FIFA 2006

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 18:59

Nieznam sie zbytnio na tych wszystkich programach typu Alcohol i Demon wiec mam prosbe....czy ma ktos link do Fify która bedzie taka zerby tylko sciagnąc ,zainstalować,skopiowac Cracka :D i ogień :D :D .
Pewnie mnie zjedziecie ze leniwy jestem....ale tak niejest po prostu ja niegram zbytnio w gry tylko w Pesa i Fife...no i czasem w Need for Speeda:D:D pozdro


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 19:39

Dla leniwych lub wkurzonych( m.in ja) jest patch, dzięki któremu można zagrać dowolną drużyną od początku. Było trochę denerwująće jak wygrałem w dwa sezony wszystko co się dało Romą i nawet musiałem wygrywać z Juve, a mimo to nie dostałem od bianconerrich oferty.
Link:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa06&page=0&od=60

Po rozpakowaniu jest plik, który nazywa się "A. Profiles" Należy go przenieść do foldery moje dokumenty/Fifa 06/A. Profile i tam zostawić. Uwaga! Jest tam domyślny plik "A. Profile", którego radzę przenieść w inne miejsce, natomiast ściągniętemu "A. Profiles" zmienić nazwę na "A. Profile" i tyle. Możecie już wtedy zacząć grać Juve.


Z Juve na dobre i złe!
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 12:47

Hmm robie tak jak mowisz i nic ;/
Zalozmy ze mam profil na kompie Majkel bez praw admina.
Wiec wchodze z niego w Documents ans Settings, Majkel, moje dokumenty.
Zamieniam te pliki, uruchamiam fife jako Majkel i nic ;/

OK WYSTARCZY uruchowmic gre jako admin dzieki :)


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 14:41

Panowie wiecie może czy da się specjalnie wywalić na Fifie 06 gdy przytrzymuje was przeciwnik. Bo biegne sam na sam a tu mnie zaczyna łapać i mi odbiera :evil:


Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 15:54

Jest jedno , co mnie denerwuje w FIFIE. Gdy mijam bramkarza to on rzuca mi się pod nogi i mnie prezwraca, mimo tego , że nie trafił w piłkę tylko w nogi to nie ma rzutu karnego. Raz uznano mi gola po tym jak strzeliłem główką obok bramki . Ale to akurat mnie nie denerwowało , bo dzięki temu zremisowałem z Milanem :prochno: .


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 16:06

Ac o nalezy zrobic jesli:
Widze w jakichs tam opcjach taktyki: czy chce kontratak czy gre skrzydlami itp.
Jak to wlaczyc?
Bo jak daje q+numer to nei wiem jaki numer za co odpowiada, a poza tym nie pojawia sie zadna informacja itp...


Rafał Duży

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 20:06

Czy mógłby ktoś podać link do CRACKA do FIFY 06 albo przeslac bezpośrednio na e-mail: rafalduzy-13@o2.pl . Proszę !!! :pray: :pray:


Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 14:27

Ja mam problem z kasą w trybie kariery. Gram Juve i co mecz musze płacic zawodnikom prawie 10 tysięcy, a za kase od sponsora + bilety dostaje około 6 tysiący, więc co mecz z mojej kasy ubywa od 2 do 4 tysięcy. Przed sezonem posprzedawałem kilku zawodników ale to nic nie dało i tak co mecz to ubywa kasy :angry: . Teraz juz nawet nie moge zprzedać żadnego zawodnika bo mam już ich tylko 18.

Pomózcie co z tym zrobić. Tylko nie piszcie ze mam sie przeniesc do innego kluby bo ja chce grac JUVE. Please :pray:


Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 15:32

Adrian13 - w menu zarządzania drużyną masz kontrakty zawodników. Możesz zmniejszyć kasę za mecz u każego z nich, chyba, że mają kontrakty na 5 lat. Niestety przedłużenie kontraktu kosztuje tym więcej im zawodnik ma wyższe statystyki.


Z Juve na dobre i złe!
Rafał Duży

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 16:18

jezeli ktos chce FIFA 06 lub cracka pisac na moj gg 8381350


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 18:51

Marcin (Chester) pisze:Dla leniwych lub wkurzonych( m.in ja) jest patch, dzięki któremu można zagrać dowolną drużyną od początku. Było trochę denerwująće jak wygrałem w dwa sezony wszystko co się dało Romą i nawet musiałem wygrywać z Juve, a mimo to nie dostałem od bianconerrich oferty.
Link:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa06&page=0&od=60

Po rozpakowaniu jest plik, który nazywa się "A. Profiles" Należy go przenieść do foldery moje dokumenty/Fifa 06/A. Profile i tam zostawić. Uwaga! Jest tam domyślny plik "A. Profile", którego radzę przenieść w inne miejsce, natomiast ściągniętemu "A. Profiles" zmienić nazwę na "A. Profile" i tyle. Możecie już wtedy zacząć grać Juve.
A ja mam pytanie nie odnośnie tego pliku tylko odnośnie tego linku :wink: tam na stronie sa stroje JUVE także do ściągnięcia...i sciągnąłem je..ale nie wiem gdzie je wkleic zeby działały...a plik readme jest po włosku a ja tym jezykiem to niezbyt władam...gdyby ktos mógłby mi pomóc byłbym dźwięczny :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 19:03

marcinb1989 pisze:Panowie wiecie może czy da się specjalnie wywalić na Fifie 06 gdy przytrzymuje was przeciwnik. Bo biegne sam na sam a tu mnie zaczyna łapać i mi odbiera :evil:
Ja odkryłem sposób jak masz szybkiego zawodnika to próbujesz biegnąć wężykiem :wink: ALE MUSI BYĆ SZYBKI ZAWODNIK


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 20:48

Świetna gierka :)

Ściągnąłem Fife 2006 torrentem z linków jakie dał Juvepol. Oczywiście ściągnąłem polską wersje. Wcześniej miałem okazje przetestować troszke demo, który jednak niezbyt przypadło mi do gustu. Jednak kiedy tylko zacząłem grać w pełną wersje od razu przypadła mi do gustu. Zresztą jak każda część tej mojej ulubionej gry 8) . Oczywiście gram Juventusem sezon, bo narazie chce się podszkolić, a później podkręce poziom i zagram w kariere. Gra naprawde bardzo fajna, myśle, że całą jesień i zimę będę się nią katował :wink: . I naprawde na uwage zasługuje polski komentarz. Wiadomo, że nie można oczekiwać cudów po komentarzu w grze, ale moim zdaniem jest to bardzo fajny ''bajer'' i bardzo przyjemnie się słucha komentarzy Szpakowskiego (już wole go w fifie niż jak nudzi komentując mecze w TVP :? )


nie pisz kursywa ani boldem. Zapraszam do regulaminu - nastepnym razem bedzie kartka. Kornknot
Ok wporządku, sorka nie wiedziałem. Dzięki za wyrozumiałość
Ostatnio zmieniony 19 października 2005, 21:35 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


filipbron

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 7
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 21:21

Mam problem z FIFĄ 06, a mianowicie gdy skończę mecz nie mogę wrócić do menu. Gra się wtedy zacina i muszę resetować komputer. Czy mieliście taki problem? Proszę o szybką pomoc.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 21:38

filipbron pisze: gdy skończę mecz nie mogę wrócić do menu. Gra się wtedy zacina i muszę resetować komputer
Znam twój problem :wink: . Tzn. bardziej zna go mój kolega, któremu przegrywałem moją wersje FIFY. Miał podobny problem. Zagrał mecz i nie mógł wrócić do menu. Ma on jednak dość starego kompa i karte graficzną tylko 32mb i to właśnie ją wini za to, że FIFA mu się cina :? . Planuje zakup nowej grafiki. Zobaczymy czy to pomoże i czy tu tkwi problem.


ODPOWIEDZ