Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 22:43

Lord_Juve pisze:Ludzie, na 3 stronie tego tematu napisałem co trzeba i dałem linki do tego Exclamation Wystarczy luknąć na 3 stronę Exclamation Wolf naprawdę waży mało(257mb) i ściągnięcie go to naprawdę nic wymagającego Exclamation Nie panikujcie, do klanu mogę przyjać jakieś 15 osób maksymalnie. Gdyby była konkuręcja to zrobimy wewnętrzną rekrutację, ale na to się jak narazie nie zanosi. Gry nie musicie mieć JUŻ DZIŚ Exclamation Jednak chciałbym, aby sprawa członków i nazwy była już zakończona w przyszłym tygodniu.
Powtarzam, warto spróbować, ET to fajna, zespołowa gra, wiele nie stracicie(praktycznie nic, po za czasem) a zyskać możecie wiele.

Potrzebuję osób, które pomogłyby mi prowadzić klan Exclamation




Do tej pory zadeklarowali się do uczestnictwa:
Axel
Ibrah
kedzier
rafal005
Nathan
Lopez(może Exclamation )
zlatan_sc(może Exclamation )
piterweg(może Exclamation )
sigal(może Exclamation )
Umpa
Razem ze mną w NAJLEPSZYM wypadku jest nas jedenastu, więc jeszcze przydałoby się kilku graczy Exclamation
A ja to co, pies? :wink: Krytykujesz ludzi że nie czytają a sam niezauważyłeś mojego zgłoszenia :dance: :wink:


ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 00:02

Ja osobiscie caly wolny czas spedzam grajac w Counter Stike Soure. :D


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 10:07

Kilka osób nie wiedziało, skąd wziąść Lineage II... Otóż nic prostrzego... Ściągamy z oficjalnej strony ;) Wpiszcie w google Lineage II, na stronce download i L II C3 i ściągacie przez noc ;) A potem szukamy toplisty prywatnych serwerów i już ;)

Jak coś to pisać na moje gg! :)


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 11:38

Pavciooo pisze:Kilka osób nie wiedziało, skąd wziąść Lineage II... Otóż nic prostrzego... Ściągamy z oficjalnej strony ;) Wpiszcie w google Lineage II, na stronce download i L II C3 i ściągacie przez noc ;) A potem szukamy toplisty prywatnych serwerów i już ;)
Jak coś to pisać na moje gg! :)
Jasne...przez noc...w moim wypadku byłoby to raczej kilkanście nocy :? ale staram się załatwić od kogoś tą gierkę - zapowiada się ciekawie :ok:

Co do nazwy clanu to nie mam pojęcia...jeśli chcemy użyć nazwy JuvePoland to trzeba się wpierwej spytać o zgodę Martina.
Może coś w stylu Wolf ET - JuveClan :think:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Frank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 23
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 11:53

Zgłaszam chec uczestnictwa w klanie Wolfenstein ET jesli takowy powstanie. :-D Moja ulubiona klasa to inzynier. Jesli ktos zorganizowałby cos takiego piszcie na gg 2125159 :P


smok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 12:29

moze bysmy pograli w ET(Enemy territory) fajna strzelaninka za friko duzo serwerow do gry i fajna zabawa:]


smok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 12:36

moze zrobmy jakies glosowanie kto i w jaka gre by z checia pogral? niech ktos wypisze liste kilku gier i kazdy by w jakis sposob oddawal swoj glos na gre w ktora by z checia pogral


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 13:01

smok pisze:moze zrobmy jakies glosowanie kto i w jaka gre by z checia pogral? niech ktos wypisze liste kilku gier i kazdy by w jakis sposob oddawal swoj glos na gre w ktora by z checia pogral
Nie wiem czy nie zauważyłeś ale ten temat ma 5 stron...więc zanim coś napiszesz w danym temacie to wypadałoby go najpierw przeczytać!


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 13:13

Jeżeli teraz jest 12 osób to życzę powodzenia :)
Trochę cieżko będzie z organizacją, ale za to będziecie mieli dość dużo rezerwowych :)
pozdro


Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 13:20

koksu_klb pisze:Jeżeli teraz jest 12 osób to życzę powodzenia :)
Trochę cieżko będzie z organizacją, ale za to będziecie mieli dość dużo rezerwowych :)
pozdro
Koksu nie wydaje mi się, żeby większa ilość osób była minusem. Dla mnie to plus. Bo przy założeniu, że ustalamy konkretny dzień i godzinę gry, nie wszystkim może akurat w danym dniu pasować, komuś może coś nagle wypaść, więc fajnie, żeby było nas więcej. Co do serwerów, to myślę, że płatny nie przejdzie, przynajmniej na początek, więc można wypatrzyć jakiś "pusty". Co do selekcji między nami, to jeśli poważnie myślimy o klanie, to trzeba wyłonić najlepszych, a reszta to rezerwa i sparingpartnerzy ;).


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 15:30

A więc tak. Sprawa INNYCH gier niż Wolfenstein:ET jest w TYM temacie zamknięta :!: Tytuł specjalnie zmieniłem. Rozmawia się tu o klanie, który powstaje, o grze :!: Wszystkie informacje podane są w tym temacie, na wcześniejszych stronach. Jeżeli nie uzyskaliście odpowiedzi to możecie napisać nowy post, lub napisać do mnie na GG lub PW.

Aktualna lista klanowiczów:
Lord_Juve
Axel
Ibrah
kedzier
rafal005
Nathan
Lopez
zlatan_sc
piterweg
sigal
Umpa
Shickit
Frank

Chciałbym, aby wymienione osoby na moje GG sprecyzowały jakimi klasami postaci chcą grać :!:



Nazeży zastanowić się nad nazwą klanu oraz nad datami/godzinami treningów :!:

Proszę o kontakt na GG...


Frank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 23
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:28

Zwarty i gotowy :-D , odwiedziłęm juz serwer który wskazał LordJuve.
Pingi dosc wysokie ale jakos se poradzimy. Czekam na reszte


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:35

Frank pisze: odwiedziłęm juz serwer który wskazał LordJuve.
Niiestety, ale ile razy próbuje na niego wejśc pojawia mi się:
VM_Create on cgame failed
Wie ktoś o co w tym chodzi? :doh:


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:57

Mi się grało dobrze...pingi faktycznie spore lecz spokojnie można było grać.
Jeśli chodzi o moją grę to jestem średnio zadowolony:[ Grałem co prawda tylko 3x ale i tak miałem nadzieje, że pujdzie mi lepiej.
Musze poczytać więcej o samych misjach bo nie za bardzo kapowałem o co chodzi...gdzie trzeba iść itp. - niestety nie znam jeszcze angielskiego na tyle aby przeczytać opis misji podczas ładowania się gry więc pozostaje mi wertowanie stron www.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 21:02

UWAGA :!:


Jutro o godzinie 20:15 KAŻDY z zadeklarowanych ma być na Gadu-Gadu :!: :!: :!: Nie będe przyjmował żadnych tłumaczeń, chyba, że będą naprawdę poważne. Odbędzie się spotkanie klanowe. KAŻDY kto zlekceważy zawiadomienie zostanie usunięty z klanu :!:


Skład aktualny:
Axel
Ibrah
kedzier
rafal005
Nathan
Lopez
zlatan_sc
piterweg
sigal
Umpa
Shickit
Frank


ODPOWIEDZ