FIFA 11

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2010, 22:51

Monte Cristo pisze:
Diegol28 pisze:To spoko że składy są aktualne.A mam pytanie czy Aquilani też jest w składzie?
Jesli sklady sa aktualne, to domysl sie.

ale teraz jak zwykle - troche za latwa
Jest łatwa, ale zależy dla kogo, dla casuala nie jest łatwa, a dla takiego, umówmy się, weterana tej serii gra jest łatwa, ale z tego względu, że jest przeznaczona głównie do rozgrywki multi.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 13:29

Właśnie wczoraj odpaliłem sezon menadżerski [X360, PL]. Pierwszy mecz 0-0 z Cagliari :P [zawodowiec, 6 min, domyślne ustawienia kontrolera w kwestii wspomagaczy]. To na razie tyle co zdążyłem zagrać w tym trybie.

Załączyłem "ręki" zobaczymy co z tego wyniknie, bo podobno coś za często występują.
Na razie to co zauważyłem, to poprawiona gra głową - w końcu w meczu sparingowym Martinez strzelił mi z 16 metrów pod spojeniem :P

Nie zamierzam się zbytnio rozpisywać, bo muszę więcej pograć, ale zastanawia mnie jakimi taktykami gracie?
Ja 4-4-2 niestety grać nie umiem, a nawet sądzę, że nie nadaje się zbytnio do gier.
Ostatnie 2 FIFY grałem z trequartistą 3-4-1-2. Próbowałem zagrać 3-2-3-1, ale nie spisało się to za dobrze. Więc wróciłem do mojej ulubionej "giercowej" 3-4-1-2, ale boli mnie fakt, że nie kupię se Bastosa na lewą obronę oraz Van der Wiela :D Bo będę musiał dokupić trzeciego środkowego to trójsobowej formacji defensywnej - jeszcze nie wiem kogo.


Obrazek
arthur9

Evertonista
Evertonista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 13
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 17:13

są jakieś znaczące zmiany jeżeli chodzi o tryb kariery (pytam o kupna/sprzedaż/wypożyczenia zawodników, ilość rozgrywanych meczów przedsezonowych itd) :?:


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 18:14

Ja mam taki problem, że zakupiłem Fifę w nadziei na rozpoczęcie gry, a tutaj niemiła niespodzianka. Wyskakuje błąd dotyczący fifaconfig.exe, podczas włączania gry. :doh:


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 20:43

arthur9 pisze:są jakieś znaczące zmiany jeżeli chodzi o tryb kariery (pytam o kupna/sprzedaż/wypożyczenia zawodników, ilość rozgrywanych meczów przedsezonowych itd) :?:
Tak, jeśli chodzi o wypożyczenia to zawodnicy których sprowadził do nas latem Beppe właśnie przez wypożyczenie, są specjalnie oznaczeni i po roku trybu menedżerskiego ten okres się kończy i pewnie trzeba będzie ich wykupić. W poprzednich latach tego nie było, zawodnik wypożyczony w kolejnym sezonie menedżerki był w tej samej drużynie.

Jeśli chodzi o kupno to teraz przebiega to dwuturowo. Najpierw pytam o pozwolenie klub z którego chcemy kupić grajka, a potem jeśli się zgodzą, dostajemy możliwość negocjacji z samym zawodnikiem. Zbyt małe kwoty od razu są odrzucane :)

Tak więc fajnie to rozwiązali. Szkoda że usunęli możliwości rozwinięcia sektoru medycznego, rozbudowy stadionu itp. Grałem krótko w menedżerce ale chyba nie ma już możliwości wyszukiwania talentów :(

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.


Z Juve na dobre i złe!
jimmy192

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 28
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 22:09

Według mnie jest coś nie tak z sędzią który rozdaje kartki po faulach za które nie powinny być pokazywane żółte kartoniki


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2010, 10:26

W 11-stkę jeszcze nie grałem, jutro będę u kuzyna, już nie mogę się doczekać to pogram.
Na razie w formie ciekawostek filmiki promujące grę a tym samym związane z Juventusem.

Ogólna reklama z udziałem Kielona:


Krótki spot (Italia):


Za kulisami reklamy:


De Ceglie i jego FIFA:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2010, 13:47

No nie gadajcie, że tylko ja i WojtinhoFCJ mamy PS3 i nową Fifę? Kto jeszcze? My już pierwsze mecze mamy za sobą ;) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Mój PS3 ID : steru1985.


Emik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2005
Posty: 142
Rejestracja: 07 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2010, 23:01

WojtinhoFCJ pisze:
arthur9 pisze:są jakieś znaczące zmiany jeżeli chodzi o tryb kariery (pytam o kupna/sprzedaż/wypożyczenia zawodników, ilość rozgrywanych meczów przedsezonowych itd) :?:
Tak, jeśli chodzi o wypożyczenia to zawodnicy których sprowadził do nas latem Beppe właśnie przez wypożyczenie, są specjalnie oznaczeni i po roku trybu menedżerskiego ten okres się kończy i pewnie trzeba będzie ich wykupić. W poprzednich latach tego nie było, zawodnik wypożyczony w kolejnym sezonie menedżerki był w tej samej drużynie.

Jeśli chodzi o kupno to teraz przebiega to dwuturowo. Najpierw pytam o pozwolenie klub z którego chcemy kupić grajka, a potem jeśli się zgodzą, dostajemy możliwość negocjacji z samym zawodnikiem. Zbyt małe kwoty od razu są odrzucane :)

Tak więc fajnie to rozwiązali. Szkoda że usunęli możliwości rozwinięcia sektoru medycznego, rozbudowy stadionu itp. Grałem krótko w menedżerce ale chyba nie ma już możliwości wyszukiwania talentów :(

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Jest mozliwosc wyszukiwania talentow. Zobacz zarzadzanie druzyna :)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 11:52

Panowie mam pytanie, otóż miała być opcja dopasowania sobie stroju przed meczem ( Np do pasiaków białe spodenki ) tak wyczytałem gdzieś, że ma być ta opcja, a ja jakoś nie widzę aby dało się odpowiednio dopasować strój.
I nie wiem czy polecieli w ciula i nie da się ( a może trzeba będzie jakiegoś patcha) czy jednak się da, tylko ja poprostu nie wiem ?


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 13:05

Ja ja mam jeszcze inne pytanie :D widział już ktoś jakieś facepacki dla Juventusu? Nie ukrywam że o chodzi głownie o Milosa bo twarz ma trochę niewyjściową póki co ;)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 14:44

Posiada może ktoś spolszczenie do FiFkI ;) ?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 16:36

Myzarel pisze:Nie ukrywam że o chodzi głownie o Milosa bo twarz ma trochę niewyjściową póki co ;)
On taki po prostu jest ;=)

Obrazek


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 17:30

Bawi się ktoś z was w Creation Center? Pytam o konsolowców, fajna sprawa stworzyć zawodnika, odpalić konsolę i jest w grze. Są też drużyny widziałem m.in Juve 97-98 :-D już ściągnąłem (bo można ściągać czyjeś publikacje :) )
ale jeszcze nie próbowałem.

W każdym razie ludzie potworzyli troche Maradonów, Zidane'ów, Nedvedów i innych. Można sobie ich wgrać do drużyny i przez tryb kariery używać.

Ja sobie stworzyłem Kojiro na razie :D jest całkiem niezły :prochno:


Z Juve na dobre i złe!
GamBit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2010, 17:55

panowie kto posiada FIFE 11 PC prosze o kontakt :) moze uzbieralibysmy druzyna i pociorali w 10v10 albo chociaz 5v5


ODPOWIEDZ