FIFA13

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 15:12

Krystek pisze:Mi game face działa. Ogólnie piracę gry, ale Fifa ma mnóstwo fajnych rzeczy online i Fife co roku kupuje.
I twarz w grze nie różni Ci się od tej na stronie gameface?
WojtinhoFCJ pisze:A jak wam idzie online? Ja na razie jestem w 6 lidze w "Sezonach".
Ja właśnie zdobyłem tytuł 6 ligi i jestem w 5 :)


#AllegriOut
Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 11:03

WojtinhoFCJ pisze: A jak wam idzie online? Ja na razie jestem w 6 lidze w "Sezonach".

W tej chwili jestem w 3 lidze, narazie jestem tylko w stanie bronic sie przed spadkiem. Czasem jak trace bramki, to az nie moge uwierzyc,koles wyprowadza 2 kontry w czasie calego meczu i strzela 2 gole, ja kontroluje mecz to i tak przegralem 1:2 pfff

Moj nick na Origin Woody188


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2012, 15:10

ja 7 liga zabrakło 1 pkt do 6 ale grac trzeba dalej :)
nick: SajanJuve


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 09:39

nie ma tu zwolenników Ultimate Team? uważam, że jest to najciekawszy tryb gry w Fifie i jednocześnie najtrudniejszy, bo trzeba ciągle monitorowac przychody i wydatki, przeciwnicy w lidze są zdecydowanie trudniejsi( i nie grasz ciągle jak w "sezonach" Juve vs barca, real, borussia czy mutd). jakby ktoś grał i posiadał w swoim składzie Giovinco to chętnie odkupie za rozsądną cene ;) ja obecnie jestem w 2 lidze ;)


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2012, 10:00

panowie wy tez macie ten problem ze mimo, ze jestescie zalowgowani w Originie to i tak nie mozna zagrac online bo podczas gry pisze zeby zalogowac sie na serwery EA i do Origina? Ktos mial taki problem?


Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2012, 10:14

CzarnyZkultury pisze:nie ma tu zwolenników Ultimate Team? uważam, że jest to najciekawszy tryb gry w Fifie i jednocześnie najtrudniejszy, bo trzeba ciągle monitorowac przychody i wydatki, przeciwnicy w lidze są zdecydowanie trudniejsi( i nie grasz ciągle jak w "sezonach" Juve vs barca, real, borussia czy mutd). jakby ktoś grał i posiadał w swoim składzie Giovinco to chętnie odkupie za rozsądną cene ;) ja obecnie jestem w 2 lidze ;)
Jestem świeżo po wygraniu 1 ligi a przygodę z Ultimate Team zacząłem przed tygodniem bo w dwunastce grałem tylko sezony a w FIFIE13 po wejsciu do drugiej ligi trochę mi się znudziły. Również uważam, że FUT jest to najlepszy i najciekawszy tryb gry i kompletuje teraz skład zawodnikow z ligi włoskiej plus jakiegoś Balottellego kupie bo będzie miał z nimi zgranie. Młuce 3-5-2.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 14:15

KeRmit19 pisze:panowie wy tez macie ten problem ze mimo, ze jestescie zalowgowani w Originie to i tak nie mozna zagrac online bo podczas gry pisze zeby zalogowac sie na serwery EA i do Origina? Ktos mial taki problem?
Ja miałem, powodem okazało się zainstalowane Hamachi, przed każdym uruchomieniem fify muszę wyłączyć połączenie sieciowe, które ten program tworzy tam w panelu sterowania i śmiga :)
CzarnyZkultury pisze:nie ma tu zwolenników Ultimate Team? uważam, że jest to najciekawszy tryb gry w Fifie i jednocześnie najtrudniejszy, bo trzeba ciągle monitorowac przychody i wydatki, przeciwnicy w lidze są zdecydowanie trudniejsi( i nie grasz ciągle jak w "sezonach" Juve vs barca, real, borussia czy mutd). jakby ktoś grał i posiadał w swoim składzie Giovinco to chętnie odkupie za rozsądną cene ;) ja obecnie jestem w 2 lidze ;)
Też grywam, póki co jestem na etapie budowania przyzwoitego składu, póki co mam samych srebrnych angoli z Premier League :P
Mnie najbardziej denerwuje w tym trybie to, że nie do końca opłaca się budowanie solidnego składu. Można kupić sobie 11 noname'ów byleby byli na maksa szybcy i praktycznie nikt nie jest w stanie podskoczyć.


#AllegriOut
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 21:27

mam 2 problemy:
- gdy przychodzi do mnie oferta kupna mojego zawodnika, klika akceptacja i niestety nic się nie dzieje, tzn. kiedy następnym razem klikam na daną ofertę zaznaczona jest opcja "brak",
- podobnie jest z zaakceptowanie wyboru oferty pracy szkoleniowca danej reprezentacji.

miał ktoś podobny problem. chodzi oczywiście o tryb kariery.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2012, 00:18

Posiedziałem nad Ultimate Team i o to mój skład:
http://www.ea.com/pl/football/fifa-ulti ... XInH5x5:pc
A gram w 1 lidze, właśnie zdobyłem mistrzostwo drugiej :)


#AllegriOut
jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 14:10

@Można- statystyki to nie wszystko :D W składzie Juve boli przede wszystkich brak wysuniętego napastnika, oraz brak trzeciego miazguna w postaci kogoś lepszego, niż Bonucci na środku obrony. Vucinic, dla mnie jest drętwy okropnie. Dla fanów Juve polecam grę rep. Włoch. Ja gram taksą 5-2-1-2 (po drobnych modyfikacjach podobne to to do 3-5-2 Conte :D) i wstawiam De Rossiego na stopera ostatniego. Jedynymi minusami tego zespołu są powołania z czapy Prandelliego :D El szabadabadaby i Balo to nie są spece od wykończenia :D
Pozdrówki!
Mnie najbardziej denerwuje w tym trybie to, że nie do końca opłaca się budowanie solidnego składu. Można kupić sobie 11 noname'ów byleby byli na maksa szybcy i praktycznie nikt nie jest w stanie podskoczyć.

Nie do końca bym się z tym zgodził. Grałem z typem, który zrobił sobie team najwolniejszych włoskich grajków i rypał mnie jak chciał :D Toni, Amauri i Totti za nimi :D Normalnie razem ze 100 Pace.
Ze swojego doświadczenia mam tak, że Cassano (60 coś speed), którego kupiłem za 4000 jest lepszym cofniętym napastnikiem, niż Miccoli, który ma 80-coś przyśpieszenia (cena ok 10k). Z obrońców mam Ranocchię na środku obrony i dzieli i rządzi typ. To samo Quagiarella w ataku. Co z tego, że ma 70 prędkości, skoro ma 90 do strzału i kopnie gola z każdej rozsądnej pozycji :D

http://www.futhead.com/fifa/squads/1440027/ to je mój składzik. Bez czitów i darmowych paczek przedpremierowych, wszystko wypocone samodzielnie.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2012, 19:17

to i ja sie pochawale FUT'em

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate- ... f3nId5c:pc

zawiesiłem się na 2 lidze, ciągle mi brakuje 1 lub 2pkt do mistrzostwa ;/
skladzik skompletowany cięzką pracą ;) dopiero raz mi się zdarzyło przekroczyć 10k w budżecie, za co kupiłem Vidala(8k)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 07:22

Widzę, że wszyscy w FUTa naparzają. A ja się chciałbym dowiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia w karierze off-line swoim piłkarzem.
Przyznam się, że czasu za dużo nie mam aby bawić się w FUT, więc od czasu do czasu usiądę do rozwoju swojego piłkarza.
Niestety po dwóch sezonach (tak, tak mamy grudzień a tutaj dopiero dwa sezony za mną :P) jestem poważnie rozczarowany. Gram na poziomie średnim i właśnie się zastanawiam czy właśnie poziom wpływa na umiejętności drużyn, przeciwko którym gram. I o ile obrońcy, taki poziom prezentują (jest tutaj zróżnicowanie, na drużyny słabsze i silniejsze, co przekłada się na bramki i łatwość stwarzania sobie sytuacji) o tyle napastnicy to bez względu na drużynę jakieś nieporozumienie. I nie ma znaczenia czy gram w lidze z Ascoli czy w reprezentacji z Hiszpanią. W lidze moja drużyna wymiata (jak gram to przeciwnik nie potrafi nawet oddać strzału), a jak siedzę na ławce to moja drużyna traci bramkę, dwie, czasami remisuje.
W reprezentacji to samo. Polska bez żadnych problemów zdobywa MŚ wygrywając z takimi ekipami jak Anglia, Brazylia, Argentyna, Hiszpania. Ok, może się zdarzyć, ale jeśli Hiszpania w finale oddaje jeden niecelny strzał to jest tu coś nie teges.

Ktoś wie z czego to wynika? Czy po prostu ten tryb jest taki słaby, czy może poziom za niski? Do tej pory myślałem, że FIFA to FIFA i odwzorowuje mimo wszystko realia. W trybie kariery chyba jednak nie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2012, 00:15

kto zagra ze mna pojedynek?


Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2012, 22:18

Może już było... Wiecie co z Alexem? Nie mogę go nigdzie znaleźć.


Mało piszę, dużo czytam.
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2012, 00:55

Dżesiu pisze:Może już było... Wiecie co z Alexem? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
No dokładnie! Skoro nie ma go w Sydney, co mogło ewentualnie być spowodowane jego późnym transferem, to dlaczego nie ma go też w grupie "Wolni Zawodnicy" :?: Nie mam pojęcia gdzie go szukać. Czyżby panowie z EA zawiesili mu korki w Fifię :think:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
ODPOWIEDZ