Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
siewicz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 21 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 16:45

Nie wie moze ktos kiedy bedzie w necie najnowsza wersja pesika??Gralem w fife 2006 i moge powiedziec ze jest to jedno wielkie G...o


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 17:05

Dla mnie PES5 i FIFY 06 to poprostu nie da sie porównać. Fifa to dno a PEs to kompletny symulator pilki noznej, najlepszy w jaki gralem, a gralo w bardzo wiele :wink:


DavidDK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 17:14

Kiedy jeszcze grałem na PC, Fifa była dla mnie najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem. A posiadałem prawie wszystkie jej wersje(od '98-2005). Ale gdy zakupiłem PlayStation 2 i PES 2, Fifa wogóle przestała mnie interesować. Grałem tylko w Pro Evolution Soccer. Teraz czekam na 5 część gry od Konami. Oczywiście muszę jeszcze zagrać w Fifę 2006, aby porównać te 2 gry, ale nie sądzę żeby coś zmieniło się w moich preferencjach :-D


FORZA JUVE!!!
DavidDK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 17:15

Kiedy jeszcze grałem na PC, Fifa była dla mnie najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem. A posiadałem prawie wszystkie jej wersje(od '98-2005). Ale gdy zakupiłem PlayStation 2 i PES 2, Fifa wogóle przestała mnie interesować. Grałem tylko w Pro Evolution Soccer. Teraz czekam na 5 część gry od Konami. Oczywiście muszę jeszcze zagrać w Fifę 2006, aby porównać te 2 gry, ale nie sądzę żeby coś zmieniło się w moich preferencjach :-D


FORZA JUVE!!!
pokus7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2005
Posty: 5
Rejestracja: 12 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 17:40

PES 5 wymiata.....to prawda ale fifa nie jest az taka zla..... gram troche w nią oczywiscie Juventusikiem i wymiatam tam Alexem. PES 5 sto razy lepsza grywalnosc.... zaje***te akcje mozna tworzyc. bardziej prawdziwa ta gra!!
>>>>PES 5<<<<


kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 17:57

Bimbo pisze:Ja o wiele bardziej wole zagrać sobie w Pes5 demko z patchem Juve,Milan,Barca,Inter


a gdzie moge zessać tego patcha :D . moge dostać jakiś link. z góry dziekuje.. a wracając do tematu to fifa nie jest taka zła dla mnie :-D osobiscie podoba mi sie demo pes-a ale póki nie ma pełnej wersji to fifa jest górą narazie :wink: . jeszcze raz prosze o wsparcie z tym patchem z góry dzieki i pzdr :-D


FORZA JUVE
Domel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2005
Posty: 17
Rejestracja: 14 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 18:06

PES i wszystko jasne... Ta gra od zawsze była rewelacyjna... Pamiętam, kiedy grałem w ISS z roku 97. Na tamte czasy gra była boska choć nie miała specjalnej oprawy ale liczył się klimat. Pamiętam jak noce zarywałem grając w tą gierke (to były czasy :)). I po 9 latach wychodzi PES5. Grafika muaaa, aż chce się grać. Realizm... to czego brakowało starszym fifom (nie wiem jak teraz) i MIÓD gry :lol: PES był, jest i będzie najlepszą grą piłkarskom na konsole i komputer :) pozdrawiam wszystkich fanów FIFY :P


Misiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2003
Posty: 3
Rejestracja: 01 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 18:32

Ja jestem fanem PES,a czy tez ISS,a. Gram w ta gre juz ladnych pare lat i uwarzma ze jest boska. Osttanio tez gralme w FIFE 06 ktora wedlug mnie w porownaniu do ISS,a (czy tez PES'a jak kto woli) wypada miernie. FIFA jest gorsza pod kazdym wzgledem.

1) Sterowanie, w FIFIE jest ono banalnie proste, tak jak by gra byla pisana dla 5 latkow ktorzy wiedzac tyle o pilce co nic, nie mozna robic zadnych ciekawych kombinowanych akcji. W ISS'ie sterowanie jest znacznie bardzije urozmaicone i nie da sie go opanowac w 15 min. Ja mimo naprawde sporego starzu nie opanowlame go jeszcze.

2) Niektorzy twierdza ze FIFA jest bardzije realistyczn. No smiac mi sie chce jak to czytam, jak mozna moic o gzre pilkarskiej ze jest realistyczna jak 90% wrzutek w pole karne konczy sie golem i 90% sytuacji sam na sam jest bronionych ? Doprawdy nie rozumiem tego.

3) FIFA tylko w jednym jest lepsza od ISS'a ma kompletna licencje na wszystkie kluby, zespoly i puchary. Tego brakuje w ISS'ie no ale nie mozna miec wszytkiego.

Tak czy inaczej FIFA to badziew ISS jest boski i dlugo mu nic nie dorowna. Ja ostatnio mecze , jak tylko mam czas PES5 na PS2, powiem wam ze ciezko stzral sie tam bramki, naszczescie duzo ich nie trace bo jestem dosc dobry w obronie, ale duzo meczow konczy sie wynikami 0-0

Pozdrawiem wszystkich milosnikow PES, a milosnikow FIFY odsylam do tej gry i z pelna powaga mowie ze jak juz zagracie w PES nie bedziecie chcieli wrocic do FIFY :D


Forza Juve !!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 19:14

Misiek pisze:Ja jestem fanem PES,a czy tez ISS,a. Gram w ta gre juz ladnych pare lat i uwarzma ze jest boska. Osttanio tez gralme w FIFE 06 ktora wedlug mnie w porownaniu do ISS,a (czy tez PES'a jak kto woli) wypada miernie. FIFA jest gorsza pod kazdym wzgledem.

1) Sterowanie, w FIFIE jest ono banalnie proste, tak jak by gra byla pisana dla 5 latkow ktorzy wiedzac tyle o pilce co nic, nie mozna robic zadnych ciekawych kombinowanych akcji. W ISS'ie sterowanie jest znacznie bardzije urozmaicone i nie da sie go opanowac w 15 min. Ja mimo naprawde sporego starzu nie opanowlame go jeszcze.

2) Niektorzy twierdza ze FIFA jest bardzije realistyczn. No smiac mi sie chce jak to czytam, jak mozna moic o gzre pilkarskiej ze jest realistyczna jak 90% wrzutek w pole karne konczy sie golem i 90% sytuacji sam na sam jest bronionych ? Doprawdy nie rozumiem tego.

3) FIFA tylko w jednym jest lepsza od ISS'a ma kompletna licencje na wszystkie kluby, zespoly i puchary. Tego brakuje w ISS'ie no ale nie mozna miec wszytkiego.

Tak czy inaczej FIFA to badziew ISS jest boski i dlugo mu nic nie dorowna. Ja ostatnio mecze , jak tylko mam czas PES5 na PS2, powiem wam ze ciezko stzral sie tam bramki, naszczescie duzo ich nie trace bo jestem dosc dobry w obronie, ale duzo meczow konczy sie wynikami 0-0

Pozdrawiem wszystkich milosnikow PES, a milosnikow FIFY odsylam do tej gry i z pelna powaga mowie ze jak juz zagracie w PES nie bedziecie chcieli wrocic do FIFY :D
1) sterowanie smieszne w fifie ? ale wtylumacz mi po co inne? widocznie nie opanowales sterowania w fifie...:D Hm nie da sie akcji kombinowanych tworzyc w fifie ? Tak sie ma jak sie nie umie grac ;]

2) 90% wrzutek bramka...LOL ! w poprzednich wersjach np fifa 2005 tak jest ale nie w fifie 2006, i jak sie gra na poziomie amator to 90% wrzutek to bramki owszem, ale to nie polega na graniu w grze o najmniejszym stopniu trudności.

3) to prawda

ISS jest boski...tak owszem ale powiedz mi kto to jest Natret w "Piemont" ?! :D Oczywiscie w Fife jest to Nedved w Juventusie, niby ten PES taki dobry a licencji klubów i zawodników sobie kupic nie mogą...

Grałem w PES`a i co ? Gram w fife, nie dla mnie gra gdzie wszystko dzieje sie w zwolnionym tępie. Jedynie co zapisuje na + w PESie to grafika, jest o wiele ladniejsza niż w fifie, ale sama grafika nie gra...

Obecnie gram Lazio, na początku grałem Wisłą, ale odeszłem do Lazio, 20 minut temu rozgrywalem mecz z Juve, wygralem 3-2 po dramatycznej końcówce :prochno: Zajmuje 3 miejsce za Interem, i Milanem, Juve jest 4...


siewicz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 21 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 19:30

wszystko w zwolnionym tempie LOL*100.widocznie chlopak sobie wlaczyl ustawienia rozdzilczosci 2000 na 1000 majac karte rive tnt i placze ze mu obraz sie nie rusza.smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy pisza:fifa ma wszystkie licencje dlatego jest lepsza a pes ma tylko lepsza grywalnosc i jest symulatorem pilki noznej.Ludzie,ktorzy pisza ze pes jest gorszy to albo nigdy w niego nie grali albo nie sa milosnikami pilki albo sa tak glupi ze jak zobacza ladne logo ea sports juz wrecz nie moga wytrzymac z podniecenia.Pes to po prostu futbol dla pasjonatow a fifa to tylko dwie bramki i jakis balon.PZDRO dla milosnikow pesika i modlitwa za nawrocenie niewiernych fifowcow:D


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 19:44

siewicz pisze:wszystko w zwolnionym tempie LOL*100.widocznie chlopak sobie wlaczyl ustawienia rozdzilczosci 2000 na 1000 majac karte rive tnt i placze ze mu obraz sie nie rusza.smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy pisza:fifa ma wszystkie licencje dlatego jest lepsza a pes ma tylko lepsza grywalnosc i jest symulatorem pilki noznej.Ludzie,ktorzy pisza ze pes jest gorszy to albo nigdy w niego nie grali albo nie sa milosnikami pilki albo sa tak glupi ze jak zobacza ladne logo ea sports juz wrecz nie moga wytrzymac z podniecenia.Pes to po prostu futbol dla pasjonatow a fifa to tylko dwie bramki i jakis balon.PZDRO dla milosnikow pesika i modlitwa za nawrocenie niewiernych fifowcow:D
Tak mam rive tnt ;~D dla Twoich wiadomosci posiadam GeForce 6600 256mb ;] i gram na rozdzielczosci 1600 na 900 ;] Tak nie jestem milosnikiem pilki noznej !! :D Co ja tu robie ? :think: A w PESa gralem i to dość długo i jakos nie moglem sie przekonac do tej gry ;] nie dla mnie gra gdzie biegaja jakies Natrety ;] I kto tu nie grał w fife...Zagraj mecz w fife ;] Kazdy ma swoje gusta ale ja wybieram fife ;] ze względów wyzej napisanych. Pozdro


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 19:52

ci co mówią że PES4 niczym sie różni od PES5 są w dużym błędzie. ja spędzałem przy PES4 mnóstwo czasu, miałem te gre świetnie wyuczoną, całe kombinacje akcji mogłem walić w ciemno, aż tu nagle nadszedł PES5... i ko mpletnie nie mogłem sobie poradzić :) nie działały moje stare sposoby, miałem problemy z wyjściem z własnej połowy. ale gra odrazu mnie urzekła, ten realizm, już nie można wymienić 20 podać na polu karnym przeciwnika, i ta świetna gra w powietrzu...naszczęscie już sie przestawiłem [; oczywiście mój głos wędruje do PES5.


edgeman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 4
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 20:31

PES to CZAD
Fifa to pigmej


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 20:32

zlatan_sc pisze:Denerwujace jest to, ze praktycznie kazda bramka pada w ten sam sposob, albo podanie w uliczke i plaski strzal po ziemi, albo wrzutka w pole i glowka zawodnika. :?
No jak się nie potrafi grać, włącza się tryb amator i dostaje się w tyłek bo nie ma się pojęcia o grze obronnej to się nie dziwię, że CPU strzela ci 10 bramek w taki sam banalny spobób :rotfl:
Misiek pisze:J
2) Niektorzy twierdza ze FIFA jest bardzije realistyczn. No smiac mi sie chce jak to czytam, jak mozna moic o gzre pilkarskiej ze jest realistyczna jak 90% wrzutek w pole karne konczy sie golem i 90% sytuacji sam na sam jest bronionych ? Doprawdy nie rozumiem tego.
Następny ... :lol:


FIFA 2006 ma w sobie tyle możliwości, tyle bajerków ukrytych w rozgrywce, o których przeciętny typ zapatrzony w azjatycką beznadzieję nie ma zielonego pojęcia! Potem przychodzi taki z płaczem, że mu komputer strzela same gole po wrzutkach :lol:

Ciekaw jestem, czy ktoś z tych wielkich fanów PES wiedział o tym, jak dużo jest ustawien taktycznych i że istnieje coś takiego jak modyfikator taktyki (Q+NUM 8.4.6.2 defensywa, NUM 8.4.6.2 modyfikacja działań ofensywnych) .... no ale najpierw trzeba mieć o tym jakiegokwiek pojęcie i potrafić się tym obłsługiwąć, no ale skoro 5 latki dla których ta gra jest stworzona potrafią to opanować, to aż dziw bierze, że PESmaniacy o tym nie wiedza :think: To był przykład jeden z tysiąca bajerków w nowej edycji FIFY!

Kopanka skośnookich do pięt nie dorasta FIFIE pod względem rozrywki i możliwości rozgrywki. Ciekaw jestem kiedy doczekamy się chocby połowy mozliwosci jakie proponują panowie z Kanady w PES 8)

A gadania, że polski komentarz w grze jest mniej potrzebny do cieszenia się grą niż wyciągnięte koszulki zawodników nie skomentuję :rotfl:


Pozdrawiam


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 20:47

Paolo_Rossi_1982 pisze:Ciekaw jestem, czy ktoś z tych wielkich fanów PES wiedział o tym, jak dużo jest ustawien taktycznych i że istnieje coś takiego jak modyfikator taktyki (Q+NUM 8.4.6.2 defensywa, NUM 8.4.6.2 modyfikacja działań ofensywnych) .... no ale najpierw trzeba mieć o tym jakiegokwiek pojęcie i potrafić się tym obłsługiwąć, no ale skoro 5 latki dla których ta gra jest stworzona potrafią to opanować, to aż dziw bierze, że PESmaniacy o tym nie wiedza :think: To był przykład jeden z tysiąca bajerków w nowej edycji FIFY!
Chciałbym Ci powiedzieć, ze było to juz w PES 3 . Można zmieniać taktyki w trakcie meczu odpowiednimi sekwencjami klawiszy przy każdej akcji. Ale jak sie włącza gre i sie nie wie co robić to :whistle:


ODPOWIEDZ