Xbox 360 czy PS3??

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2010, 15:47

jesli chodzi i grafike to gram czesto z kumplami na Xboxie i u siebie na PS3 a roznicy nie zauwazylem. Kwestia ustawienia telewizora i jego jakosci. Kazdy bedzie bronil swojego ale szczerze wole Dualshocka. Moze ktos pomyslec ze kupi Xboxa i przerobi na pirata. Ale wtedy gra online konczy sie. Chyba ze ktos chce miec bana na dysku. Kupilem PS3 zeby grac swobodnie w sieci bez problemow czy jakichs tam oplat. Jesli zalezy komus na oszczednosci to Xbox. Jesli na gre w sieci to PS3. Dla mnie brak gry w sieci na konsoli oznaczaloby sprzedanie tego ustrojstwa ;)


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 14:01

mam takie pytanie do użytkowników ps3, czy opłaca się bulić na porządny kabel HDMI, czy wystarczy kupić krótki za powiedzmy 2 dychy?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 14:51

--Maq-- pisze:mam takie pytanie do użytkowników ps3, czy opłaca się bulić na porządny kabel HDMI, czy wystarczy kupić krótki za powiedzmy 2 dychy?
Patrz na wykonanie (grubość kabla i wykonanie/osadzenie końcówek), a nie na cene. Jeśli znajdziesz solidnie wyglądający kabel "No Name" za 15zł to bierz go. Sygnał cyfrowy w odróżnieniu od analogowego jest bezstratny (w uproszczeniu) więc szmery bajery typu "wtyk pokryty złotem" sprzedawcy/producenci mogą sobie zachować dla laików. Nad lepszym(droższym) kablem zastanawiałbym się gdybym miał podłączyć konsole/odtwarzacz do rzutnika pod sufitem i ciągnąłbym kabel długości 10-15m. Podejrzewam jednak, że u Ciebie konsola stoi obok/pod TV i kabel o długości 1.5m starczy.


Obrazek
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 21:04

dzięki za radę :wink:

a jaki byłby najlepszy tak do 30 zł?
moglibyście jakiś polecić? :-D


ODPOWIEDZ