponowałeś niestety bez skutku :(
Ale napewno odpaliłeś na nowym profilu ? Bo zwykła zmiana nazwy profilu nie śmiga.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2013, 10:19

Qrczak pisze:
wagner pisze:
Qrczak pisze:Miałem z tym dramat, ale proponuje zmienić plik w Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 tylko do odczytu ( prawy przycisk myszy i tam zaznaczasz ) .
I jeszcze jeżeli masz profil użytkownika w systemie z polskimi znakami to musisz stworzyć nowy bez polskich znaków.
Jeżeli nie pomoże to napisz może postaram się jeszcze coś wymyśleć.
zrobiłem co proponowałeś niestety bez skutku :(
Ale napewno odpaliłeś na nowym profilu ? Bo zwykła zmiana nazwy profilu nie śmiga.
Kolega ma rację, też tak miałem. Musisz odinstalować fifę, założyć nowy profil systemowy bez polskich znaków i zainstalować na nim.


#AllegriOut
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2013, 19:27

Jakby ktoś chciał pograć w fife to podaje swój nick: kona94
:)


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2013, 21:34

grał ktoś z was kariere Wirtualną Gwiazdą? bo jak ja gram i jestem powoływany do reprezentacji to za kazdym razem wyswietla info, ze to moj debiut mimo ze wczesniej juz gralem i strzelalem w niej bramki :shock:
druga sprawa to czy ktos z was tez tak ma, ze jak gra np. w weekend mecz, a pozniej ma w srodku tyg spotkanie to trener was nie wystawia? strasznie to irytujace gdy gra sie regularnie w pucharach bo w lidze praktycznie kazdy mecz jest symulowany przez komputer bez naszego udzialu, a co za tym idzie wieksze prawdopodobienstwo straty punktów.

ja kariere zacząłem w Legii i w pierszym sezonie 4 miejsce - mało grałem.
w drugim sezonie mistrzostwo z 14pkt przewaga nad Wisłą, ale bardzo duzo spotkań opuściłem przez ten bug z pucharami. do tego udało mi się zajść do 1/4 Ligi Europy i pólfinału Pucharu Polski.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 13:11

Niestety jest taki błąd, również u mnie.

Ja zaczynałem w Lechu, potem odwiedziłem Sewillę i RM Castilla, aktualnie bronię barw FC Porto :)


No i jak się chwalą Ultimate Team to i ja się pochwalę http://www.ea.com/pl/football/fifa-ulti ... HZnJlRm:pc


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 17:48

Wybrałeś najdroższą formacje :D . Mam kilka propozycji. Mimo wszystko wywaliłbym Andree i Lucio i w ich miejsce Ogbonna i Gamberini w dobrej formacji. Może niezbyt oryginalnie ale będziesz zachwycony. Na bramkę może raczej Frey, albo przy ww. parze obrońców Sirigu? Pozdro.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 19:37

Gdyby było 3-5-2 z registą, to bym grał tym ustawieniem. A takie 4-4-2 z rombem jest bardzo wygodne. W sezonach ostatnio zdarza mi się wszystkie drużyny tak ustawiać (gram Sydney FC, tam Del Piero robi różnice, jak wynajduje mi przeciwników grających np Austrią Wiedeń :-D ). Minusem tego jest brak wielkich umiejętności defensywnych Giovinco i Palacio (swego czasu grałem z Islą po prawej, Luliciem po lewej). Lucio chcę wymienić na Gorgio, ale jest bardzo drogi (ok 100k chodzi).

Dorzucam poniżej kilka nagranych goli :o przepraszam, za powtarzającą się wulgarną nazwę :lol:

1) http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/142880759 Jeszcze miałem wtedy Matriego w składzie :wink:

2) http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/137075592 Jedna z moich pierwszych gier, tryb mecz towarzyski online, ale bramka ładna :)

3) http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/141296543 Moja ulubiona bramka, Vucinić cofa do Marchisio, De Gea bez szans :)

Nick na Originie to Mehehehe123, aktualnie robię przerwę w fifie, ale może kiedyś nadarzy się okazja i mogę zagrać :)


I mam jeszcze taki dziwny gol tyłkiem, ale niestety bez udziału Juve http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/148292295 :P


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 21:03

Serio tak Ci się podobają te gole? Bramki jak bramki :wink:


#AllegriOut
ODPOWIEDZ