Sony PlayStation 3 - Gry

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 22:46

Witam!
Założyłem ten temat z myślą o wszystkich szczęśliwych posiadaczach tejże konsoli. Bardzo bym prosił o opinie na temat gier - np dla tych którzy planują dany tytuł kupić. Opinie te na pewno będą przydatne, pomogą przedstawić rzeczywisty obraz gry i pewnie będą mogły uchronić przed zakupem jakiegoś tytułu.
Ja osobiście posiadam konsole niewiele ponad miesiąc to i zbiór gier duży nie jest - Uncharted 2, Little Big Planet (zestaw z konsolą), Wipeout HD Fury, Tekken 6, God Of War 3, Ratchet QFB, Ratchet TOD, Street Fighter 4 i InFamous przybędzie do mnie jutro :D.
Co do wyżej wymienioncyh to mogę polecić wszystkim no może poza Street Fighter, który zrobiony jest dla prawdziwych miłośników serii.
Jeśli ktoś ma to czy mógłby wypowiedzieć się na temat PES 2011, Castlevania Lord Of Shadow i Star Wars The Force Unleashed 2, a także Gran Turismo 5.
Dzięki za pomoc i opinie.
PS. Polecam wszystkim odwiedzić na YouTube kanał OG - recenzje gier po polsku --> http://www.youtube.com/user/ProgramOG


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 23:03

Jest co najmniej kilka polskojęzycznych stron/blogów z własnymi forami, a Ty zakładasz temat tutaj? :think:

PS. Sam korzystam z 4: PPE, Polygamia, Niezgrani, PS3Site (i ich fora), a przecież jest kilka innych wartych odwiedzania (o dedykowanych seriom PES/FIFA/FM nie wspomnę).


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 13:55

meda11 pisze:Jest co najmniej kilka polskojęzycznych stron/blogów z własnymi forami, a Ty zakładasz temat tutaj? :think:

PS. Sam korzystam z 4: PPE, Polygamia, Niezgrani, PS3Site (i ich fora), a przecież jest kilka innych wartych odwiedzania (o dedykowanych seriom PES/FIFA/FM nie wspomnę).
A może by chciał porozmawiać z osobami z JuvePoland?

Co do Star Wars The Force Unleashed 2 przy pierwszej części to zwykły crap. O GT5 nie ma co się wypowiadać ponieważ znowu przesunęli datę na koniec listopada początek grudnia.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 14:03

Aktualnie jestem na etapie zarywania nocek na rozgrywce sieciowej w Battlefielda 2 :D Polecam, mimo że gra ma już parę miechów na karku. Gra ktoś?

Polecam oprócz tego Brutal Legend, Dantes Inferno, Dead Space - wszytskie gierki za grosze do wyrwania na allegro a frajdy ogrom.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 14:12

steru pisze: Dantes Inferno, Dead Space -
Te dwa tytuły są magią szczególnie DS. Styczeń 2011 druga część :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 14:37

Teraz jest okres kiedy to pojawi się najwięcej gorących produkcji. Pytanie tylko skąd wziąć na to kasę... Call of Duty: Black Ops, Castlevania, AC : Brotherhood, NFS : Hot Pursuit, Dead Space 2, Gran Turismo 5, ciekawie zapowiadający się Bulletstorm, w niedalekiej przyszłości Crysis 2.

Najchętniej ograłbym wszystkie te tytuły ale trza będzie to rozłożyć w czasie. Póki co to Black Ops kupuję i pewnie i tak wsiąkne na długie tygodnie więc co mi tam.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 19:34

steru pisze:Pytanie tylko skąd wziąć na to kasę...
PSjailbreak i grasz za free. Wiem, wiem, to bardzo nieładne i niegrzeczne.

Ja nie bardzo mam czas na granie. Do przejścia zostało red dead redemption, batman arkham asylum i wspaniały mgs.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 02:23

Lypsky pisze: Ja nie bardzo mam czas na granie. Do przejścia zostało red dead redemption, batman arkham asylum i wspaniały mgs.
To chyba najlepsza gra na PS3. Chociaż każdy Metal jest inny, ale Solid Snake zawsze będzie najlepszy :D


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 07:03

Lypsky pisze:
steru pisze:Pytanie tylko skąd wziąć na to kasę...
PSjailbreak i grasz za free. Wiem, wiem, to bardzo nieładne i niegrzeczne.

Ja nie bardzo mam czas na granie. Do przejścia zostało red dead redemption, batman arkham asylum i wspaniały mgs.
Z tego co się orientuje to Jailbreak nie działa na nowym sofcie a żeby uruchomić nowe gry prawie zawsze konieczna jest intalacja tego softu z płyty z grą... Więc jak nie patrzeć - lipa Lypsky. A czy nieładnie? Eeee tam :prochno:

A za Batmana weź się w wolnej chwili. Gra ocieka miodem i sama się prosi o to żeby do niej wracać. Czekam z niecierpliwością na sequel.

P.S. Kupuje ktoś dziś Call of Duty: Black Ops? ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 12:01

Chlebaka posiadam od 2007 i od tego czasu sporo się tego nazbierało :wink: Nawet nie liczę, ile na to wszystko poszło kasiury, bo pewnie kwota ta dorównywałaby pkb jakiegoś afrykańskiego kraju 8)

Uwielbiam serię Ratchet & Clank - łatwa i przyjemna - doskonała na momentalne odstresowanie się. Do tego OLBRZYMIE wrażenie zrobił na mnie Uncharted 2 - mam też jedynkę, ale fabuła w "2" wgniata w fotel i bije Drake's Fortune na pysk. Szkoda tylko, że pozycja taka króciutka...

Uwielbiam Bioshocka i MGSa. Swego czasu przeszedłem tę ostatnią pozycję z 3 razy i nadal mi mało :smile:

Na mnie osobiście Infamous większego wrażenia nie zrobił.

Ostatnio zakupiłem sobie PS Move - gorąco polecam! Precyzja odwzorowania naszych ruchów na ekranie jest niewyobrażalna - to skok jakościowy w stosunku do Wii, na którym miałem nie raz okazję grać u koleżanki i pod tym względem nie ma szału. Zestaw zakupiłem wraz z Sports Champions - przednia zabawa - WARTO


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 20:01

Zna ktos moze date premiery Arcania Gothic 4 dla ps3. Szukalem na kilku stronach i bywaja one rozne, a chcialbym wiedziec konkretnie.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2010, 22:12

Arcanie w wersji na PS3 przesunęli na 2011 żeby dopracować. W 1 kwartale powinna wyjść. Też czekam na tą grę bo 2 i dodatek do niej to top 5 moich gierek na PC. 3 niestety nie przeszedłem ale grałem.

A co do samego PS3 to oczywiście również jestem szczęśliwym posiadaczem. Ze steru już kilka meczyków rozegraliśmy w Fife 11 :) jbc zapraszam chętnie pogram.

Ostatnio skończyłem Call Of Juarez: Bound In Blood i polecam. Świetny motyw pojedynków, ciekawa fabuła. Jak ktoś lubi klimat westernów, dzikiego zachodu to się nie zawiedzie. Jak ktoś po prostu lubi fpsy to też raczej nie, ale nie porównujcie tego z Killzonem chociażby bo technicznie troche odstaje od tych największych, co jednak w ogóle gry nie skreśla. Dla mnie grafika wciąż jest ładna, nie jestem jakimś pikselowym maniakiem.

Polecam też The Saboteur. II wojna światowa, Paryż. Gramy Irlandczykiem który sabotuje działania Niemców, więc głównie wysadzamy ich stanowiska, mosty itp, ale mamy też kilka wyścigów. Gra ma ogromny teren, żeby ukończyć ją w 100% trzeba poświęcić jej trochę czasu co ja akurat odpuściłem. Grafika w porządku, fabuła też fajna.


Z Juve na dobre i złe!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2010, 09:16

Jakby ktoś był zainteresowany kilkoma gierkami na Pleja : http://allegro.pl/show_item.php?item=1366954119


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2010, 18:15

Ja mam do sprzedania kilka dobrych tytułów na PS3, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Piszę o tym tutaj, bo chciałbym, aby trafiły w dobre ręce :D Sam uważam, że to znakomite gry, ale nie ukrywam, że już w nie nie gram, bo pokończone. Jak coś - walić na priv.

Lista:
Killzone 2 PL
Little Big Planet
Far Cry 2 (polskie napisy)
Brothers In Arms: Hell's Highway
Resistance: Fall Of Man
Motorstorm
Ninja Gaiden Sigma
InFamous PL

Chciałby zaznaczyć, że gry są w stanie idealnym - igła
:!: (Far Cry, InFamous i Brothers są w stanie bardzo dobrym - kilka DROBNYCH rys). Polecam 8)


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2010, 18:35

Minęło ponad miesiąc i przybyło mi kilka gier mianowicie MGS4, PES 2011, Gran Turismo 5, Buzz Świat Quizów, Batman AA, GTA 4 i Just Couse 2.
Gry na prawdę rewelacyjne.
Buzz najlepszy na jakąś domówkę czy impreze.
GT5 to zdecydowanie najlepsze obecnie wyścigi, PES? Wcale nie taki zły jak mówili, a pozostałe również ciekawe i wyróżniające się.
steru pisze:Pytanie tylko skąd wziąć na to kasę...
Najlepiej byłoby pracować :-D


ODPOWIEDZ