FIFA 2008

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 16:43

Ciekawi mnie co chcielibyscie zobaczyć w Fifie 2008???
Ja osobiście chciałbym tam zobaczyć coś takiego w rynku transferowym że można dać.. kase i dodać zawodnika za powiedzmy Quaresme :lol: , albo np. wymieniać np. Balzaretti za powiedzmy Oddo :P . Więc głównie ulepszenia w transferach... Ponadto jakieś ulepszenia w grafice. :twisted:


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 17:12

Ja chciałbym, żeby w Fifie polegał na czymś innym poziom trudności, niż na tym, że każda odbita piłka leci do przeciwnika, a bramkarz puszcza piłki lecące 1cm/sek obok niego :-D
Tak na serio to chciałbym, żeby było więcej taktyk (PES jest pod tym względem boski!) oraz bardziej aktualne twarze.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2007, 22:42

Co do urozmaiceń w transferach jak najbardziej ale kula u nogi w fifie jaest (moim zdaniem ) grywalność (PES ) jest dużo lepszy pod tym względem!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 07:56

Ja zawsze marzyłem o Fifie, gdzie można grać patrząc z oczu piłkarza...
Oczywiście sie chyba takiej nie doczekam. :cry:

A tak bardziej realnie to ulepszenie grafiki, twarzy piłkarzy Juve oraz większe możliwośći w transferach.


Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2007, 19:33

Nie wiem, czy temat czasem nie za szybko założony, ale... FIFA- najpopularniejszy symulator piłkarski na świecie. Co roku sprzedaje się w milionach egzemplarzach na całym świecie. Jaka będzie kolejna wersja klasycznej piłki nożnej? W 07 zmieniono całkowicie silnik gry, w GERMANY zapracowano starannie nad efektami, a co będzie w najbliższej edycji? Tutaj możemy o tym podyskutować :D Ja osobiście uważam, że w tym roku EA SPORTS spróbuje Nas czymś zachwycić. Czy ktoś może wie, czy były już zwiastuny tej gry? Jak tak, to proszę o linka :-D


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2007, 19:40

EA doda nową cyferkę do nazwy, uaktualni składy. Cena bez zmian. Jak co roku...


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2007, 20:02

Lukasz_JUVE pisze:EA doda nową cyferkę do nazwy, uaktualni składy. Cena bez zmian. Jak co roku...
Zapewne masz racje... choć w PES z roku na rok tez coraz mniej sie zmienia to śmiało mozna powiedziec ze PES3 jest lepszy niz FIFA07... Dlatego wystrczy ze Konami nieco tylko zmini gre a i taka bedzie ona lepsza od FIFY... (jednynym plusem FIFY jest to ze chdozi na średnim sprzecie) mam jednak nadzieje ze nowa FIFA bedzie zrobiona na nowym silniku graficznym i bedzie mogla rywalizowac z PES7.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2007, 23:48

mateelv pisze:Ja zawsze marzyłem o Fifie, gdzie można grać patrząc z oczu piłkarza...
Ciekawe jak sobie to wyobrażasz. :smile:
Fifarulez pisze:FIFA- najpopularniejszy symulator piłkarski na świecie.
Błąd. Fifa to zręcznościówka, tylko przypominająca piłkę nożną.

Dla mnie w fifie powinno się całkowicie zmienić Gameplay. Nie ma czegoś takiego jak gra taktyczna i pozycyjna. Dużo gram w fifę przez połączenie bezpośrednie i widzę, że w fifie się opłaca grać tylko w jeden sposób. Silny napastnik, który biegnie po skosie i co jakiś czas zmienia kierunek. Obrońcy wtedy są trędowaci. Wszystko toczy się wokół indywidualności. Co mi się bardzo nie podoba.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 14:02

Railis pisze:
mateelv pisze:Ja zawsze marzyłem o Fifie, gdzie można grać patrząc z oczu piłkarza...
Ciekawe jak sobie to wyobrażasz. :smile:
Normalnie. Widzisz piłkarza zza pleców, biegasz po boisku, zmieniasz zawodnika na innego jakimś klawiszem... Efekty były by niezłe :smile:
A i takie strzały widoczne z ujęcia zza pleców :-D

po-dream-ować każdy może :prochno:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 14:21

Ja się zastanawiam nad jednym - nad wszystkimi krytykantami FIFY.
Dodam, że jestem zwolennikiem PESa - dokładnie piątej części, kolejna poszła zbyt mocno w tryb zrecznościowy.

FIFA ma swoją koncepcje gry. Nie twierdzi, że są jedynym słusznym symulatorem, że idealnie odzwierciedlają wydarzenia na boisku ani nic podobnego.
To gra zręcznościowa (co zostało już tutaj zauwazone).
Sprzedaż FIFY jasno pokazuje, że na taki produkt jest zapotrzebowanie, choćby wśród 14-15 latków. Ale oczywiście nie tylko.

Są gry samochodowe. Jest sporo gier (seria Colin McRae Rally) które są czysto zręcznościowe. Fizyka nierealistyczna, a cały czas jedzie się na łatwo ontrolowalnym poślizgu.
Ale są też inne gry, które wymagają sporego treningu by móc szybko jeździć i utrzymywać się na trasie.
Czy ktoś próbuje śmiać się z Colina McRae Rally dlatego, że jest mniej realistyczna od innych?
Nie
Inny gatunek gier, aspirujący do innego miana (zręcznościówka-symulator). I nie ma potrzeby toczyć licznych debat na ten temat.


Dirty mind
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 14:50

Gwoli wyjaśnienia...
Ja za krytykanta FIFY się nie uważam, wręcz przeciwnie, spędzam długie godziny grając w tą grę. Chodzi mi jedynie o to że EA SPORTS nie wysila się co roku by wydać grę chociaż "troszeczkę nowszą". Bo co to jest za problem pozmieniać składy i rozpocząć nową kampanię reklamową :?: Gdyby tak chociaż co roku jedną może dwie nowe innowacje, człowiek by kupił grę z wiedzą że jest tam coś nowego, lepszego. A tak co roku mamy tą samą grę, za i tak za duże pieniądze (czy widział ktoś dodatek do gry w cenie 130 złotych :?: :!: ). I nie chodzi tu o zręcznościowy tryb gry, ale o wciskanie takiej samej gry co roku...


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2007, 17:18

mateelv pisze:
Railis pisze:
mateelv pisze:Ja zawsze marzyłem o Fifie, gdzie można grać patrząc z oczu piłkarza...
Ciekawe jak sobie to wyobrażasz. :smile:
Normalnie. Widzisz piłkarza zza pleców, biegasz po boisku, zmieniasz zawodnika na innego jakimś klawiszem... Efekty były by niezłe :smile:
A i takie strzały widoczne z ujęcia zza pleców :-D

po-dream-ować każdy może :prochno:
Zobacz Libero Grande tam tak to wyglądało i gra była naprawde fajna. Tylko jest to już dość stara gra (PSX)


Dawniej Virus[Mauro].
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 15:44

mateelv pisze:
Railis pisze:
mateelv pisze:Ja zawsze marzyłem o Fifie, gdzie można grać patrząc z oczu piłkarza...
Ciekawe jak sobie to wyobrażasz. :smile:
Normalnie. Widzisz piłkarza zza pleców, biegasz po boisku, zmieniasz zawodnika na innego jakimś klawiszem... Efekty były by niezłe :smile:
A i takie strzały widoczne z ujęcia zza pleców :-D

po-dream-ować każdy może :prochno:
Jeżeli chcesz się w takie coś pobawić, to zapraszam do PESa. :) Tam wystarczy sobie odblokować pewną kamerę i gramy. Możemy się zmieniać, tak jak to bywa normalnie, jednak możemy grać cały mecz jednym zawodnikiem (widok zza pleców oczywiście). Zapewniam, że wtedy można poczuć atmosferę meczu. :wink: Niestety jest to bardzo niewygodne. Kontrola piłki jest upośledzona wtedy, jednak wrażenia z tłoku boiskowego, strzałów, wrzutek są niezapomniane.

Co do fify. Mnie nie denerwuje to, że ma mało wspólnego z realizmem, jednak niektóre bugi. Dajmy na to stojącego w miejscu bramkarza, koło którego z prędkością 1 m/10 sekund przetacza się przez linię bramkową piłka. Innym wkurzającym błędem są (nie zdarzające sie już tak często, ale jednak) dziwne gole. Miałem parę razy taką sytuację, kiedy piłka nie trafiła w bramkę, tj przeleciała chyba ponad metr koło słupka, jednak zostało to zaliczone jako gol. :think: Innym razem podczas gry Online z kumplem, piłka przeleciała przez górną siatkę, uprzednio odbijając się w górę od poprzeczki. Gol oczywiście też był zaliczony.
Gdyby nie te bugi, to można by uznać fifę za świetną grę.
Venomik pisze:Są gry samochodowe. Jest sporo gier (seria Colin McRae Rally) które są czysto zręcznościowe. Fizyka nierealistyczna, a cały czas jedzie się na łatwo ontrolowalnym poślizgu.
Ale są też inne gry, które wymagają sporego treningu by móc szybko jeździć i utrzymywać się na trasie.
Czy ktoś próbuje śmiać się z Colina McRae Rally dlatego, że jest mniej realistyczna od innych?

Eeee. A nie chodziło ci czasem o NFS? Bo dla mnie (i nie tylko) CMR 4, można było uznać za jakąś namiastkę realizmu (znacznie większą aniżeli w lwiej części innych wyścigów). Jednak TOCA(jedynka), oraz Grand Turismo, zostawiły po sobie świetny ślad. :P


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 15:59

Railis pisze: Co do fify. Mnie nie denerwuje to, że ma mało wspólnego z realizmem, jednak niektóre bugi. Dajmy na to stojącego w miejscu bramkarza, koło którego z prędkością 1 m/10 sekund przetacza się przez linię bramkową piłka. Innym wkurzającym błędem są (nie zdarzające sie już tak często, ale jednak) dziwne gole. Miałem parę razy taką sytuację, kiedy piłka nie trafiła w bramkę, tj przeleciała chyba ponad metr koło słupka, jednak zostało to zaliczone jako gol. :think: Innym razem podczas gry Online z kumplem, piłka przeleciała przez górną siatkę, uprzednio odbijając się w górę od poprzeczki. Gol oczywiście też był zaliczony.
Gdyby nie te bugi, to można by uznać fifę za świetną grę.
W Pro Evo 6 bądź 7 też są podobne bugi nie pamiętam tylko jaka to wersja :| więc nie ma co się przyczepiać za bardzo. Jednak prawdą jest że Fifa 08 będzie różniła się tylko cyferką i niczym więcej( w gruncie rzeczy mogliby wydawać patche[nawet za pieniądze] które by uzupałniały składy, niestety tak nie jest :( )


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
pokus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2005
Posty: 5
Rejestracja: 12 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2007, 11:44



ODPOWIEDZ