Liga Typuj.org

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
delpiero1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2007
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 20:51

Czy ktos z was gra w lidze typerow na www.typuj.org? Z tego co pisza, to dzialaja juz trzeci rok i przyznajna co tydzien kilkanascie nagrod wartych blisko 1000 zlotych.

Zasady sa w sumie proste (typuje sie wyniki meczy z 5 lig), i za kazdy poprawny dostaje sie punkty. Nie trzeba sie wiec meczyc godzinami tak jak w konkursie wygraj lige.

Czy ktos z was cos tam kiedykolwiek wygral? ja w lidze posliej nie mam szans na wygrana w tej kolejce ale w angielskie pomylilem sie tylko 2 razy, w tym jak pewnie wszyscy na Manchesterze. mam jakies szanse??


lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 21:44

Zarejestrowałem się postawiłem typy zobaczymy jak to wyjdzie


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
juvepawel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 22:08

Ja słyszałem o tym konkursie od mojego kolegi który w tamtym roku brał w tym udział i z tego co on mi mówił to strasznie łatwo jest z tamtąd wyciągnąć kawał dobrej kasy . . . on zaczął dopiero od 3 kolejki typów chyba i wyciągnął 450zł :P , ja oczywiście mu nie wierzyłem na początku, ale gdy mi pokazał saldo swojego konat to poprostu myślałem, że nie wyrobię, on który mozna powiedzieć wogóle sie nie zna na meczach dostał tyle kasy :think: :o . . dał mi link do tej stronki i zocząłem się w to bawić już w drugiej kolejce otrzymałem bonus na moje konto w bwin!!! ale ja poluję na główną nagrodę, bo załozyliśmy się z kumplem kto bedzie wyżej w rankingu i jak narazie jestem 5 a on 7 a w tym tygodniu penie otrzymam nagrodę za typowanie ligi polskiej bo wytypowałem 5 wygranych i 2 remisy tak że już powoli liczę kasę . . :lol:


delpiero1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2007
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 18:24

no i niestety nie mam nagrody. ale za tydzien mam nadzieje ze juz cos zgarne. ja kksie zacznie wloska to dopiero bedzie typowanie :D


Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 20:39

Też się zarejestrowałem. Obstawiłem wyniki we wszystkich ligach i w pucharze. Teraz wysztarczy czekać...

Chociaż ostatnio obstawiałem wyniki w STS-ie i niestety nic nie wygrałem :cry: Mam nadzieju że tu mi pójdzie lepiej 8)


betzik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 13:19

Faktycznie... Potwierdzam, że można z tej stronki coś wyciągnąć ;) Bawię się na www.typuj.org już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jest to doskonale spędzony czas ;)


juvepawel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2007, 15:26

Hu ale miałem w tym tygodniu farta w lidze angielkskiej trafiłem 9/10 spotkań a wię mam cichą nadzieję, ze uda mi się wkońcu zebrać kaskę liczę na 2-3 miejsce . .!!!! przyjdź do mnie sianko przyjć :smile: :dance:


delpiero1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2007
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2007, 17:23

kurde juvepawel swietny wynik... dlaczego mi tak slabo idzie? :( no ale poczatki sa zawsze trudne, choc w lidze polskiej mam 7 trafionych na 8 typowanych, dwa odpuscilem bo nie wiedzialem co postawi (lech i groclin). mam nadzieje ze cos mi z tego wpadnie, choc szanse nie sa chyba za duze, bo z tego co widze poziom jest wysoki..........


Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2007, 20:11

Ej... Coś jest nie tak :evil: Po moich pierwszych typowaniach jest tragicznie :| W Polskiej jestem na minusie, to samo w angielskiej, w pucharach mały plus. A w niemieckiej niby też plus ale również niezbyt duży. :think:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2007, 20:16

Barton pisze:Ej... Coś jest nie tak :evil: Po moich pierwszych typowaniach jest tragicznie :| W Polskiej jestem na minusie, to samo w angielskiej, w pucharach mały plus. A w niemieckiej niby też plus ale również niezbyt duży. :think:
Na początku trudno jest właściwie przewidzieć wyniki, bo nie wiemy jak zespoły są przygotowane i zmotywowane do nowego sezonu. Ja nie zdąrzyłem w ten weekend postawić wszystkich spotkań (udało się zaledwie kilka) i też nie jestem nadzyczajnie zachwycony (chociaż kilka punktów udało się zdobyć :wink:).


Bianco84

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2007
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2007, 17:14

Ooo widzę, że będą nowi konkurenci hehe. Ale co tam poradzę sobie :)

A tak serio to faktycznie fajny sposób na zabawę a przy okazji $$$ (chyba że Bełcható robi "brzydki" numer i remisuje w Dniepropietrowsku), ale co tam następnym razem się załapię na cash.


rastaman_1989

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 13 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2007, 19:55

Same plusy i lusy nie wieże że ten konkurs jest taki świetny. Chyba trzeba będzie sie zarejestrować i przekonać. Ale sa że to jakaś lipa.


szybkityp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 24 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 00:30

:shock: znajoma stronke hehe , gram tam od czasu do czasu jak niezapomne . Troche mnie wkurza wyplacanie tych nagrod , mecze koncza sie w niedziele a na nagorde musialem czekac do piatku . :shock: Ale ogolnie mozna sie pobawic :roll:


delpiero1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2007
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:12

no z tymi nagrodami to masz racje :/ mogli by szybiej to przelewac. choc ja na wlasnej skurze sie o tym nie przekonalem bo ciagle czekam na pierwsza nagrode........


szymek1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 10:48

Tak , a ja czekam ,zeby coś trafić a ostatnio cięzko z tym. Wie ktoś z kolegów na jakiej zasadzie odejmuja pkty , bo dla mnie jest to nie zrozumiałe :/ Ostatnio zająłem 150 miejsce w lidze angielskiej...


ODPOWIEDZ