XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 16:37

drozdi pisze:Ma ktoś namiary na plomby microsoftu? na allegro patrzyłem, ale licytacje są...
Ciężka sprawa. I tak dziwie się, że są na allegro do dostania.


Z innej beczki. Jestem po pierwszym dniu grania na 40calówce w fullHD i Army Of Two 40th, polecam tą grę każdemu kto lubi coop jest moc. Prócz tego Forza3 to wszystko wygląda bardzo dobrze ale nie miałem kabla hdmi, zrobiłem tak jak powiedział goly kupiłem i teraz różnica jest jeszcze większa ^^.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 09:29

udało mi się je zakupić 8) ledwo ledwo, ale ma się ten dar i spryt handlowca 8) :lol: brat pożyczył X od kumpla na jakieś 3 dni także będziemy "do złapania" na XBL przez ten czas.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 17:27

drozdi pisze:udało mi się je zakupić 8) ledwo ledwo, ale ma się ten dar i spryt handlowca 8) :lol: brat pożyczył X od kumpla na jakieś 3 dni także będziemy "do złapania" na XBL przez ten czas.
Kiedy Halo3 albo Forza xD ? Właśnie bo Ty tego X-a chciałeś opylić a powiedz mi, czy definitywnie kończycie z bratem przygode z X0 czy miała tylko nastąpić wymiana sprzętu bo jeżeli kończycie to może jakieś tytuły na sprzedaż ?
delakha pisze:W sumie nie gram ostatnio zbyt często, ale chętnie powrócę, jeśli będzie w planach jakiś projekt.

Znajdziecie mnie pod loginem - " patriquess"
Moja lista mulitków:

Kroniki Riddicka
FIFA 10
NBA 09
DJ Hero
Guitar Hero: WT
NFS: Shift
COD 4: MW

Odezwijcie się w sieci.
A Ty byś przyjął zapa do znajomych
goly pisze:Ja również jestem posiadaczem konsoli. Na dniach już będę miał karte livegold, więc z chęcią pogram ;)

Oto moje tytuły:
Fable 2
Gears of War
Halo 3
Virtua Fighter

A profilu na multi jeszcze nie posiadam, więc wam nie pokaże ;p
A Ty kupił Golda !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 21:09

Jak ze mną to raczej halo i pewnie jutro bo dzisiaj padam na twarz po treningu. Z bratem możesz się zmierzyć w forzę lub gta. Tytuły pewnie się znajdą bo on sam twierdzi, że już nie ciągnie go do konsoli (z kumplami z xbl spędzili mnóstwo godzin na grze jednak większość z nich posprzedawało konsole)...


Obrazek
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 21:34

A Ty kupił Golda !
Proste. Czekam na zaproszenie na ciekawą partyjkę w halo ;) Jutro chyba cały dzień będę w domu, od rana do nocy, więc może się zgramy?


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:10

goly pisze:
A Ty kupił Golda !
Proste. Czekam na zaproszenie na ciekawą partyjkę w halo ;) Jutro chyba cały dzień będę w domu, od rana do nocy, więc może się zgramy?

Jutro Coop w halo w takim razie ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 21:51

Panowie nie dawajcie swoim paniom pada do ręki !
http://www.fun.net.pl/Zestawy_2010/201 ... ,film.html

No zabiłbym !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2010, 19:03

Nie wiem do ilu z was już to dotarło jednak warto o tym wspomnieć również tutaj. Trylogia Halo, która jest "kochana" przez miliony na całym świecie zostanie znów rozszerzona. Po "Halo: Wars" Bungie uraczy już wkrótce nas swoim nowym i prawdopodobnie ostatnim "dzieckiem" mianowicie "Halo:Reach". Na YouTube można znaleźć już pierwsze filmiki. Kiedy premiera? Jeszcze w tym roku.

P.S. gramy dzisiaj? 8)


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 17:20

Mam poważny problem... Mianowicie KAC i leżę w łożu i cierpię !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 18:35

drozdi pisze:Nie wiem do ilu z was już to dotarło jednak warto o tym wspomnieć również tutaj. Trylogia Halo, która jest "kochana" przez miliony na całym świecie zostanie znów rozszerzona. Po "Halo: Wars" Bungie uraczy już wkrótce nas swoim nowym i prawdopodobnie ostatnim "dzieckiem" mianowicie "Halo:Reach". Na YouTube można znaleźć już pierwsze filmiki. Kiedy premiera? Jeszcze w tym roku.
Po drodze był jeszcze samodzielny dodatek Halo 3: ODST. Halo Reach będzie mega, ale szczerze mówiąc średnio się z tego ciesze. To będzie oznaczać koniec dla halo 3( I części), a szkoda, bo ta gra ma dusze. Widać, że była robiona z pasją. Reach będzie lepsze pod względem grafiki jak i innych elementów, ale będzie jej brakować tego samego co brakuje chociażby Diablo 3 czy Starcraft2 w przeciwieństwie do poprzednich części.
Zakładam że i tak posypią się nowe rekordy sprzedaży. Halo to najlepsza gra na Xboxa i żadna gra na konsole nie ma tak dobrze opracowanego trybu multiplayer jaki właśnie stworzyło Bungie.
Wiecie, że w 5 dni po premierze, halo 3 sprzedało się w 4 mln egzemplarzy? Warto zwrócić uwagę na fakt, że na świecie było wtedy 8 mln posiadaczy platformy xbox 360. Do dnia dzisiejszego pewnie zbliżyli się już do 10 mln. Jest to najlepiej się sprzedająca gra na świecie pod względem wszystkich platform.

P.S. gramy dzisiaj? 8)
Ja dzisiaj siedzę od 22, więc jakby co(jak zwykle) jestem chętny. Jeszcze nigdy nie grałem ze znajomymi i nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda w takim układzie, dlatego z chęcią bym pograł ;)
Na Ranked list nie można grać razem? ale na social chyba się da nie? Bo na costum na bank.
Jak ktoś będzie chętny przechodzić grę na poziomie Legendary od 3 misji to dajcie znać ;)
Mam poważny problem... Mianowicie KAC i leżę w łożu i cierpię !
A mnie bolą plecy :cry:


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 18:51

Mnie oczy i głowa po dzisiejszej grze Juventusu. Być może (w)stawię się dzisiaj do gry. Jeśli w trójkę zagramy to warto się pojawić.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 19:10

mówita po 22 ? Jeżeli tak to wbije ponieważ przez moją chorobę której się nabawiłem ostatniej nocy raczej spać nie będę mógł.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2010, 19:40

Nie będzie mnie dzisiaj. Brat oddał konsolę kumplowi :płaczę:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:49

Pytanie :P

Jeżeli kupie Halo ODST będę miał ten legendary mappack? Bo teraz żadnej gry nie chce wyszukać mi :/. Drozdi pomocy !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2010, 09:52

Powiem Ci, że sam nie wiem. Ja nigdy nie ściągałem do halo nic co "kosztowało" punkty microsoftu. Musisz odpowiedzi szukać na forach xboxa.


Obrazek
ODPOWIEDZ