Dobra strzelanka

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2011, 13:33

Moglby ktos polecic jakas fajna strzelanke w klimacie CODa, MOHa czy SOF2, w ktorej bedzie troche wiecej inwencji gracza niz biegacie za strzalka jak idiota i naciskanie klawisza myszy i czasem spacji ? :>
Cos jak stare dobre CODy, MOHy. Zeby trzeba bylo pomyslec, poszukac snajpera w oknie, kryjowki a nie wszystko za Ciebie komputer... :?

//Edit:1
Co jest nikt nie zna ?! :(





KLIK ==>www
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 11:13

A może bardziej sprecyzował byś pytanie? Multiplayer czy singiel?

Wszyscy co siedzą w temacie doskonale wiedzą, że w dzisiejszych fpsach liczy się akcja, skrypty, dynamika i szybkość reakcji.

Jeżeli chcesz czegoś wolniejszego daleko nie musisz szukać Sniper Elite: Ghost Warrior nasza rodzima produkcja która mimo bug'ów zebrała znośne oceny. Singiel jest ok, multi to sama przyjemność.

Chcesz dynamiki wiadomo CoD czy to multi czy singiel. Mnie ostatnio urzekł BF3 multiplayer. Do gry nie mogłem się przekonać ponieważ byłem/jestem zatwardziałym fanem marki od Acti ale jak z grupą znajomych wleźliśmy na serwer zrozumiałem co do znaczy komunikacja i Team play.
Największy minus ? Wymagania. Gdy gra szarpie to nie ma co sobie zabawy psuć i głowy zawracać.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 12:11

Singiel player.... multi za bardzo wciaga...
W BF3 gralem, wylaczylem po scenie, ze snajperem. Jakos nie bawi mnie to, ze wszystko jest wykonywane za mnie a ja mam tylko szczelac do poruszajacych sie celow i wykonywac polecenia komputera...
Chce cos ala COD ale Cod'y te starsze, gdzie jeszcze byly apteczki i mozliwosc zgubienia sie na planszy... :cry:





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ