SoccerProject- najlepszy piłkarski symulator

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
LAR$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 16:15

Jesli ktoś lubi grać w gry typu Football Manager, ale brakuje mu trochę "realizmu".. w sensie.. nudzi go granie przeciwko komputerowi lub wąskiej grupie graczy napewno może sie sprawdzić w SoccerProject.com, wg mnie najciekawszym piłarskim symulatorze internetowym.. Oczywiście istnieje wiele bardziej rozbudowanych itd. ale po kilku próbach zagrania w "te inne" muszę stwierdzić ze Soccerproject ma wszystkie pod sobą.. dzięki swojej prostocie i grywalności.. no i liczbie menadzerów.. rosnącej z dnia na dzień.. obecnie ponad 40 tysiecy z całego świata ( w tym ja 8) ) Jeżeli chcielibyście sami spróbować swoich sił i powoli awansować do coraz to lepszych lig pokonując innych graczy to musicie sie zarejestrować:

http://www.soccerproject.com/index.php? ... &uID=93924

Ja nie żałuję!! Wy też nie będziecie!! :-D


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 21:35

czy mozna zmienic walute?? a jesli nie to przelicznik jaki jest?? 1euro=4 złote czy jak??


LAR$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 11:33

nie mozna zmieniać waluty.. każdy ma euro.. wiec niepotrzebny jest przeliczniik ;) I trzeba dobrze rozpoorzadzac pieniedzmi bo łatwo je stracic a trudniej zyskać..

No i po zarejestrowaniu się trzeba odczekac do kilku dni na weryfikacje twoich danych.. Po tym czasie dostajesz druzyne i mozesz grac..
Z tym okresem to jest róznie: raz czekasz 10 minut a raz prawie tydzien.. no ale cóz.. ja czekałem kilka godzin


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 23:08

mi druzyne utworzyli w 10 minut :-D gram w lidze H.1722, mój klub to Prato FC, czekam na propozycje sparingów :wink:


zenek gepardovic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lutego 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 18:14

ja również gram w soccerproject mój team to "Dragon Ball Team" a ja nazywam sie tam Son Gepard


JUVE is the best!!!
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 20:43

lepszy jest pl.goalunited.org


Obrazek
pjo81

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 11
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2009, 18:52

witam,
gra ktoś z was w to jeszcze?
ja gram od października, w drugim pełnym sezonie awansowałem, a teraza jako beniaminek ligi G jestem wiceliderem po 8 kolejkach, chetnie bym nawiązał kontakt z kimś w celu porad i "drobnej pomocy" (sparningi, turnieje, ciekawi gracze, pierwsze oferty na licytacjach graczy z listy transferowej od oEuro :-) )

aha, mój klub to FC Czarnków, menedzer Pietraszenko.


ODPOWIEDZ