Fifa 2004

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 19:07

Nie znalazłem tematu dotyczącego tej Fify, więc postanowiłem założyć o tym temat.

Według mnie jest o najtrudniejsza Fifa ze wszystkich (mogę nie mieć racji)
Polega jak każda Fifa na osiągnięciu własnego celu. Można tu dowolnie decydować o grze zawodników, o transferach, ale niestety gra pozostał odrzucona po wprowadzeniu Fify 2005 i 2006. Jeśli znajdują się tu fani trudnych gier do których należy Fifa 2004 :wink: [/img]


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 20:24

No cóż dla mnie ta gra nie należała do najtrudniejszych,tylko z początku miałem z nią kłopoty.Czasem lubiłem wracać do tej gry,ale ogólnie w fifke nie gram.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2009, 19:26 przez Niasty, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2008, 20:56

Ja też, choć równo tydzień temu zacząłem biernie grać; jestem JUVE

Sprzedałem za 22,5 miliona Del Piero :twisted: . Kupiłem Smolarka, Kałużnego i jakiegoś Tomasza Radkiewicz nie jestem pewien :| czy Polak.
Oprócz tego Kollera i paru jeszcze gości za jakiś czas podam wszystkie informacje o "moim" JUVE. Ale to zajakisz czas


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 21:30

kopniak pisze:Ja też, choć równo tydzień temu zacząłem biernie grać; jestem JUVE

Sprzedałem za 22,5 miliona Del Piero :twisted: . Kupiłem Smolarka, Kałużnego i jakiegoś Tomasza Radkiewicz nie jestem pewien :| czy Polak.
Oprócz tego Kollera i paru jeszcze gości za jakiś czas podam wszystkie informacje o "moim" JUVE. Ale to zajakisz czas
Fajna wizja naszej drużyny :C Ja w Fife nie gram, choć grałem ale dosłownie kilka godzin. Zdecydowanie wolę serię Pro Evolution Soccer. Jedynym plusem jest to, że jest to oficjalna gra Uefy i ma wszystkie licencje.


Obrazek
ODPOWIEDZ