Call Of Duty

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 16:00

Temat ogólny o serii CoD. Może nie którzy wiedzą albo nie dziś jest premiera Call Of Duty Black Ops czy znajdzie się ktoś w gronie społeczności JuvePoland zapaleńcy tacy jak ja co już dziś będą posiadać swoją kopię gry by móc pograć razem na multi? Platforma PC, mile widziany micro i osoby które nie grają w zwykłe TDM tylko Hardcore.

PS. Gram także w MW2. Jeżeliby ktoś chciał steam id napisać.

Pozdrawiam.


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 16:29

Właśnie instaluje nowego CoDa. Najpierw zamierzam przejść singla, ale myślę, że od tego weekendu zacznę już grać w multi. W poprzednich częściach też wolałem HC. Szkoda, że w BO jest tak mało trybów gry dla HC.

Nick na Steamie: DexReg


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 16:35

Reg pisze:Właśnie instaluje nowego CoDa. Najpierw zamierzam przejść singla, ale myślę, że od tego weekendu zacznę już grać w multi. W poprzednich częściach też wolałem HC. Szkoda, że w BO jest tak mało trybów gry dla HC.

Nick na Steamie: DexReg
Mam pytanie! Wiem, że BO posiada dedyki ale czy instaluje się go przezs steam?


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 16:50

Niestety tak. Przez tego Steama zmiana języka na angielski to katorga. Już 2 razy instalowałem. Teraz pobiera 1,5 GB tylko po to, żeby zmienić język. Przynajmniej idzie 1.2 MB/s, ale i tak jest to strasznie irytujące.


Obrazek
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 18:20

Ja właśnie instaluję CoD2, nowszy mi nie pójdzie;/


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 08:39

Czy ktoś z was jest może w posiadaniu wersji na ps3?
Ja kupiłem wczoraj, rozczarowałem się strasznie bo gra wygląda okropnie.
Jak w tej materii wyglądają odczucia posiadaczy wersji na pc?
Wersja konsolowa, przynajmniej ta ma platformę Sony, jest totalnie zpartaczona.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 09:12

Juras_Senat pisze:Czy ktoś z was jest może w posiadaniu wersji na ps3?
Ja kupiłem wczoraj, rozczarowałem się strasznie bo gra wygląda okropnie.
Jak w tej materii wyglądają odczucia posiadaczy wersji na pc?
Wersja konsolowa, przynajmniej ta ma platformę Sony, jest totalnie zpartaczona.
Jak kupię to dam znać. Wczoraj niestety nigdzie nie dostałem :/ Ale nie miałem za wiele czasu na poszukiwania. Może dziś zrobię sobie wycieczkę do MM albo jakiegoś Tesco (tutaj miało być po 179zł).

Powiedz mi co jest nie tak według Ciebie z wersja na PS3? Na PS3site pojawiła się już recka tej gierki i z oceny nie wynika, że coś jest aż tak źle (podobno w multi trochę framerate kuleje)


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 10:36

Juras_Senat pisze:Czy ktoś z was jest może w posiadaniu wersji na ps3?
Ja kupiłem wczoraj, rozczarowałem się strasznie bo gra wygląda okropnie.
Jak w tej materii wyglądają odczucia posiadaczy wersji na pc?
Wersja konsolowa, przynajmniej ta ma platformę Sony, jest totalnie zpartaczona.
Ja mam wersje PC i moim zdaniem wcale nie wygląda gorzej niż MW2 (a wiele osób tak pisze. Ale może chodzi im właśnie o wersje konsolowe). Momentami wygląda nawet wyraźnie lepiej. Ogólnie oprawa graficzna może nie powala na kolana, ale nie można powiedzieć, ze jest brzydka. Powiedziałbym nawet, że w niektórych misjach efekty sprawiają, że grafika przypomina tą z Crysisa.

Co do samej gry to singleplayer jest dla mnie lepszy niż ten z MW2. W multi grałem dosłownie pół godziny, więc jeszcze się nie wypowiem. Poza tym dziś albo jutro ma wyjść patch poprawiający lagi i inne usterki.


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 10:58

steru pisze:
Juras_Senat pisze:Czy ktoś z was jest może w posiadaniu wersji na ps3?
Ja kupiłem wczoraj, rozczarowałem się strasznie bo gra wygląda okropnie.
Jak w tej materii wyglądają odczucia posiadaczy wersji na pc?
Wersja konsolowa, przynajmniej ta ma platformę Sony, jest totalnie zpartaczona.
Jak kupię to dam znać. Wczoraj niestety nigdzie nie dostałem :/ Ale nie miałem za wiele czasu na poszukiwania. Może dziś zrobię sobie wycieczkę do MM albo jakiegoś Tesco (tutaj miało być po 179zł).

Powiedz mi co jest nie tak według Ciebie z wersja na PS3? Na PS3site pojawiła się już recka tej gierki i z oceny nie wynika, że coś jest aż tak źle (podobno w multi trochę framerate kuleje)
na 4 zakupione przez nas wczoraj gry trzech nas jest totalnie rozczrowanych poziomem grafiki. Wyglada to trochę tak jakby trafiła mi się przez przypadek jakaś beta wersja. Okropne tekstury, pixele w cieniowaniu. Marna animacja. Nie mogę się własnie nigdzie doszukać podobnych problemów u posiadaczy konsolowej wersji. Muszę być pewnien że nie jest to ogólny problem i dotyczy mojej kopii zanim uderzę do saturna z pretensjami.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 15:04

Ja gram w CoD 4 online, bo w MW2 nie ma z kim :P No i nie przez Steama tylko Garena i GameRanger


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 15:07

Faktycznie, black ops na ps3 jest slaby graficznie. Myslalem ze grafika mnie powali, a po odpaleniu gry szczena mi opadla, ze najnowszy call of duty wyglada tak przecietnie. Nie moglem w to uwierzyc. Myslalem ze moze to wina starego oprogramowania, ale przrciez aktualizacja wykonala sie samodzielnie na poczatku. Myslalem ze play mi sie zepsul, ale potem sam walnolem sie w leb z takiego pomyslu.
Tez macie takie odczucia, czy moze kupilem w sklepie pirata, z ktorym moj play sobie nie radzi (sa wogole piraty na play'a 3 ? )


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 15:29

juveman7 pisze:Faktycznie, black ops na ps3 jest slaby graficznie. Myslalem ze grafika mnie powali, a po odpaleniu gry szczena mi opadla, ze najnowszy call of duty wyglada tak przecietnie. Nie moglem w to uwierzyc. Myslalem ze moze to wina starego oprogramowania, ale przrciez aktualizacja wykonala sie samodzielnie na poczatku. Myslalem ze play mi sie zepsul, ale potem sam walnolem sie w leb z takiego pomyslu.
Tez macie takie odczucia, czy moze kupilem w sklepie pirata, z ktorym moj play sobie nie radzi (sa wogole piraty na play'a 3 ? )
Zostaliśmy kolego po prostu oszukani, dostaliśmy za ok 200 PLN produkt źle wykonany. Przez cały dzień porownywalem wersje na pc, xboxa i ps3 i wersja na konsole Sony wypada najgorzej. To jest jakaś kpina.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 22:01

Od 2 godzin Black Ops kręci się u mnie w napędzie ( zombie mode i multiplayer ) i póki co nie widzę żadnych niedociągnięć. Gra jedynie ze 2 razy chrupnęła i to wszystko :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 listopada 2010, 20:08

Nie wiem o czym wy piszecie, ja mam spadki fpsów, lagi, długie loadingi serwerów cóż trzeba czekać na łatkę...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2010, 11:37

Ktoś chętny do wspólnego grania w multiplayerka Black Ops?

Jakby co to pisać, mój nick PSN : steru1985


ODPOWIEDZ