XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 22:40

drozdi pisze:Powiem Ci, że sam nie wiem. Ja nigdy nie ściągałem do halo nic co "kosztowało" punkty microsoftu. Musisz odpowiedzi szukać na forach xboxa.
Jak poradziłeś tak zrobiłem, zakupiłem już ODST ponieważ prócz kampanii mam wszystkie wydane mappacki i bardziej się opłacało niż gdybym miał bawić się w mspointsy^^ . Kurde powiem Ci, że przeszedłem to Halo 3 i zakończenie wbiło mnie w fotel a szczególnie scena po końcowych napisach. Cóż teraz przejdę ODST w między czasie Dante's Inferno i 03.05 beta testy Halo Reach bo na tak owe się załapałem przy okazji kupna ODST. Tak w ogóle to dorwałem Halo 1 i Halo 2 oczywiście przeszedłem trylogia kompletna ^^. A co z twoimi Xem ?

Goly kiedy przechodzimy na legendary ponieważ chcę wbić "acziwa" ^^


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 23:08

Leży w kartonie. Brat myśli, że za przeproszeniem będę mu d.upę podcierał (przenośnia). Wszystko robić za niego? Nie dzięki. Niech se sam zadzwoni do UPSu. W jakim czasie przesyłka ma dotrzeć do frankfurtu?


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 marca 2010, 23:45

drozdi pisze:Leży w kartonie. Brat myśli, że za przeproszeniem będę mu d.upę podcierał (przenośnia). Wszystko robić za niego? Nie dzięki. Niech se sam zadzwoni do UPSu. W jakim czasie przesyłka ma dotrzeć do frankfurtu?
Jeżeli dostaliście maila to od MS to powinniście zrobić to w ciągu 3 dni :P. Ja zrobiłem to w ciągu 48 godzin od emaila. A co do Frankfurtu to albo tam albo do Czech :P. Mój był w dojczlandach a kolegi w czeska republika


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 17:59

FalsoVero pisze:
Goly kiedy przechodzimy na legendary ponieważ chcę wbić "acziwa" ^^
No ja z chęcią bym pograł. Najlepiej pasowałoby mi od piątku, bo miałbym nareszcie więcej czasu, także jakby co to wal ;)

Swoją drogą chyba też będę kupował ODST. Inwestycji najpewniej dokonam w kwietniu.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2010, 23:06

Witam alll posiadaczy tej wspaniałej konsoli :)

Fajnie że wśród forumowiczów są tacy ludzie, bardzo mnie to cieszy może będzie okazja kiedyś pograc :D

W co gram...a właściwie co mam bo po drugim banie stwierdziłem wszem i wobec że przechodzę na oryginały :) co wiąże się z posiadaniem mniejszej ilości tytułów hehe właściwie to tytułów w które grywam cały czas bo z piratami było tak że odpalałem raz i już nie grałem :)

Fifa oczywiście z tym że tutaj kiedyś się grało dużo w szczególności w wersje 09 ale cholera ta tegoroczna to jest nieporozumienie dla mnie i wielu znajomych z xbox live. Teraz gram już tylko jak ktoś chce albo w lidze mecze rozgrywam :)

NBA mam gram i polecam jeżeli ktoś lubi bo naprawdę mecze dużo lepsze niż w piłke :)

Modern Warfare 2 klasyk grywa się całymi nocami jak nie pracuje :) świetnie jest i zapraszam miejsce zawsze się znajdzie :)

Generalnie te 3 gry są przezemnie użytkowane cały czas, polecam Assasina 2 przeszedłem kilka miesiecy temu i jest wypas giera :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2010, 19:59

I kolejny do wieczornych gierek ^^ . Nie pirać bo xliva nigdy sie nie doczekamy :P

Fifa10
Halo3 (wszystkie mappacki)
Halo ODST
Halo War's
Fight Night 4
UFC2009
Forza 3
GTA4
Battlefield Bad Company2

To była moja lista multików ^^ Teraz dojdzie SC: C (czekam)

GamerTag tak jak nick na forum wyślij zapa ;) . Wraz z Golym gramy najczęściej w Halo 3 po 22 tylko dzień wcześniej trzeba podbić.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2010, 00:55

Halo lipa :) grałem i jakoś nie kręci mnie ten klimat, Battelfield dla mnie jest konkretną porażką, grałem i naprawdę czuje się ogromnie zawiedziony...ta cukierkowa grafika mnie dobiła. Nie ma to jak Modern Warfare, od lat gram i zawsze grywalnośc na wysokim poziomie

Co do xliva...microsoft nas ładuje pięknie w dupsko co mi się nie podoba strasznie. Piracił bym dalej ale nie chce mi się potem kolejny raz sprzedawac konsoli kombinowac kupowac nowej


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2010, 11:22

blads pisze:Halo lipa :) grałem i jakoś nie kręci mnie ten klimat, Battelfield dla mnie jest konkretną porażką, grałem i naprawdę czuje się ogromnie zawiedziony...ta cukierkowa grafika mnie dobiła. Nie ma to jak Modern Warfare, od lat gram i zawsze grywalnośc na wysokim poziomie
MW2 przeszedłem na X0 a w multi gram na kompie(nie wiem why xD), BF:BC2 nie jest taki zły fakt jestem zapaleńcem MW2 i troszeczke mnei ta grafika "cukierkowa" denerwuje ale idzie się przyzwyczaić co do Halo oj chłopie bluźnisz ^^ Nie no joke z Halo tak jest albo Kochasz albo Nienawidzisz. W Fifke możemy zagrać :P


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2010, 23:09

Co do halo...lubię gry bardziej realne, denerwuje mnie ten taki kosmiczny klimat trochę wolę coś bardziej realnego :) Jak masz MW to online każdej nocy gram z chłopakami chętnie przygarniemy kolejnego gracza :) Co do fify dla relaksu możemy zagrac czemu nie, ostatnio miałem przerwę w tej grze zawsze dobrze się odmulic :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2010, 20:24

blads pisze:Co do halo...lubię gry bardziej realne, denerwuje mnie ten taki kosmiczny klimat trochę wolę coś bardziej realnego :) Jak masz MW to online każdej nocy gram z chłopakami chętnie przygarniemy kolejnego gracza :) Co do fify dla relaksu możemy zagrac czemu nie, ostatnio miałem przerwę w tej grze zawsze dobrze się odmulic :)
Nie no spoko ;) Ja też nie lubie gier gdzie tłuczesz kosmitów ale Halo ma "coś" w sobie, że jednak zjada mnie. Wiem zaprzeczam sam sobie xD . Co do Fify trzeba się ustawić na konkretną godzinke i można łupnąć.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2010, 00:38

Powiem Ci że to coś w sobie chyba ma bo masa ludzi twierdzi że jest naprawde dobra :) ja mam wolne teraz od piątku do poniedziałku także spotkasz mnie na konsoli praktycznie cały dzień :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 22:04

Dla wszystkich zainteresowanych. Do 5.04 M$ udostępnił wszystkim graczom którzy nie posiadają konta xbox live gold grę przez internet. Prócz tego każdy użytkownik Xlive może ściągnąć do 5 kwietnia do godziny 9 rano noktowizor do swojego awatara z kolekcji MW2( Jeżeli ktoś posiada ten nokto M$ zwróci wydane na niego MS pointsy jakoś 1 maja).


Link by ściągnąć noktowizor http://marketplace.xbox.com/en-GB/games ... ?cid=SLink


PS. Strona może wam się nie otwierać jeżeli macie ustawioną na Polską wersje:P Wtedy zmienić tylko na UK albo USA i link będzie działać.

Ha 600 post ^^


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 17:26

Wziął byś się wreszcie za online MW jak już tak piszesz na temat tej giery to i pograło by się coś nie uważasz?:P

Wczoraj pobrałem nowe mapy i muszę przyznac że warto :) W zasadzie grosze to kosztuje jeżeli policzyc mniej więcej ilośc punktów wydanych na nie wychodzi około 30 zł. Fakt jest faktem że reszta punktów zostaje ale co tam przydadzą się :) Polecam osobą znudzonym starymi mapami, nowe wmieszane w rozgrywkę naprawde dają radę :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 09:42

blads pisze:Wziął byś się wreszcie za online MW jak już tak piszesz na temat tej giery to i pograło by się coś nie uważasz?:P
Blady jakbym miał jeszcze MW2. Zakupiłem w całkiem niezłej cenie w dniu premiery albo 2-3 dni po już nie pamiętam. Przeszedłem singla i sprzedałem ponieważ uznałem, że na padzie nie dam rady na XBL ale patrząc na to co robię w BC2 to chyba będę musiał sobie kupić :P.

A to dla wszystkich zainteresowanych na MarketPlace jest do pobrania Beta Blur całkiem fajne wyścigi z power' upmi czysty fun jakby ktoś zassał to dac znać na live to można by pograć.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2010, 10:33

Zebol grałeś w SC:C? W ogóle wszystko co wypisałeś to poprzesuwali premiery:/

Drozdi konsola nadal leży w kącie ?


Goly o której dzisiaj możesz powalczyć ?

We Are ODST


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ