Turniej w FIFE 09

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 10:52

Nie chodzi o nagrody tylko o zabawę ;) Mam nadzieję, że turniej ruszy najpoźniej jutro.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:55

Ja też bym mógł zagrac tylko jeśli byście mi powiedzieli co trzeba zrobić zeby mozna bylo grać na piratach bo jestem ciemny w tym temacie :)

P.S. Moge grać Barceloną :)


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 15:09

HubsonJUVE pisze:Ja też bym mógł zagrac tylko jeśli byście mi powiedzieli co trzeba zrobić zeby mozna bylo grać na piratach bo jestem ciemny w tym temacie :)

P.S. Moge grać Barceloną :)


Dołączam się do prośby ;)

Liga będzie ciekawa, każdy z każdym sobie pogra.
No i gramy drużynami takimi jakie ich ea sports stworzyło jeśli chodzi o składy co nie?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 18:45

Tylko że ja juz zrobiłem transferki xD To chyba ze poprzekłądam tylko zawodnikow barcy.... nie wiem jak tam chcecie....

Niech ktos w koncu odpowie na pytanie bo bym cos probowal dzialac ;p


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 20:59

Składami innymi niż podstawowe nie da się grać na piratach, więc nie przejmujcie się swoimi transferami, bo to nie ma znaczenia ;)

A to odpowiedź na wasze pytanie:

Najpierw należy zainstalować program hamachi (znajdzecie go bez problemu, ściągnąć można go z wielu miejsc). Następnie trzeba założyć nową sieć, wpisujecie nazwę uzytkownika i hasło. Podajecie te parametry osobie, z którą chcecie grać, (lub druga osoba podaje wam swoje, to bez znaczenia). Trzeba je wklepać w "dołącz do istniejącej sieci". Na liście pojawi wam się ta osoba. Będzie jej nick i pod spodem wygenerowane stałe IP, czy numer (nie wiem jak to się zwie w hamachi). Włączacie fifę, wchodzicie po kolei w: tryby gry -> gra wieloosobowa -> połączenie bezpośrednie. Tam dajecie "nowy". W nazwie użytkownika wpisujecie co chcecie, ważne żebyście potem wiedzieli o kogo chodzi ;) natomiast w "Adres IP" wpisujecie ten numer, osoby z którą chciecie grać, z hamachi. Potem musiecie jednocześnie wcisnąć: jedna osoba gospodarz, druga połącz. Łączycie się i gracie ;)


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 21:06

A ktoś ma w ogole oryginalną grę? Niestety nie jest możliwa gra pirat - oryginał, jeśli ktoś z oryginałem instalował patche i aktualizacje.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 21:11

To kiedy jest ten turniej i o której :D:D??


jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 22:04

Kolejka 1

Jesion10- Juventus --- trayor- Lyon
FalsoVero- Arsenal --- elPipita- Real M.
Asta#8- Bajern --- LordJuve- Valencia
Kondux- Manchester United --- bianconeristy- Chelsea

Kolejka 2

Jesion10- Juventus --- FalsoVero- Arsenal
trayor- Lyon --- elPipita- Real M.
Asta#8- Bajern --- Kondux- Manchester United
LordJuve- Valencia --- bianconeristy- Chelsea

Kolejka 3

Asta#8- Bajern --- Jesion10- Juventus
trayor- Lyon --- FalsoVero- Arsenal
elPipita- Real M. --- bianconeristy- Chelsea
Kondux- Manchester United --- LordJuve- Valencia

Kolejka 4

elPipita- Real M. --- Kondux- Manchester United
trayor- Lyon --- Asta#8- Bajern
FalsoVero- Arsenal --- LordJuve- Valencia
bianconeristy- Chelsea --- Jesion10- Juventus

Kolejka 5

bianconeristy- Chelsea --- trayor- Lyon
Jesion10- Juventus --- Kondux- Manchester United
LordJuve- Valencia --- elPipita- Real M.
Asta#8- Bajern --- FalsoVero- Arsenal

Kolejka 6

trayor- Lyon --- LordJuve- Valencia
elPipita- Real M. --- Jesion10- Juventus
Kondux- Manchester United --- FalsoVero- Arsenal
Asta#8- Bajern --- bianconeristy- Chelsea

Kolejka 7


Jesion10- Juventus --- LordJuve- Valencia
trayor- Lyon --- Kondux- Manchester United
bianconeristy- Chelsea --- FalsoVero- Arsenal
elPipita- Real M. --- Asta#8- Bajern




Zapisy byly do soboty. Na zmienionych skladach i tak bys nie pogral. Wchodzcie na siec JESION haslo fifa


VIDE CUL FIDE
jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 22:08

W przypadku remisu po 90 minutach, w fife włącza sie automatycznie dogrywka, dogrywki nie gramy !! wychodzimy z meczu poprostu ...



Regulamin :

-zabronione jest bicie piłki z rzutu rożnego bezpośrednio na poprzeczkę przeciwnika, wzdłuż linii końcowej boiska, w przypadku takiego zdarzenia gracz nastrzeliwujący traci bramkę na rzecz przeciwnika oraz Gra na czas (10 min gry na własnej połowie) .


- Czas gry -> 6 min
Rozdzielczość -> 800x600 lub 1024x768
Detale -> niskie, średnie, wysokie
Poziom zawodników i bramkarza -> Klasa Światowa
Kartki, Spalone, Kontuzje -> włączone
Prędkość gry -> Szybka (jeżeli chce się grać na innej potrzebna jest zgoda obu graczy)
Automatyczne zmienianie zawodników -> max w lewo

- W przypadku, gdy jeden z graczy otrzymał w czasie gry czerwoną kartkę i z jakiegoś powodu zostało zerwane połączenie, należy zachować się w następujący sposób:

-Gracz, który ukarany był czerwoną kartką przed przerwaniem meczu, musi niezwłocznie sfaulować piłkarza drużyny przeciwnej tak, aby ponownie zostać ukaranym czerwoną kartką. Faulu na czerwoną kartkę powinien dokonać tym samym piłkarzem, który posiadał ją przed przerwaniem meczu. Jeżeli piłkarz otrzyma żółtą kartkę zamiast czerwonej, to czynność faulowania należy powtórzyć tym samym piłkarzem, tak aby otrzymał on czerwoną kartkę.
Oczywiście czerwona kartka w dogrywaniu nie równa się ponownemu golowi
Jeżeli faul miał miejsce w polu karnym i gracz otrzymał czerwoną kartkę a nie doszło do wykonania karnego należy doprowadzić do faul w polu karnym i otrzymania czerwonej kartki i wykonania go ponownie
Czas pozostały do dogrania meczu jest liczony od momentu wznowienia gry po przyznaniu czerwonej kartki.
W sytuacji, gdy przed przerwaniem meczu obydwaj gracze otrzymali po tyle samo czerwonych kartek mogą dogrywać mecz w pełnych składach.
W przypadku, kiedy to czerwoną kartkę otrzymał bramkarz posługujemy się prawym shiftem i wybiegamy poza pole karne i faulujemy na czerwoną

-Gdy podczas meczu zostanie zerwane połączenie gracze powinni dograć pozostały czas gry wraz z wynikiem, który był przed rozłączeniem. Po dograniu ustalonego czasu gry, mecz należy przerwać poprzez wejście do menu i wciśnięciu opcji ?Przerwij mecz?

-Dozwolone zagrania:
1 Q + W
2. Wrzutka z autu w pole karne
3. "Wkrętka" z rzutu rożnego

Jeżeli dojdzie do rozłączenia w sytuacji sam na sam należy:
-pozwolić graczowi na ponowny atak sam na sam

Gracze maja grac miedzy sobą według zasad Fair Play, jeżeli któraś ze stron nie będzie potrafiła sie dostosować, będą wyciągane względem niej srogie konsekwencje.

O awansie z grupy lub miejscu w lidze w przypadku równych punktów decyduje:

W przypadku braku 1 meczu w stosunku do 2 gracza wyżej w tabeli jest ten co rozegrał większa liczba meczy.
Mecz bezpośredni.
W przypadku remisu w meczu bilans bramkowy.
W przypadku równego bilansu bramkowego decyduje liczba zdobytych goli, a jeżeli ona też jest równa należy rozegrać dodatkowy mecz.

Błędy FIFY
- W przypadku kiedy wpadnie bramka a Fifa jej nie uzna i da rzut rożny, osoba która strzeliła bramkę przyznaje sobie gola.
W przypadku kiedy piłka wpadnie na rzut rożny, albo obok bramki, a Fifa uzna to za bramkę wtedy gol sie nie liczy.


VIDE CUL FIDE
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 22:17

@HubsonJUVE: Może za kogoś wskoczysz, jak z jakichś powodów ktoś nie będzie mógł grać. Z doświadczenia wiem, że często ktoś rezygnuje ;)


jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 22:24

Mecze nalezy zagrac do 15 sierpnia. Wpisujcie wyniki na forum oraz wysylacie mi na gg 10541399


VIDE CUL FIDE
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 23:19

Ok jak by sie jakies miejsce zwolniło to dajcie znac zebym wszystko ustawił wczesniej:)


jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 08:13

Kolejka 1

Jesion10- Juventus --- trayor- Lyon 4-1


VIDE CUL FIDE
Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 09:57

hehe śmieszny regulamin :D


jesion10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 marca 2008
Posty: 15
Rejestracja: 26 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 10:03

Szkoda ze ty nie grasz bylo by smieszniej 8)


VIDE CUL FIDE
ODPOWIEDZ