Program Telewizyjny

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Misikinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2007
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 19:27

Witam . Ponieważ nie wiem gdzie umiescic temat programow to umieszczam go w grach . I mam prosbe : CZY SA PROGRAMY NA KOMPUTER ZEBY ODTWARZALY TELEWIZJE TYPU TVP ???? bo mam programy na ktorych jest wiele stacji telewizyjnych ale niktore nie sa znane . Prosze o Pomoc :) :) :)


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 19:43

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, ale spróbuję odpowiedzieć. Mianowicie musisz zaopatrzyć się w kartę telewizyjną. Jeżeli chcesz odbierać sygnał z anteny naziemnej, to musi być to tuner DVB-T, a jeżeli z anteny satelitarnej, to potrzeba tuner DVB-S. Wtedy trzeba mieć program do otwierania takich telewizji (Alt DVB, Prog DVB, Mytheatre, DVB Viever). W inny sposób nie można.
Misikinho pisze:bo mam programy na ktorych jest wiele stacji telewizyjnych ale niktore nie sa znane . Prosze o Pomoc
Wysilałem się, ale nie zrozumiałem o co w tym stwierdzeniu chodzi. :shock:


Misikinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2007
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 20:00

tylko ze mi nie chodzi o telewizje przez tuner i antene tylko przez internet .


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 20:09

Z telewizją przez internet to jest tak. Abyś mógł odbierać jakąś telewizję, to musi ją ktoś wysyłać. Są takie telewizje, które są firmowo i stale wysyłane. Są inne wysyłane przez użytkowników, które jednak mają to do siebie, że często źle działają, oraz transmisja nie jest stała. Z firmowych telewizji znaczną większość stanowią telewizje z bliskiego wschodu, co można poznać po charakterystycznych literach. Co do telewizji polskich typu TVP... to nie słyszałem o takich transmisjach. No z wyjątkiem iTVP, gdzie przekazywane są czasami mecze. To można znaleźć na stronie TVP.


ODPOWIEDZ