Sony PlayStation 3 - Gry

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 01:27

FalsoVero pisze: Nie kupujcie Little Big Planet gdy macie kobite na pokładzie by bye PS3, bye bye x360, bye bye TV
Mi to panna zabrała konsole i grała z siostrami, na szczęście zostawiła telewizor. Drugiej części nie kupię na pewno.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 08:09

FalsoVero pisze:PS. Nie kupujcie Little Big Planet gdy macie kobite na pokładzie by bye PS3, bye bye x360, bye bye TV
:naughty:

Ja z moją długie godziny grałem w pierwszą część. Niedługo zaopatrzę się w sequel i się o nic nie boję :wink:

Póki co gram z moją lubą w CoD Black Ops online więc nie narzekam na jej gust "growy".


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 16:50

steru pisze: Póki co gram z moją lubą w CoD Black Ops online więc nie narzekam na jej gust "growy".
Że Ci zazdroszę to Ci już kiedyś mówiłem. :P
Jak z jej skillem? Zabija wszystko co się rusza, czy raczej służy jako wabik?
:prochno:
Ja raz moją posadziłem przy codzie, nie potrafiła opanować sterowania, zabiła bodaj jednego typa przypadkowo rzuconym semteksem. :smile:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 21:10

Dobra kto dziś gra w Uncharted2 ?

wysyłac zapro do znajomych nick FalsoVero pisac przy okazji, że z forum


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 22:53

Gra ktoś w Sgifta 2 albo NFS HP ;> Chętnie bym się po ścigał


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 02:11

Sprzedam FIFA 11 i GTA 4. Zainteresowani pisać na PW lub GG: 300514


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 10:33

Zbliżają się miesiące wielu znakomitych premier. Co planujecie kupić? Można się zorganizować żeby pograć on-line po premierze gierek.

Ja planuję zakupić :
- Resistance 3,
- Battlefield 3,
- Modern Warfare 3.

Mowa oczywiście o gierkach do gry głównie on-line.

PS. Oczywiście nie mogę się również doczekać Uncharted 3 ale nie zamierzam w nią grać po sieci. No i Batman a nawet rodzime Dead Island zapowiadają się bardzo dobrze. Skąd tylko brać na to kasę? :prochno:

PS2. Gra może ktoś aktualnie w LBP2? Może znajdzie się osoba która pomoże mi pozdobywać naklejki czy jakieś trofea?


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 11:58

steru pisze: - Battlefield 3,
- Modern Warfare 3
Te dwie pozycje kupię na pewno.
Od października zacznie się sieczka. :P
Steru, wyposaż się w headseta. :wink:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 12:00

Juras_Senat pisze:
steru pisze: - Battlefield 3,
- Modern Warfare 3
Te dwie pozycje kupię na pewno.
Od października zacznie się sieczka. :P
Steru, wyposaż się w headseta. :wink:
Na oba tytuły składam pre ordera :D Więc będzie można grać od dnia premiery - o ile serwery wytrzymają :whistle:

PS. Headset dobry pomysł na dzień chłopca :whistle:


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 13:01

Wystarczy karta muzyczna an usb i headset z komputera. Albo jakaś tania słuchawka blue ;), ogólnie na plejce straszna lipa z rozmowami ze znajomymi...

Co do gier to U3 będę brał na pewno, jeżeli chodzi o BF3 i MW3 to oba tytuły na x360 i PC ze względu, że tam mam stałą ekipę do wspólnej gry. W ogóle zastanawiam się czy tego ps3 nie sprzedać.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 18:34

steru pisze: Na oba tytuły składam pre ordera :D Więc będzie można grać od dnia premiery - o ile serwery wytrzymają :whistle:
B3 też pewnie kupię w preorderze. :D Natomiast z MW3 się trochę wstrzymam z kupnem. Black Opsa kupiłem w dniu premiery i mało nie wyrzuciłem konsoli przez okno, teraz zapoznam się z pierwszymi opiniami, poczekam na pierwszą latkę :wink: i stabilne serwery.
steru pisze: PS. Headset dobry pomysł na dzień chłopca :whistle:
Zdecydowanie dobry :D Przy wspólnej grze po sieci słuchawa to podstawa, choć zgadzam się z ValsoVero, że na Ps3 nie rozmawia się wygodnie.

P.S. Można coś ciurnąć wieczorkiem. :whistle:
Dziś, bądź jutro.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 21:34

steru pisze:Zbliżają się miesiące wielu znakomitych premier. Co planujecie kupić? Można się zorganizować żeby pograć on-line po premierze gierek.

Ja planuję zakupić :
- Resistance 3,
- Battlefield 3,
- Modern Warfare 3.

Mowa oczywiście o gierkach do gry głównie on-line.
Resistance 3 na pewno kupię. Obecnie trochę przystopowałem z kupnem gier. Miałem prawie 30 sztuk, samych nówek, ale większość sprzedałem. Teraz planuję mniej więcej jedną sztukę na miesiąc max. We wrześniu na pewno kupię Resistance 3, w październiku nowego Ratcheta, a w listopadzie Uncharted 3. Zastanawiam się czy jeszcze czasem gdzieś nie wcisnąć Deus Ex. Battlefield i Call Of Duty to dla mnie odgrzewane kotlety. Tematy wałkowane x razy. Marines, II wojna, Irak. Wszystko już było. Generalnie to głównie kupuję exclusivy na PS3. Dają w moim odczuciu większą gwarancję, że tytuł będzie ok. Jeśli chodzi o przygody Capelliego w R3 to do gry zawsze będę chętny.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 08:24

Juras_Senat pisze:B3 też pewnie kupię w preorderze. :D Natomiast z MW3 się trochę wstrzymam z kupnem. Black Opsa kupiłem w dniu premiery i mało nie wyrzuciłem konsoli przez okno, teraz zapoznam się z pierwszymi opiniami, poczekam na pierwszą latkę :wink: i stabilne serwery.
Też kupiłem Black Opsa w dzień premiery bądź jeden dzień później. Ostro załowałem bo gra po sieci graniczyła z cudem, ale trzeba było się ogrywać ponieważ to był mój pierwszy tytuł w który grałem w multi ;)

Juras_Senat pisze:Zdecydowanie dobry :D Przy wspólnej grze po sieci słuchawa to podstawa, choć zgadzam się z ValsoVero, że na Ps3 nie rozmawia się wygodnie.
Muszę to przemyśleć. Resistance może mieć u mnie priorytet ;)
Juras_Senat pisze:P.S. Można coś ciurnąć wieczorkiem. :whistle:
Dziś, bądź jutro.
Pozostało mi w domu tylko GTA 4 i LBP2 więc... :(


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2011, 16:45

steru pisze:
Juras_Senat pisze:Zdecydowanie dobry :D Przy wspólnej grze po sieci słuchawa to podstawa, choć zgadzam się z ValsoVero, że na Ps3 nie rozmawia się wygodnie.
Muszę to przemyśleć. Resistance może mieć u mnie priorytet ;)
W ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry, kupiłem drugą część zachęcony rewelacyjnymi recenzjami, pograłem pół godziny i odłożyłem na półkę gdzie stoi do dziś.
steru pisze:
Juras_Senat pisze:P.S. Można coś ciurnąć wieczorkiem. :whistle:
Dziś, bądź jutro.
Pozostało mi w domu tylko GTA 4 i LBP2 więc... :(
Szkoda. :(

Ps. Pobraliśmy wczoraj u kumpla z PSN "Limbo", oniemiałem jak zaczęliśmy grę. Niezwykle klimatyczna i wciągająca platformówka, w dodatku pięknie (a w zasadzie strasznie :wink:) się prezentująca. Dawno nie spotkałem tak prostej i wciągającej pozycji.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2011, 03:28

Juras_Senat pisze:W ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry, kupiłem drugą część zachęcony rewelacyjnymi recenzjami, pograłem pół godziny i odłożyłem na półkę gdzie stoi do dziś.
I co za trudna?


ODPOWIEDZ