Liga Typuj.org

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
szymek1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2008, 16:21

Witam , mógłby ktoś pomóc ? widze ,że nikt nie odpowiedział ,a i ja odpowiedzi nie znalazłem ... :/ prosze o pomoc


BuffonJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 18:37

Za nietrafiony mecz odejmują 0,6 punkta, ale nie musisz obstawiać wszystkich meczów.
Ja na forum jestem od niedawna, ale już wygrałem 10 złotych w lidze Polskiej.
Konkurencja jest bardzo duża.


turynjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 08:46

Moim zdaniem fajna stronka dlaczego i dla kogo:

- interesujesz sie piłka europejska, znasz sie na Niej , myslisz ze mozesz przewidziec wynik kazdego spotkania, chcesz cos wygrac ta stronka jest dla Ciebie. Wygraj depozytu przez swoja wiedze i wejdz i wygrywaj .

Ja juz troszke tam typuje konkurencja spora ale wart raz zajalem 5 miejsc i kaska doszla w 3 dni. Polecam


BuffonJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2008, 16:44

Mi ostatnio idzie kiepsko.
Liga powoli się kończy, ponieważ sezon w najważniejszych europejskich ligach dobiega końca.
Mi ta stronka bardzo się podoba.
Czy wiek toś może, czy trzeba obracać kase jeśli się wygrało, czy można od razu wypłacać od bukmachera.
Polecam wszystkim.


Giancarlo Fitanio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2008
Posty: 3
Rejestracja: 06 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2008, 12:39

oo widze, że troche osóbto zna. Ja z kolei cały czas próbuje coś wygrać ale za cholere mi to nie wychodzi. Ale przecież liczy się zabawa, której typuj.org dostarcza bardzo dużo. Jeśli ktoś jest dobry to dodatkowo można zgarnąć dużo hajsu. Teraz Euro to może mi też się pofarci troche ;)

polecam i pozdrawiam


ODPOWIEDZ