Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 19:49

Potwierdzam moją chęć występowania w klanie. Wolfenstein to świetny wybór! Musze teraz odbudowywać formę, gdyż ostatni raz na poważnie grałem w tę grę w październiku, jeszcze jako członek innego klanu, który już nie istnieje.
Lord_Juve - zrób liste klanowiczów, a w późniejszym czasie umówimy się na jakąś małą rozgrywkę na wybranym serku :wink:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:01

No Panowie bardzo dobra decyzja z wyborem gry :!: Kiedyś założyłem nawet temat o klanie ET, ale już go nawet nie ma chyba... krótko mówiąc, wtedy ten pomysł nie wypalił, a szkoda. Liczę, że teraz będzie inaczej :wink:

Kiedyś zagrywałem się w ET non-stop, ostatnio zdarzyło mi się tylko parę razy wspólnie z Rafałem pogierzyć w tą grę. Jakieś tam umiejętności może i posiadam, ale to już niech inni oceniają. Sądzę, że medyk już jeden w tym Juve-klanie jest, prawda Rafale? :wink: Na mnie też możecie liczyć, najczęściej gram jako engineer ewentualnie field ops. Zgłaszać się ludzie, bo to wspaniała sprawa! :D


Obrazek
Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:04

Ja też chciałbym grać w klanie w Wolfensteina :)

Ale to dopiero w lutym bo musze sobie kompa naprawic

Kiedys grałem w to i byłem dobry :)


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:07

Jestem całym sobą za :) Grałem przez około rok w ET, grałem w klanie, więc mam nadzieję, że się przydam. Mogę załatwić serwer do TeamSpeaka. Jakiś serwer treningowy od czasu do czasu też postaram się załatwić.
kedzier pisze:Sądzę, że medyk już jeden w tym Juve-klanie jest, prawda Rafale? :wink:
Oczywiście. Ja gram wyłącznie medykiem. Ewentualnie mogę czasami zrobić konkurencję kędzierowi i zagrać engiem.
kedzier pisze:Zgłaszać się ludzie, bo to wspaniała sprawa!
Oj tak, tak! :-D


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:19

Mam pytanko w sprawie Wolfa:

Próbowałem zagrać w Wolfa lecz gdy sie podłaczyłem do jakiejś gry to byłem czymś w rodzaju ducha! Gdy chciałem szczelać to widziałem oczami innych graczy a gdy skakałem to wznosiłem się w powietrze - o co tu chodzi?

I co to jest Punk Buster?


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:21

Axel pisze:Mam pytanko w sprawie Wolfa:
Próbowałem zagrać w Wolfa lecz gdy sie podłaczyłem do jakiejś gry to byłem czymś w rodzaju ducha! Gdy chciałem szczelać to widziałem oczami innych graczy a gdy skakałem to wznosiłem się w powietrze - o co tu chodzi?
I co to jest Punk Buster?
Oops... to ja się chyba wycofuję :prochno:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:35

rafal005 pisze:
Axel pisze:Mam pytanko w sprawie Wolfa:
Próbowałem zagrać w Wolfa lecz gdy sie podłaczyłem do jakiejś gry to byłem czymś w rodzaju ducha! Gdy chciałem szczelać to widziałem oczami innych graczy a gdy skakałem to wznosiłem się w powietrze - o co tu chodzi?
I co to jest Punk Buster?
Oops... to ja się chyba wycofuję :prochno:
rafal005 nie wycofuj się :!: :wink: Axel wejdź tu:www.enemyterritory.pl tam znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.
A PunkBuster to klijent, który uniemożlia używanie kodów podczas gry. Dodam, że jest nas jak narazie pięciu, no ludzie, czekam na WAS :!:

P.S A tryb "ducha"(spectacor) można łatwo wyłączyć. Wciskasz "L", wybierasz drużynę(Axis lub Alies), profesję(Solgier, Medic, Energiner, Field Ops, Cover Ops), broń i grasz... :)


Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 20:49

Dopiszcie mnie do listy jeśli chodzi o ET. Chociaż dawno nie grałem, ostatnio zdecydowanie częściej w Unreala Tournamenta (to moja propozycja, niskie wymagania, niesamowita grywalność), no ale z tym jest jak z jazdą na rowerze ;) Co do innych gier to jeszcze jestem za CODem, no ale tu już sprzęt musi być powyżej średniej, żeby przyjemnie pograć.
Niestety u mnie na uczelni obecnie sesja, więc ja do gry włączyć mogę się po 16 lutego dopiero.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 21:35

Hmmm..... i co tu teraz zrobic...? Wiadomo, ze bardzo chciałbym sobie pograc, ale.... Wolfa niestety nie mam ( moze ktos ma link, moze jakas wysyłka ?) co do Unreala.. ewentualnie moge załatwic... A na dzien dzisiejszy w co moge bez problemu grac to COD 2.. ?
A jezeli chodzi o małe wymagania, grywalnosc, czy dostępnosc tej gry.. to moze warto pomyslec o Queke III ...????, mysle, ze dobrze by sie grało... co o tym sądzicie ?


Obrazek
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 21:37

Hmm.. z chcecia bym zagral w ET tylko, ze nigdy w to nie gralem :prochno: Jedyne w co gram w Call of Duty, jestem nawet w klanie. Zazwyczaj gram jako snajper, wiec moge byc w glebokiej rezerwie ;] A tym czasem ide zobaczyc co za diabel siedzi pod ta tajemnicza nazwa Enemy Terytory :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 21:41

Panowie (i ew. Panie) ja bym sobie w to z chęcią pograł. Lecz niestety dawno nie grałem w takie typu gry ( a ET nie mam zainstalowanego), więc nie jestem w formie. Teraz to jestem tak 50 na 50, bo nie wiem czy będe mógł grać, a jutro (najpóźniej w niedziele) dałbym odpowiedz na 100%. Jak coś to kolega, też chyba by zagrał. Mam nadzieje, że miejsce dla mnie będzie? :twisted:


sigal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2005
Posty: 4
Rejestracja: 25 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 22:09

Ja też sie dołaczam gram od jakiegos czasu w wolfa ET i nawt niezle mi idzie :-D :-D :-D


FORZA JUVE
FORZA Alex Del Piero
Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 22:11

Ludzie, na 3 stronie tego tematu napisałem co trzeba i dałem linki do tego :!: Wystarczy luknąć na 3 stronę :!: Wolf naprawdę waży mało(257mb) i ściągnięcie go to naprawdę nic wymagającego :!: Nie panikujcie, do klanu mogę przyjać jakieś 15 osób maksymalnie. Gdyby była konkuręcja to zrobimy wewnętrzną rekrutację, ale na to się jak narazie nie zanosi. Gry nie musicie mieć JUŻ DZIŚ :!: Jednak chciałbym, aby sprawa członków i nazwy była już zakończona w przyszłym tygodniu.
Powtarzam, warto spróbować, ET to fajna, zespołowa gra, wiele nie stracicie(praktycznie nic, po za czasem) a zyskać możecie wiele.

Potrzebuję osób, które pomogłyby mi prowadzić klan :!:





Do tej pory zadeklarowali się do uczestnictwa:
Axel
Ibrah
kedzier
rafal005
Nathan
Lopez(może :!: )
zlatan_sc(może :!: )
piterweg(może :!: )
sigal(może :!: )
Umpa
Shickit
Razem ze mną w NAJLEPSZYM wypadku jest nas dwunastu, więc jeszcze przydałoby się kilku graczy :!:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 23:21 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 22:24

Wstępnie też zgłaszam się do grania, ale na poważniej to dopiero po sesji.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 22:34

A więc sprawa ma się tak, jeżelibyśmy chcieli własny serwer to byłyby pewne koszta(do 200 zł/miesięcznie za serwer do 18 graczy), myślę jednak, że to narazie nierealne, gdyż albo musielibyśmy się składać na serwer, znaleźć sponsora/osobę posiadającą takowy serwer.

Kolejnym, choć zapene również nierealnym pomysłem jest założenie własnego serwera, ale do takowego trzeba mocnego kompa i jeszcze mocniejszego łącza(niektórzy twierdzą, że nawet łącze Neostrady 1MB nie jest opytmalne dla takowego).

Najbardziej prawdopodobne jest korzystanie z serwerów "wymarłych", na których nikt nie gra. Jest takich wiele i choć wygoda może nie być zbyt wielka to myślę, że na początek taki serwer wystarczyłby nam w 100%.

Czekam na sugestie i propozycję :!:
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 23:19 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ